Centrum Minerva – oáza zdraví a pohody

Kdo jsme:

Centrum Minerva se zrodilo z touhy pomáhat lidem nalézt a udržet si plnohodnotný život, rovnováhu a harmonii a daří se mu to již téměř dvě desítky let. Vždyť naše první poradna  sloužila už v roce 2001, tedy v době, kdy jsme byli průkopníky tohoto způsobu pomoci.

Cílem Centra Minerva je ukázat cestu, směr, možnosti, jak svůj čas trávit co nejlépe, jak svůj život žít s radostí, ve zdraví a smysluplně. Jen na Vás je, zda se touto cestou vydáte a zda plně využijete vše, co během této své pouti naleznete. Centrum je Váš průvodce, vždy ochotný poradit a pomoci, najít řešení, nebo poskytnout odborníka. Ale nikdy Vás nebude do ničeho nutit nebo Vám něco přikazovat.

Pro koho jsme:

Nezáleží na pohlaví, věku, národnosti, vyznání ani na ničem podobném. Jedinou podmínkou Vaší spolupráce s Centrem Minerva je Vaše chuť si vyzkoušet, jak Centrum funguje. Jen tak zjistíte, jestli je pro Vás vhodné a jestli najde řešení právě Vašich problémů a potíží. My věříme, že ano, protože už jsme za dobu svého působení pomohli ohromné spoustě jiných, kteří se na nás obrátili.

Jak pomáháme:

V žádném případě si nemyslíme, že máme „patent na všechno“. Naopak ve skromnosti a pokoře nabízíme služby těch, kteří mají dlouhodobé zkušenosti a praxi . Pomohou řešit zdravotní potíže, poradí vám s partnerskými a jinými problémy, pohledem do Vaší duše i do budoucnosti Vám dokážou najít optimální životní cestu a především Vám umožní lépe poznat sama sebe. Jsou to odborníci z řad lékařů i léčitelů, specialisté na alternativní způsoby léčení, terapeuti, přednášející, koučové osobnostního rozvoje a další zajímavé osobnosti. Ty všechny můžete po předchozí dohodě a objednání v Centru Minerva navštívit. Jen namátkou z pravidelných poraden vyjmenujme:

  • Léčení a meditace s peruánským šamanem Juanem Carlosem P. Gomézem
  • Náprava pohybového aparátu nevidomým léčitelem Josefem Kaplanem
  • Poradna tradiční čínské medicíny Radomírem Klimešem
  • Analýza zdravotního stavu pomocí kyvadla a jasnozřivosti a zdravotní masáže od léčitele Miroslava Twardeka
  • Výklad karet, a numerologie
  • Nabízíme i pronájem místnosti (pouze vybrané dny v týdnu)!

 

Vedle individuálního poradenství a osobních konzultací se v Centru Minerva konají zajímavé přednášky, workshopy a setkávání.

Kde nás najdete:

Malé centrum s jedinečnou duchovní atmosférou a skvělými odborníky najdete v pražském Karlíně jen pár kroků od stanice metra B Křižíkova. 

 

Pin It on Pinterest

Share This