Radchan

Základem všeho je očista

Své schopnosti nepodědil po žádném z předků a nikdo ho nikdy neučil, jak lidem pomáhat. Zhruba před patnácti lety prostě zjistil, že dokáže vnímat jemné energie. A že mu stačí jediný pohled do očí, aby dohlédl až na dno lidské duše.

Radchan přišel před devatenácti lety z Ukrajiny a své schopnosti objevil až tady. „Několik lidí mi řeklo, že jsem byl v minulém životě šamanem,“ odhaluje možný původ svých vloh, které jsou opravdu mimořádné. Stačí mu jediný pohled na člověka, aby se mu před očima promítly důležité momenty jeho života. A vlastně ani ten pohled nepotřebuje – bezchybnou diagnózu dokáže určit i po telefonu, stačí mu jen napojit se na hlas volajícího.

„Nemám moc rád karty nebo kyvadlo,“ objasňuje své postupy. „Ty totiž dávají odpovědi typu bude – nebude, miluje – nemiluje, ale pořádně se nedozvíte, proč. Abych dokázal lidem účinně pomoci, musím objevit skutečné příčiny jejich problémů. Velice často například pocházejí z porodu, někdy je podědíme po předcích, jindy je třeba problém v negativních energiích, které se na nás nabalily, nebo duších, které neodešly z tohoto světa a teď nám škodí, anebo třeba v černé magii. Nesmíme se zkrátka ptát, jestli se nám bude dařit a kdy. Musíme pátrat po tom, proč se nám nedaří. Když strom usychá, také se nedíváte do koruny, ale hledáte příčinu v jeho kořenech.“

Očistit tělo, myšlenky i byt

Když známe kořeny problémů, je načase je začít řešit. Tady je podle Radchana základem všeho očista od negativních energií, kterou provádí zase pomocí energie – ať už své nebo energie archandělů.

„Je potřeba vyčistit tělo, čakry, karmu, ale i myšlenky, třeba pomocí meditací“, vypočítává Radchan. „Důležitá je i“energetická očista bytu a pracoviště. A tímto jednoduchým způsobem lze řešit většinu problémů, které nás trápí, třeba zdravotní, pracovní, finanční i rodinné potíže. Když třeba panuje velký nesoulad mezi manžely a hrozí rozvod, většinou stačí energeticky pročistit všechny členy rodiny, třeba i na dálku, a opět se k nim vrátí harmonie.“

Kontakt
Tel.: 774 249 146

 

Pin It on Pinterest

Share This