Festival poznání a kreativního života

Chyťte pevně kormidlo svého života a konečně ho otočte do směru, který vás dovede k životu, jaký jste si vždycky přáli. Rady a pomocnou ruku hledejte na přednáškách, workshopech a u zkušených odborníků na únorovém Minervafestu 24.-25. února v Michnově paláci na pražské Malé Straně.

 

Program přednášek ke stažení (docx)

Groove dance – cesta k sebevědomí

Jednoduchý princip a jednoduché choreografie, objevení svých vlastních emocí, propojení srdcí a cesta k autentickému projevu sebe sama – to je Groove dance. Přestaňte se kontrolovat, jak při tanci vypadáte, v tanci se nedá chybovat. Tanec je lék a magie, který vám pomůže nejen se odreagovat, ale i nalézt nové sebevědomí, kreativitu a opravdovou radost.

Život v rytmu přírody

Náš současný kalendář neodpovídá skutečnému životnímu cyklu. Naopak Keltské kolo roku přesně zapadá do přirozeného rytmu přírody, naleznete oporu v tradicích vlastních předku, a pokud se s ním naučíte žít v souladu, bude to mít příznivý vliv na vaše fyzické i duševní zdraví. Více na wokrshopu Magdy Floriánové.

Vztahy ve světle Védské filosofie

Terapeutka a koučka Barbora Lichtágová studovala čtyři roky Védskou filosofii v indické škole uprostřed Bengálska. Na své přednášce vám mimo jiné představí unikátní pohled na ženské a mužské schopnosti a principy, které jsme v sobě potlačili, což nám brání v navázání skutečně fungujících vztahů.

Proč duše šeptá?

Některé situace vypadají jako neřešitelné, jenže náhody neexistují. Dostaňte se z kruhu strachu, podceňování a bezmoci tím, že budete naslouchat své duši. Ona totiž už mluvit umí, jen pokorně čeká, až jí dáme slovo. Naučí vás to Jana Vejsadová.

Sbohem, plísně!

V posledních letech na nás útočí zcela jiné druhy plísní, než na jaké je náš organismus adaptován, což vede k řadě potíží včetně poruch imunity a alergií. Jak plísně diagnostikovat pomocí EAV a následně odstranit bylinnými produkty se dozvíte na přednášce Ing. Tomáše Sychry.

Rekonektivní léčení

Unikátní metoda Dr. Erica Pearla se zabývá nastolením rovnováhy a integrity v životě a umožňuje nám návrat do naší přirozenosti a celistvosti. Představí vám ji Iveta Skřivanová a Martin Kubů.

Důkladný pohled do očí

Co znamenají jednotlivé barvy a skvrny ve vaší duhovce? Základy iridologie vás naučí Hana Jánská. 

Potenciál skrytý v číslech

Ing. Ludmila Novák vás naučí, jak z data narození vypočítat nejen úroveň vašeho mentálního, fyzického a astrálního těla, ale i planetární, sociální a karmické úkoly pro tento život.

Let Us Sing in English

Zpívánky pro malé i velké zájemce o legraci a angličtinu. Pomohou vašemu jazýčku hbitě se obracet v příjemně plynoucích slovech a melodiích anglických písniček, které se může naučit každý. Vítáni jsou dospělí i děti – každý, kdo se chce trochu odvázat. Bude tu i příležitost navázat kontakt s Dr. Lenkou Volavkovou, se kterou se můžete poradit o učení se cizím jazykům.

Šamanské poradenství a očista

Pomocí šamanských nástrojů a technik, kterými se zabývá Lenka Volavková-Soham, lze ovlivnit tok energie v našem těle i v prostředí. Můžete je osobně vyzkoušet a harmonizovat tak své tělo, mysl i emoce při individuální šamanské očistě. Můžete se zde také poradit o oblastech svého života, které vám nedají spát či od vás vyžadují řešení.

Osudové osmičky a synchronicita dějin

Některé letopočty končící číslicí 8 mají v našich dějinách mimořádný, doslova osudový a mnohdy tragický význam. Nejde jen o roky 1918, 1938 nebo 1968, ale také o roky 1378 (úmrtí Karla IV.) nebo roky 1618 a 1648 (začátek a konec Třicetileté války). Pouhá náhoda anebo zákonitost? O slovo se hlásí jev případně nazvaný synchronicita dějin známý zřejmě i legendárnímu Nostradamovi. A jaký pak bude rok 2018? O tom více Jitka Lenková

Nenechte si ujít

Srdečně vás zveme na přednášku MUDr. Radkina Honzáka, CSc., známého psychiatra a propagátora psychosomatiky u nás, která se bude týkat humoru a smíchu.

Na festivalu bude koncert

Čtyři skvělí muži se dali  dohromady (tak trochu náhodou)  a vznikla kapela NEŘEŠTO a nahráli CDčko. Je to taková poklidná muzička, vše vlastní tvorba…

Přijďte si je poslechnout 24. 2. v 16.00

Výstava fotek z cest po Indii

PROGRAM sobota 24. 2. 2018

SÁL I

10.00–11.00 – Renata Nováková  

Člověk jako vysílač a přijímač
Vesmírný princip vysílání a přijímání a jeho aspekt stejné přitahuje stejné. Osobní energie dne. Naše přání a vášně. Vliv nízkých duší.  Život ve světě obrazů. Strach a jeho překonání.

11.00–12.00 – Ludmila Cernsteinová 

Tuky v prevenci vážných nemocí
Odbornice v oblasti panenských olejů vás naučí, proč je nutné konzumovat zdravé tuky a jak s jejich pomocí předcházet nemocem. Přidá i rady našich babiček.

12.00–13.00 – Mgr. Ing. Bc. Otto Tylš

Vodíková voda a výživa buňky
Vodíková voda – nejlepší antioxidant, který se podobá zázračné vodě z francouzských Lourd. Jak ji vyrobit? Dalších antioxidanty a přípravky pro výživu buňky.

13.00–14.00 – Ing. Ivan Benetin

Zbavte byt negativních energií
Jak zbavit svůj příbytek negativních energií pomocí orgonitů. Jak čistit energetické pole člověk. Orgonit jako pomocník při harmonizaci čaker.

14.00–16.00 – Ing. Milena Pohlová

Chcete hezký vztah?
Zákonitosti vztahů a možnosti nápravy krizí a konfliktů.

16.00–17.00 – MUDr. Eva Moučková

Jarní detoxikace
Bylinky, koření i stravovací systémy, které vám pomohou očistit organismus a získat více energie.

17.00-18.00 – PhDr. Lenka Volavková-Soham  

Šamanské poradenství a očista
Pomocí šamanských nástrojů a technik lze ovlivnit tok energie v našem těle i v prostředí. Harmonizujte své tělo, mysl i emoce při individuální šamanské očistě a poraďte se o oblastech života, které vyžadují řešení.

SÁL II

10.00–11.00 – Martina Šárová  

Začínáme jíst zdravě

Které potraviny jsou zdravé a které dokonce paří mezi superpotraviny? Jak nakupovat jídlo a jak vařit? Jak změnit svůj jídelníček?

11.00–12.00 – MUDr.Radkin Honzák, CSc.  

Humor v životě a medicíně

Známý psychiatr a propagátor psychosomatiky u nás vás naučí využívat humor ke zvládání těžkých životních situací. Protože humor není výsledek radosti, ale výsledek zvládnuté tísně, nepohody a bolesti.

12.00–13.00 – Radim Čada 

Stravování, metabolismus, duchovní běh

Duchovní běh života běžce, během běhu v radosti, bez zranění a bolesti. Životní příběh cesty od vrcholového sportu k duchovně pojatému běhu a vítězstvím nad sebou samým i soupeři.

13.00–14.00 – PhDr. Lenka Volavková  

Anglické zpívánky – Let Us Sing in English

Zpívánky pro malé i velké zájemce o legraci a angličtinu. Pomohou vašemu jazýčku hbitě se obracet v příjemně plynoucích slovech a melodiích anglických písniček. Vítáni jsou dospělí i děti.

14.00–16.00 – Dušan Dvořák 

Zahradníkův rok konopí: příprava na sadbu

Zasejte si své vlastní konopí, abyste mohli využívat jeho léčivé účinky.

16.00–18.00 – Iveta Skřivanová a Martin Kubů  

Rekonektivní léčení a The Reconnection

Účinky unikátní léčebné metody Dr. Erica Pearla, která se zabývá nastolením rovnováhy a integrity v našem životě. Je to ZMĚNA projevující se ve všech aspektech našeho života – tj. emocí, mentality, fyzikálního těla a přístupu k životu.

SÁL III

10.00–12.00 – Ing. Tomáš Sychra

EAV a plísně
Složení plísní je v posledních desetiletích odlišné než to, na které je náš organizmus adaptován. Jak plísně diagnostikovat pomocí EAV (měření akupunkturních drah) a jak je léčit bylinnými produkty?

12.00–14.00 – Magda Floriánová

Keltské kolo roku
Kalendář, podle kterého se řídíme v dnešní době, neodpovídá skutečnému životnímu cyklu. Pokud se naučíte žít v přirozeném cyklu a harmonii s přírodou, bude to mít příznivý vliv na vaše fyzické i duševní zdraví. Přestanete hledat svůj životní styl u jiných etnik a pochopíte, jak silnou oporu máte ve vlastních tradicích.

14.00–15.00 – Veronika Kmochová

Na vlně dechu
Dech je dar, který můžeme používat nejen k udržení tělesných funkcí, ale i fyzického i duševního zdraví. Lektorka jógy a relaxačního dýchání vás naučí základní typy dechových cvičení, která můžeme využívat kdykoliv během dne.

15.00–16.00 – Eva Jungová  

Fenomén nevědomí
Eva Jungová se věnuje léčení duše. Provádí diagnostiku nevědomí, hledá příčiny a souvislosti. Objevila svou metodu, s jejíž pomocí odstraňuje emoční bloky. Kombinuje několik diagnostických metod. 

16.00–18.00 – Mgr. Helena Cmurová  

Olejovo-bílkovinová strava
Léčebný stravovací systém německé vědkyně Dr. Budwig (+2003) je vhodný pro prevenci i léčbu všech civilizačních nemocí včetně rakoviny.

PROGRAM neděle 25. 2. 2018

SÁL I

10.00–11.00 – Pavel Vojkůvka

Prevence a léčba civilizačních chorob
Jak změnit stravu, životní styl i své myšlení, abychom se vyhnuli rakovině a jiným vážným nemocem.

11.00–12.00 – Petr Veselý

Čínská astrologie (Ba-Zi, 4 sloupy osudu)
Mocný nástroj nejen k sebepoznání a seberealizaci. Pomocí karty Ba-Zi (tabulka určená datem narození) lze určit charakteristiku povahy člověka, tak vhodnou oblast uplatnění či tématiku partnerských i rodinných vztahů. + písně s kytarou.

12.00–13.00 – Josef Kaplan

Nemoci zrozené v kanceláři
Jak pomocí energie léčit problémy se zády, karpálními tunely očima a další potíže, které trápí osoby pracující s počítačem.

13.00–14.00 – Jiří Vokoun

Kryptogramie abecedy
Chcete poznat své možnosti? Přijďte se naučit ovládat sami sebe pomocí znalosti energie písmen abecedy.

14.00–16.00 Ing. – Zdeněk Jermář

Antioxidační metody a vitaminy
Jak ochránit tělo před útoky volných radikálů.

16.00–18.00 Mgr. – Boris Nakladov

Vzorec štěstí
Jak žít a přemýšlet, abychom byli šťastní.

SÁL II

10.00–11.00 – Barbora Lichtágová

Vztahy podlé Védské filosofie
Absolventka 4letého studia Védských filosofií na indické škole objasní příčiny konfliktů mezi muži a ženami a nastíní cesty k jejich řešení.

11.00–13.00 – Jitka Lenková  

Další osudový „osmičkový“ rok?
Ta data máme všichni pevně zakotvena v paměti – roky 1968, 1948, 1938, osudové události, které nedopadly v náš prospěch. Co nás tedy čeká v roce 2018?

13.00–14.00 – Hana Jánská

Iridologie – diagnostika z očí
Lidské oko je pro zkušeného iridologa mapou, ze které může číst. Ukážeme si, jakými znaky se v očích projevují různé zdravotní potíže. Vše si vysvětlíme na fotografiích očí s viditelnými detaily.

14.00- 15.00 – Ing. Jiří Mareš

Očista duše i těla návraty do minulosti
Hledání příčin našich problémů metodou hlubinné regrese.

15.00–16.00 – Libor Bednařík

Neznámé příčiny „nevyléčitelných“ nemocí
Proč vzrůstá počet chronických onemocnění? Odkud se berou dříve vzácné nemoci? To vše na krátké, ale intenzivní přednášce spolumajitele firmy Divine Way.

16.00–17.00 – Stanislav Miler

Zdravá rostlinná strava
Povídání a sdílení zkušeností z oblasti rostlinné stravy.

17.00–18.00 – Jaroslav Jarosurabbu Vydržel

FENG SHUI pro rok 2018
Podle Feng Shui dochází každoročně k pohybu hlavních proudů energií čchi. Jaké vlivy to budou v roce 2018? Jak poznat příznivé a nepříznivé vlivy na mapě života? Jak se vyhnout nepříznivým činnostem v těchto sektorech?

SÁL III

10.00–12.00 Ing. – Ludmila Novák

Potenciál osobnosti, školy na tento život – WORKSHOP
Jak vypočítat z data narození úroveň svého fyzického, astrálního a mentálního těla, a také planetární, sociální a karmické úkoly pro tento život, kód úspěchu a neúspěchu. Zrodila se vaše duše na Zemi, nebo je z jiných světů?

12.00–14.00 – Marie Beznosková

Andělský workshop
Myšlenky a pocity mají svou vlastní energii, která přitahuje energii stejné povahy. Do svého života tak přitahujeme to, na co nejvíc myslíme, čemu věříme, co v hloubi duše očekáváme anebo co si nejživěji představujeme. Naučte se jednoduché cvičení tvůrčí představivosti a naprogramování.

14.00–15.00 – Jana Vejsadová

Proč duše jen šeptá
Některé situace vypadají jako neřešitelné, jenže náhody neexistují. Dostaňte se z kruhu strachu, podceňování a bezmoci tím, že budete naslouchat své duši. Ona totiž už mluvit umí, jen pokorně čeká, až jí dáme slovo.

15.00–16.00 – Josef Celucký

Jednoduchý klíč ke zdraví
Poznejte přípravek, který vám pomůže v prevenci chřipky, infarktu a mozkové příhody.

16.00–18.00 – Vladimír Chobola – nirvanaroom

Tantrický dialog duše a těla
Aktivací vlastního těla získáme prostředek k duchovnímu růstu. Skrze dotyky a cvičení jsme schopni postupně otevírat se vyšším vibracím a tím i rozšiřovat vědomí. Povídat si budeme o tantrickém milování, tantrických masážích, józe, stravě, dýchání, chůzi a držení těla. O komfortní zóně a posunování hranic.

PROGRAM TĚLOCVIČNA sobota 24. 2. 2018

10.00–11.00 – Slávek Hlas

Šamanské bubnování – bubny sebou

11.00–12.00 – FRANTIŠEK

Čchi kung pro přežití a návrat ke zdraví a svobodě v nezávislosti

12. 00–13.00 – Martina Šárová

Groove dance: tanec bez boje
Nadčasová metoda naučí každého poznat své sebevědomí. Koncepční taneční program, který nabízí nejen tanec a fyzický pohyb, ale také zábavu, odreagování, nastartování sebevědomí, interaktivní poznávání, sdílení a opravdovou radost. Odnaučíte se stydět a řešit to, jak při tanci vypadáte, ale budete přítomní ve svém těle.

13.00–14.00 – Radim Čada

Čchi Kung ve frereidingu běhu a životě
Duchovní přístup maratónského běžce a freereidera.

14.00-15.00 – Václav Mornštejn

Čchi Kung v judu, judžitsu a sebeobraně současnosti.
Předvádí a přednáší legenda, trenér a účastník mistrovství světa (3. DAN judo, 8. DAN judžitsu).

15.00–16.00 – Kreativní workshop

Marie Wyplosz: ubrousková technika aneb decoupage, Palo Majko (Slovensko): práce se dřevem, výroba koníka
Kreativní dílna vhodná pro děti od šesti let. Vstup 150 Kč (není součástí celodenního vstupného), materiál v ceně. Nutno se přihlásit se předem na tel.: 777 556871

16.00-17.00 – Skupina Neřešto

Koncert pro radost a pohodu
Čtyři skvělí muži se dali dohromady (tak trochu náhodou), vznikla kapela NEŘEŠTO a nahráli CDčko. Je to taková poklidná muzička, vše vlastní tvorba.

PROGRAM TĚLOCVIČNA neděle 25. 2. 2018

14.00–15.00 – Kreativní workshop

Marie Wyplosz: ubrousková technika aneb decoupage, Palo Majko (Slovensko): práce se dřevem, výroba koníka
Vhodné pro děti od 6 let. Vstupné 150 Kč, materiál v ceně. Nutno se přihlásit předem.

15.00–16.00 – Slávek Hlas

Šamanské bubnování – bubny sebou

Pin It on Pinterest

Share This