A co děti? Mají si kde hrát?

Naše ratolesti jsou naší budoucností, to je neoddiskutovatelné. Proto bychom měli mít na srdci jejich spokojenost, jejich radost, jejich život. Co takhle dopřát jim den plný her a zábavy! Smysluplné zábavy. Té zábavy, které je tak málo. Kdy a kde?

9. – 10. června v Michnově paláci na Malé Straně (Tyršův dům)
jen kousek od tramvajové zastávky Újezd a nedaleko kostela sv. Jezulátka

se koná již 66. ročník festivalu poznání a kreativního života MINERVAFEST

tentokráte věnovaný právě dětem. Připraveny jsou pro ně  hry, cvičení, malování, veselé zpívání, koncert, karneval… a samozřejmě dárky. Dítě, které přijde v masce, bude odměněnoJ

A aby to vám, dospělým nebylo líto, bohatý program čeká i na vás:

  • již tradiční prodejní stánky
  • spousta zajímavých přednášek
    – například ta od Vladimíra Chobola, tantrika, Mistra Reiki a dlouholetého praktika Pěti (šesti) Tibeťanů na téma Tvoříme slovem – jak slova, písmena a zvuky ovlivňují naše bytí. Odpoví na otázky Jak používat slova pro šťastný život a zdraví? Proč se nám líbí techno a nelíbí uječené ženy? A může to nějak souviset s tantrou?)
    – Byliny z kouzelné zahrady a jejich využití při vaření nám představí Radomíra Diana Nosálová
  • koncert zpěváka Richarda Pachmana
  • promítání filmu Žijeme z energie, jsme energie od známého českého dokumentaristy a spisovatele Viliama Poltikoviče a následná beseda s ním. Viliam Poltikovič se zabývá duchovní a cestovatelskou tématikou a tentokrát si pro vás připravil dnes tolik diskutované a aktuální téma ENERGIE.
    A pamatujte, že nejen dítěti, ale i sobě je třeba věnovat dostatek času, citu a důslednosti, abychom se mohli posouvat dál. Nalaďte se právě na festivalu.

Pin It on Pinterest

Share This