Setkání na MinervaFestu 8. -9. 9. 2018, nenechte si ujít

Představte si, že byste při pouhém pohledu na člověka dokázali vidět vše, co má uvnitř – až po nejmenší detaily všech orgánů. Zajímavý sen, řeknete si možná. Ukrajinský léčitel Mykola Lutsenko ovšem přesně takovou „superschopnost“ má.

Dar „vidět dovnitř lidí“ v sobě máte od narození?

Dar vidět mám od narození, získal jsem ho od rodičů. V genetické linii mého otce i mojí maminky měli prakticky všichni nějaké schopnosti.

Kdy jste si poprvé uvědomil, že se v tomto lišíte od jiných lidí?

Někdy mezi třináctým a čtrnáctým rokem. V pubertě jsem nebyl nijak výjimečný, měl jsem málo kamarádů, protože mi bylo lépe, když jsem byl sám. Odcházel jsem často do hor a lesů a k Černému moři. To bylo moje přirozené prostředí. Postupně se mě lidé začali například ptát, co jim je, a já jim to říkal. Nejdřív mě obdivovali, ale brzy jsem byl persona non grata. Dostali strach z toho, co vše vidím. Lidé se často bojí toho, co nechápou. Ale později jsem začal potkávat podobné lidi a snažili jsme se být co nejvíce spolu.

Schopnost vidět absolutně vše mi několikrát doslova zachránila život. Až v dospělosti jsem ale pochopil, že tyto tzv. fenomény se mohou naučit i „obyčejní“ lidé, pokud by na sobě tvrdě pracovali. Já nejdříve začínal s masážemi, a tehdy jsem ještě vnímal strukturu lidského organismu svýma rukama. Teprve později jsem si uvědomil, že mohu i doslova vidět vnitřní orgány, jejich stav, stav psychiky, minulost, budoucnost, přítomnost… A to i na dálku, v jakémkoliv prostoru i čase, je mi jedno, jestli je člověk třeba na Severním pólu.

Asi jsem to ale v sobě měl už od narození. Pamatuji si i své minulé životy, vše, co jsem vnímal v době těhotenství, porod i to, co si při něm doktoři říkali mezi sebou…

Musel jste tuto schopnost nějak rozvíjet? Měl jste třeba nějakého učitele?

Rozvíjel jsem ji. Musel jsem třeba pochopit, proč má každý člověk např. jiný tvar tomu jater, jinou barvu, vůni, energii, vibraci, zvuk. Toto pochopení přišlo po letech abnormální tvrdé práce. Prvního učitele jsem měl ve škole Vojenské parapsychologie, to trvalo pět let. Koncem 80. let minulého století jsem se dostal k čínským mistrům a velmistrům čchi-kungu a taj-či. Poslední tři největší učitele jsem potkal v Praze a tím jsem dostal ještě více informací. Dá se říct, že to je technologie, kterou se dá upravovat schopnost každého žáka.

Za období, kdy jsem pracoval v České a Slovenské republice, jsem měl sedm tisíc žáků, ale jen jednotlivci se hodili na výuku této technologie.

Co všechno při určování diagnózy vidíte? Jak se třeba liší zdravý a nemocný orgán?

Při určování diagnózy vidím absolutně všechno – vnitřní orgány, strukturu do nejmenšího detailu, defekty – a na základě toho pak hledám příčinu onemocnění, a poté stanovím metodu léčení, taktiku a strategii.

K tomu, abych stanovil anamnézu, musím udělat tzv. forenzní vyšetření jako třeba soudní znalci – ale já to v 90 % případů dělám na dálku. I když mají třeba čtyři pacienti úplně stejnou nemoc, s každým pracuji úplně jinak.

Na rozdíl od jiných léčitelů jsem rozpracoval svoji metodu a konkrétně koriguji energetiku orgánu fyziologického systému, aniž bych někoho poškodil. Představte si, že zdravý orgán má svůj „obličej“. Zdravý orgán se doslova usmívá, má jasné barvy, formu a jde na tzv. kontakt se mnou. Vstupuji do jeho kyberprostoru a sbírám informace o tom, jak se dostal třeba k nějaké nemoci.

K tomu, abych se dostal skutečně do hloubky, ke skutečným příčinám onemocnění, potřebuji čas – pokud má člověk psychický blok, může to trvat nejen několik hodin, ale i několik dnů.

Je něco, co vidět nedokážete?

Vidím absolutně vše, nic nezůstane skryto. Každý tzv. operátor má určitý stupen povolení k práci v operativním kyberprostoru. To je jako letadlo, které letí v normálním režimu – pak mu vše mu vystačí na dlouhý let. Když ale přidá spalování, tak spotřebuje energii velmi rychle a sám sebe ohrozí na zdraví. Takovéto vyšetření dělám proto zřídka.

Jakým způsobem probíhá léčba?

Vstupuji do kyberprostoru pacienta a metodou programování vyrovnávám energetiku orgánu nebo místa, zprůchodňuji je energeticky a dál se zapíná mechanismus samoregulace.

Vedete kurzy tai-či a čchi-kungu. V čem jsou tyto směry podle vás tak výjimečné?

Jsou to systémy, které se vyvíjely v průběhu tisíce let. Při tom z nich postupně odpadalo to, co nemělo praktické využití, zatímco přicházelo něco dokonalejšího a přizpůsobovalo se to novým podmínkám. K dnešnímu dni máme dokonalý systém psychického a fyzického výcviku, který bude pokračovat v příští generaci, i když dnešní podobu bude měnit, ale princip zůstane beze změn. Určitě budou vyvinuté nové metodiky přizpůsobení k životu nové generace.

Zmiňoval jste, že jste se účastnil jakéhosi testování léčitelů. Jak a kde tento test probíhal?

Výzkum vedl profesor fyzikálních věd UK. Šlo několikahodinový test, kdy chtěl přesně vědět, co vidím u lidí, které on zná, a ví, co jim je – diagnostikoval jsem je na dálku se 100% přesností. Více informací ale nesmím vyzrazovat.

Pin It on Pinterest

Share This