Načerpejte sílu, pohodu a inspiraci

O každém Adventu čteme, jak bychom neměli podlehnout nákupnímu a úklidovému šílenství, ale raději se obrátit do svého nitra, posilovat vztahy se svými blízkými a upínat svou mysl k hodnotám, které nás přesahují. Jenže to se lehko řekne a hůře udělá. Nechtějte po sobě proto zázraky – stačí, když si letos uděláte o Adventu alespoň jeden den jen pro sebe. A pokud přitom 8. nebo 9. prosince navštívíte MinervaFest v pražském Michnově paláci, zvládnete nejen povznést duši a ozdravit tělo, ale navíc získáte i inspiraci pro zdravé vánoční vaření a pečení a nakoupíte užitečné dárky za výstavní ceny.

Na MinervaFestu vás čeká maraton zajímavých přednášek, seminářů a workshopů, které budou probíhat po celou sobotu a neděli souběžně ve třech sálech. Po celou sobotu a nedělní dopoledne na vás navíc čeká pestrá nabídka zdravotního a energetického cvičení v tělocvičně. Zde je malá ochutnávka.

Tantra – co to vlastně je, proč se o ní tolik mluví, jak vám může pomoci.

Koncert – zpívající mísy v rukách hudebníka vystupujícího pod jménem PAVeL se promění v nefalšovanou vibrační lázeň, která zklidní vaši duši a vlije vám do žil energii.

Intuitivní pedagogika – Iris Johansenová je autistka, která se přes svůj handicap stala světoznámou expertkou v oblasti komunikace a řešení konfliktů, vytvořila spolu se švédským filosofem Paru Ahlbomem směr pedagogiky, které nám umožní znovu se propojit se svým tělem a emocemi a nebýt závislý na svém okolí.

Muž s rentgenovým zrakem – vědecké testy potvrdily, že Mykola Lutsenko dokáže vidět orgány uvnitř lidského těla a určovat diagnózu s 99% přesností.

Dieta po svátcích – už se zase děsíte, co svátky provedou s vaší postavou? Dietoložka MUDr. Eva Moučková vám poradí, jak škody napravit.

Emoční úklid – metoda tappingu vám pomůže odstranit emoční bloky, které vám brání ve štěstí.

Aby tělo nebolelo – Elena Tomilina vás naučí ozdravnou samo-masáž se speciálními zvuky na vnitřní orgány, speciální dechová cvičení na zvýšení imunity a Taovskou gymnastiku na zvýšení elastičnosti šlach, vazů a svalů. S Tomášem Sychrou si můžete zacvičit keltský systém Wyda a s Mykolou Lutsenkem Či-kung.

www.minervazdravi.com

Vánoční festival

PAVeL zpívající mísy a gongy  

Zpívající mísy a gongy byly vytvořeny pravděpodobně ve staré Číně .Jedná se o nástroje vyrobené z tepaného bronzu, přesněji ze zvonoviny, které mají nepopiratelně harmonizační ùčinky a jejich poslech pūsobí blahodárně na psychiku a energetizuje fyzické tělo. Hudebník PAVeL se hrou na tyto nástroje dlohodobě zabývá, natočil dvě cd a neustále cestuje a tvoří seance v jógových či meditačních centrech. Na našem festivalu pro vás připaví ‚vibrační lázeň‘: https://www.facebook.com/zpivajicimisy.cz/

videoukázky:  https://www.facebook.com/pg/zpivajicimisy.cz/videos/?ref=page_internal.

Seminář arteterapie 150Kč (není součástí celodenního vstupného)

děti 7-15 let za 69Kč

sobota 8. 12. 2018

Sál I

10.00–11.00 Josef Kaplan
Konec adventního stresu

Jak zvládat předvánoční a vánoční stres
z pohledu léčitele


11.00–12.00 Renata Nováková
Tvoje dítě a ty

Duše a její vtělení, příklady společné viny rodičů a dítěte. Novorozenec a jeho vnímání, nemoc, strava, oblečení, hry, pohádky, dětský pokoj. Hovoříme s dítětem o jeho původu, o tom, proč je na Zemi, o životě v kamenech, rostlinách, zvířatech, o působení přírodních bytostí aj.


12.00–14.00 Václav Vašek
Podceňovaní parazité

Parazitní zátěž organismu, likvidace parazitů s pomocí přírody, frekvenční terapie


14.00–15.00 Lara Kucher a Leon Luděk, Novotný – Drábek
Šamanské léčení – požehnání předků

Vyprávění o šamanských praktikách. Ukázka komunikace s předky účastníků, čištění aury, čaker, šamanské bubnování a žehnání. Žehnání osobním amuletům a nabíjení kamenů.


15.00–16.00 Vladimír Chobola (Nirvanaroom)
Tantra – fenomén současnosti

Proč se tolik mluví o tantře, proč se vyrojilo tolik maséren a zasvěcenců, kteří nám říkají, jak máme žít, co vlastně tantra je a jak ji vnímá praktikující dlouholetý tantrik.


16.00–17.00 Juan Carlos P. Gomez (Peru)
Šamanismus všedního dne

pro nemoc odpřednáší PhDr. Lenka Volavková-Soham.
Naučte se využívat šamanské techniky tak, aby vám byly ku prospěchu každý den vašeho života, a vychutnejte si meditaci shaman spirit pod vedením peruánského šamana.


17.00-18.00 Jaroslav Jarosurabbu Vydržel
Astrologie v roce 2019

Co čeká v příštím roce naši republiku, svět jako celek nebo i vás samotné?

Sál II

10.00–12.00 Marcela Fričová Thurichová
Jen čerstvé je zdravé

Správnou stravou upevníme zdraví a redukujeme váhu. Důležité je v dnešní době jedové vařit a připravovat stravu čerstvě, bez chemie a konzervantů, stabilizátorů a éček. Jací pomocníci nám v té dnešní uspěchané době pomohou? + ochutnávka.


12.00–13.00 Radim Čada
Na vrchol mistrovství vytrvalostního běhu

Na vrchol jako běžec, z vrcholu jako freerider. Životní zkušenosti, tréninkové praktiky, stravování, udržení si zdraví, zvýšení kondice freeridra, maratónce a mistra ČR.


13.00–14.00 Putující (Ing. Jiří Škaloud a Petr Brzobohatý)
Silná energetická místa v ČR – XVI. díl

Ne z knih, ale z pramenů, kamenů a stromů se učme.


14.00–16.00 Jana Grohmanová a PhDr. Lucie Fojtíková
Emoční úklid aneb Jak zůstat v klidu a pohodě

Metoda tapping umožňuje objevení vlastních nevyřešených emočních bloků a jejich uvolnění. Naučíte se rozumět signálům vlastních emocí a pracovat s metodou v každodenním životě. Nahradíte své podvědomé programy a přesvědčení novými, které vám vyhovují a činí vás šťastnými.


16.00–17. 00 Mgr. Jan Linhart
Venédsko – jak se dělají mikrostáty

Představený Venédska, vystudovaný historik a diplomat prozradí, jak se dělají mikrostáty, co k tomu koho vede a jaký to má užitek. Staňte se Venédem. Ačkoliv, pokud jste z Čech, tak už jím pravděpodobně jste.


17.00–18.00 Zdravko Lazarevsky (Makedonie, sudio DEVA)
Čaj – rituály, zdraví a duchovní rozměr

Jak se vyrábějí různé druhy čaje, co ovlivňuje jejich kvalitu a účinnost, kam cestovat za čajem, zkušenosti a praktikování čajových obřadů, dopady na zdraví těla i ducha.

Sál III

10.00–11.00 MUDr. Eva Moučková
Dieta po oslavách

Vánoční obžerství často vyvolá pocit viny a pohled na váhu paniku. Spousta lidí se proto bezhlavě pouští do diet. Jak by ale měl posváteční režim vypadat, aby měl smysl?


11.00 – 12.00 Mykola Lutsenko
Či-kung a zdraví

„Muž s rentgenovým zrakem“ poradí, jak cvičením či-kungu a taj-či dosáhnout uzdravení. Popíše rozvoj tzv. parafenoménu, diagnostiku zdravotního stavu na dálku se 100% přesností a likvidaci příčin nemocí na energetické, duchovní, duševní a fyzické rovině na dálku. Následuje cvičení v tělocvičně.


12.00–14.00 Mgr. Pavel Kraemer
Intuitivní pedagogika jako cesta osobnostního rozvoje

Iris Johansenová je autistka, která se přes svůj handicap stala světoznámou expertkou v oblasti komunikace a řešení konfliktů, vytvořila spolu s filosofem Paru Ahlbomem směr pedagogiky, které nám umožní znovu se propojit se svým tělem a emocemi a nebýt závislý na svém okolí.


14.00–15.00 Iveta Barvínková , RND Jiřina Kůrová, NND (Akuna)
Výživa a poruchy imunity

Výživa jako hlavní příčina poruch imunity a cesta k nápravě. Makroživiny, mikroživiny, detoxikace, doplňky stravy.


15.00-16.00 Miroslav Twardek
Zdravá mysl, půlka zdraví

Vynikající léčitel a diagnostik o svém pohledu na příčinu nemocí a cestu ke zdraví, kterou má ve svých rukách každý z nás.


16.00–18.00  Josef Šálek
Pyramida pro každou příležitost

Jak nám mohou být pyramidy prospěšné v každé fázi běžného dne. Jak jejich energii využívat k léčení a meditaci, odrušení geopatogenních zón i úpravu energie vody a potravin.

Tělocvična

10. 00–12. 00 Elena Tomilina
Aby tělo nebolelo

Seminář s cvičením určený pro účastníky jakéhokoliv věku a pohyblivosti. Je zaměřený na ozdravění, regeneraci
a harmonizaci vlastního těla a duše. Čeká vás ozdravná samo-masáž se speciálními zvuky na vnitřní orgány, speciální dechová cvičení na zvýšení imunity a Taovská gymnastika na zvýšení elastičnosti šlach, vazů a svalů.


12.00 – 13.00 Mykola Lutsenko
Či-kung a zdraví

„Muž s rentgenovým zrakem“ povede cvičení či-kungu a taj-či a poradí, jak tyto systémy praktikovat k udržení a navrácení zdraví.


13.00–14.00 Zdravko Lazarevski (studio DEVA)
Taj-či – cesta k vnitřnímu klidu a zdraví

Zacvičte si krátkou sestavu Taj-či a shlédnete ukázku sestavy s mečem.


14.00–15.00 Tomáš Sychra
Wyda – zdroj životní energie

Wyda není jen cvičení. Cvičit ji znamená přizpůsobit svůj život určitým principům. Je to zdroj naší životní energie, myšlení
a životní styl. Je to záložní baterie, kterou můžeme mít kdekoliv a kdykoliv k dispozici a nebudeme tím zatěžovat přírodní zdroje.


15.00–16.00 Magdalena Floriánová
Advent – zimní slunovrat – Vánoce

Podobnost oslav zimního slunovratu
a Vánoc není náhodná. Čas klidu, setkávání, rozjímání, darů a věšteb budoucnosti byl uctíván v našich zemích od pradávna. Přijďte si poslechnout příběhy, kterými můžete ozdobit letošní Vánoce svým blízkým i sobě. Děti si na konci vyslechnou pohádku a dostanou kouzelné jmelí od druida.


17.00 -18.00 KONCERT PAVeL
Zpívající mísy – vibrační lázeň

Zpívající mísy vyrobené z tepaného bronzu působí blahodárně na psychiku
a energetizují fyzické tělo. Hudebník Pavel, který se hrou na tyto nástroje dlouhodobě zabývá, pro vás připravil nefalšovanou vibrační lázeň.

neděle 9. 12. 2018

Sál I

10.00–11.00 Lara Kucher
Umírání z pohledu šamanismu

Rozhovor o umírání a smrti v moderní době z pohledu šamanismu. Duchovní transformace a šamanská nemoc jako cesty ke světlu a vyššímu poznání.


11.00–12.00 Marie Beznosková
Otevřete duši andělům

Proč je pro šťastný život potřeba komunikovat s anděly a jak na to.


12.00–14.00 Petr Veselý
Základy čínské astrologie

Čínská astrologie v osobním pojetí známého experta, podle zájmu související vyprávění a písně s kytarou.


14.00–15.00 Ing. Jiří Mareš
Naše zdraví a minulost

Programy, bloky, překážky, které nám brání ve zdraví, a jak je odstranit pomocí regresní terapie.


15.00–16.00 QiiQClinic
Detoxikace nemá být toxikací

Podceňované téma detoxikace a metod, nad jejichž důsledky se nikdo nepozastavuje. Jak funguje molekulární vodík, molekulární kyslík či klastrovaná a deklastrovaná voda, jak je to s kyselostí a zásaditostí.


16.00 – 17.00 Františka Janečková
Pozor, ať to nechytneš!

Nemoc chytíme, protože jI automaticky otevřeme dveře. Máme totiž v sobě přesný program, aby se dveře otevřely v momentě, kdy přichází signál, který nemoc spustí. Pokusíme se některé programy odhalit.


17.00–18.00 Dana Ličmanová
Pochopení utrpení v lásku změní

Přes prožitky k úlevě a lehkosti v životě

Sál II

10.00–11.00 MUDr. Radkin Honzák – pro nemoc odpřednáší MUDr. Eva Moučková
Vztah lidského těla a duše

Unikátní pohled na psychosomatiku.


11.00–12.00 QiiQNAME
Budete potřebovat peníze!

Fenomén kryptoměn. Co je to kryptoměna. Jak kryptoměnu pořídit. Jak omezit rizika. Jak si zajistit pasivní příjem pro Své bytí. Bez hodnoty jíž vlastníte, směnou jinou nezískáte. Ani zdraví. A zdraví má hodnotu po životě nejvyšší.


12.00–13.00 Václav Mornštejn
Judo – jemná cesta životem

Když vám táhne na 80, ale máte větší kondici jak 15letí kluci, vyhrajete mistrovství ČR a děláte si další plány na příští rok. Sebeobrana mužů i žen, tréninkové praktiky, stravování, udržení si zdraví.


13.00–14.00 Hana Alisa Omer
Život a Tvorba

Inspirace z energetické formy lidského těla. Promítání obrazů zkoumajících lidské tělo, povídání o Stromu života, kabale a čakrách v podání světoznámé výtvarnice, která dlouhá léta působila v Jeruzalémě a nyní žije v Praze


14.00–16.00 Josef Chocholoušek
Strava podle DNA

Každý člověk je unikátní, se specifickou schopností trávit různé druhy potravin. Genetika a aktuální dispozice k trávení určují jaká strava je pro nás vhodná. Nevhodná strava je často primární příčinou nemocí.


16.00–18.00 Jan Sueneé Marek
Mimozemšťané – jsou naši bohové?

Kdo jsme? Odkud jsme přišli? Kdo jsou naši bohové? Kam odešli? Na celém světě nacházíme stovky artefaktů po civilizaci, která svým technologickým a intelektuálním talentem převyšovala tu naši. Pojďme zkoumat největší záhady světa v nových souvislostech.

Sál III

10.00–11.00 JUDr. Jitka Lenková
Kouzelný čas Vánoc

Zvyky a obyčeje, které toto období provázejí, i některé záhady, které s ním jsou spojené. Odkud přišli „tři králové“
a opravdu se jim zjevila kometa? A co můžeme udělat, aby naše Vánoce byly opravdu plné lásky a pohody?


11.00-12.00 Libor Bednařík
Myšitida a karpální tunely – jak na ně vyzrát?

Jaké jsou skutečné příčiny myšitidy a obtíží s karpálními tunely? Jak potíže vyřešit a co všechno jsme museli objevit? Příběh stavebního technika řešícího 30 let své zdravotní problémy, až je vyřešil a nyní pomáhá ostatním řešit jejich potíže.


12.00–14.00 Jana Grohmanová a PhDr. Lucie Fojtíková
Zdravé emoční rodičovství

Metoda tappingu uvolňuje naše zablokované emoce, a tím zlepšuje i vztahy s našimi dětmi. Formou pohádkového příběhu jsou děti s rodiči vtaženi do interaktivní hry a spolupráce, aby se v krátkém čase zbavili nepříjemných psychických stavů. Naučí se uvolňovat stres a napětí, zbavovat se strachu, a tak zvládat snadněji rodičovskou roli a svůj osobní život.


14.00–15.00 Jana Niessnerová
Čtení z ruky v praxi

Workshop praktického čtení z ruky, ukázky čtení z ruky v kruhu. Vysvětlení složitostí vašich linií.


15.00–16.00 Radomíra Diana Nosálová
Lze péct a vařit zdravěji?

Tipy na alternativní veganské, bezlepkové vánoční vaření a pečení.


16.00–17.00 Ing. Blanka Bezdíčková, Marcela Fričová Thurichová
Jak se zbavit stresu?

Meditace a další techniky, kterými může bojovat s negativními účinky stresu každý z nás. Plus chytří pomocníci, kteří nám v boji se stresem mohou pomoci snadno a u nás doma


17.00–18.00 Jaroslav Jarosurabbu Vydržel
Pověry a omyly ve feng-šuji

O Feng-šuji už slyšel každý. Ne vše, co se o něm píše a říká, je ale skutečně pravda. Jak toto umění co nejlépe využít pro vlastní prospěch?

Tělocvična

10. 00–12. 00 Elena Tomilina
Aby tělo nebolelo

Seminář s cvičením pro účastníky jakéhokoliv věku a pohyblivosti je zaměřený na ozdravění, regeneraci a harmonizaci vlastního těla a duše. Čeká vás ozdravná samo-masáž se speciálními zvuky na vnitřní orgány, speciální dechová cvičení na zvýšení imunity a Taovská gymnastika na zvýšení elastičnosti šlach, vazů a svalů.

Pin It on Pinterest

Share This