Václav Boura – Akupunkturista

Studuji a praktikuji elektropunkturu 41 let. Jednak na našich námořních lodích, jednak po odchodu do důchodu na soukromých klinikách v Praze 12 let a v zahraničí 2 roky.

V současné době pracuji v MINERVĚ, Sokolovská č. 82, Praha 8 – Karlín, nejbližší metro B – stanice Křižíkova nebo metro C – stanice Florenc a dvě zastávky tramvají. Prakticky za posledním tramvajovým vozem naleznete č. 82 a nad vraty moudrou sovu s nápisem MINERVA. Projdete průjezdem, dvorem a na konci dvora vpravo opět udivíte nápis MINERVA. Zazvoníte a přijdu vám otevřít. Pracuji jeden den v týdnu a to v úterý. Pracovní doba začíná ve 13:30. Jedna terapie (sezení) trvá 45 minut a stojí 500,– Kč. Objednávky v pracovní dny od 10:00 do 16:00 na tel.: 723 122 071. Ozve se vám Boura. Můžete mě chytit při přecházení křižovatky nebo v metru, a tak pokud se neozvu, zavolejte za nějakou dobu znovu. Děkuju za porozumění.

Základní moje práce je změření jednotlivých orgánů (lymfa, plíce, průdušky, tlusté střevo, nervy, krevní oběh, alergie, cévy, endokrinní systém, štítná žláza, srdce, tenké střevo, slinivka, slezina, játra, klouby, vazivo, žaludek, žlučník, ledviny, močový měchýř, prostata/vaječníky) a podle potřeby je dát do normálního stavu. Metoda EAD je elektro akupunkturní diagnostika. Člověka (i žena je člověk) přirovnávám k pianu, které je rozladěné, a já jej naladím, pokud to jde, s pomocí elektropunktury, bez jehliček. Neberu klienty s kardiostimulátorem.

Upozorňuji, že akupunktura neléčí, ale startuje organismus, aby se léčil sám. Pokud to nejde nastartovat, pak klienti říkají, že jim akupunktura nepomáhá. Přeji vám, aby to nikdy nebyl váš případ.

S úctou váš

Ing. Václav Boura
námořní kapitán ve výslužbě a toho času akupunkturista
tel.: 723 122 071, pracovní dny od 10:00 do 16:00

Pin It on Pinterest

Share This