VÝSTAVA ZDRAVÍ, OSOBNOSTNÍHO RŮSTU, PREVENCE A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU

Vstupné
Vstup na výstavu: 35 Kč
Vstupné na 1h přednášku: 50 Kč
Vstupné na 2h seminář: 100 Kč
Celodenní vstupné: 250 Kč

Výživa pod drobnohledem

Můžeme se o své tělo starat, jak chceme, pokud nebude v pořádku to, čím ho vyživujeme, budeme vždy jen hasit již vzniklé problémy. Proto také tématem 63. Minervy – VÝSTAVY ZDRAVÍ, OSOBNOSTNÍHO RŮSTU, PREVENCE A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU bude výživa a pitný režim. Podíváme se na ně jak z pohledu nutričního (tj. z hlediska obsahu živin), tak i energetického a duchovního. Můžete se však těšit i na spoustu dalších zajímavých přednášek, workshopů a setkání s odborníky. To a mnohem více v babím létě 9. – 10.9. 2017 v Tyršově domě na pražské Malé Straně.

Program přednášek a seminářů

Sobota 9. 9. 2017

Sál I

10:00–11:50    Mgr. Hanka Synková: Byla jsem tlustá – jsem jaká jsem
Čím víc zázraků na hubnutí, tím víc tloustneme. Poradkyně zdravého životního stylu a autorka řady knih dodá praktické rady, jak si udržet optimální váhu.
12:00–12:50    Pavel Rybář: 100% voda pro život
Mnoho lidí pije několik litrů vody denně a tělo je stejně dehydrované. Nebo naopak nejsou schopni vodu vypít vůbec. V obou případech je příčina stejná. Tělo neumí se špatnou vodou pracovat.
13:00–14:50   Jozef Pišoja: Bylinná a energetická léčba
Setkání s terapeutem, který pochází ze starého slovenského léčitelského rodu, v němž se znalosti a dovednosti předávají z generace na generaci již více než 300 let. Plus individuální diagnostika.
15:00–15:50  Zdenka Blechová: Osud v našich rukách
Všichni máme osud ve svých rukách, není nám dán vyšší silou, ale je nám dáno učení a kdy pochopíme, záleží jen na nás. Přednáška dle nové knihy Zdenky Blechové.
16:00–16:50 Marcela Miklušová: Cestování Duše jako pracovní nástroj
Cestování Duše jako pracovní nástroj moderního člověka k nalezení rovnováhy v každodenním shonu. Karma a její vztah k minulým životům. Duchovní lekce ukryté za každodenními činnostmi.
17:00–17:50   Dana Chmelová: O jídle a houbách
Houby používané jako součást jídelníčku mají výrazný vliv na naše zdraví. Vhodným použitím hub si můžeme zajistit zlepšení fungování organismu a nastartovat ozdravné procesy v celém těle.

Sál II

10:00–11:50    Josef Chocholoušek: Strava podle DNA
Strava jako jedna z primárních příčin nemocí. Každý člověk má unikátní aktuální a genetické dispozice k trávení potravin. Nechť je jídlo vaším lékem.
12:00–12:50     Kolektiv QIIQ: Duchovní dimenze peněz
Fascinující svět kryptoměn. Jak ekonomicky zabezpečit svůj život a zdraví.
12:00–13:50     Iris Erdenechimeg Turečková Palaanová (Mongolsko): Rituál, který vám změní život
Zažijte na vlastní kůži šamanský rituál prostřednictvím vnučky největšího šamana z Bajkalu, Cultema Sagdara Badmajeva. Je to zážitek, který vám může změnit život.
14:00–14:50     Libor Bednařík: Neznámé příčiny onemocnění střevního traktu
průjem, zácpa, Crohnova choroba, celiakie, rakovina střevního traktu – souvislosti se stravou a dalšími neznámými vlivy.
15:00–15:50    Jan Johann Jaroslav Miška: Menhiry, pyramidy a hromové kameny Slovanů
Energie fyzikální podstaty prostupující celým Vesmírem byla od pravěku známa a využívána na celém světě. Na její vlastnosti poukazují jak menhirové a pyramidové systémy, tak až novověké stavby. Mezi nejmenší patří hromové kameny Slovanů.
16:00–17:50    Dušan Dvořák: Konopné dožínky
Lektoři výzkumu Konopí je lék již druhý rok seznamují návštěvníky Minervy s využitím konopí pro léčbu. V září zpravidla konopí dozrává, sklízí se a zpracovává. Podcenit správný čas sklizně a kvalitní zpracování může pokazit celoroční starost zahradníka.

Sál III

10:00–11:50     ELadislav Tichý: Alternativní medicína pro každého
Trendy při léčbě, samoléčbě a prevenci u běžných i chronických onemocnění. Prezentace vybraných léčebných prostředků pro domácí použití – Bachovy květové esence, homeopatika a další.
12:00–12:50     Jana Niessnerová: Zdraví a dlouhověkost na dlani
Linie na dlani, ale i tvar a barva nehtů odráží náš zdravotní stav. Jaké jsou naše dispozice k různým nemocem? Je možné určit znaky dlouhověkosti? To a ještě mnoho dalšího.
13:00–14:50    Veronika Houdová: Párty krásné pleti
Společně se naučíme 11 důvodů, proč vás bude vaše pleť milovat a vybereme vhodný odstín make–upu (s sebou ploché štětce a zrcátko).
15:00–15:50    Jitka Adamová: Raw pro zdraví a krásu
Na workshopu se naučíte, jak (ne)vařit rychle, ale přesto výtečně a zdravě podle zásad syrové nebo také živé stravy. Osvojte si životní styl plný energie, s nímž se pojí i krása a duševní pohoda.
16:00–17:50   Pavel Jirsa: Léčivá síla vody
Voda je největší nosič informací. Když jí dáme pomocí energie potřebné informace, je možné vyléčit jakoukoli nemoc. Každý člověk má schopnost přenosu energetických informací dotekem i na dálku.

Sál IV

když bude hezky tak venku

13:00–13:50    František: Či-kung jako cesta ke zdraví
Či-kung v bojových uměních jako cesta k fyzickému a psychickému zdraví.

Doprovodný program

11–12 – Venkovní cvičení
16–17 – Psychosomatická cvičení vycházející z Vnitřního Kung Fu – pro Radost z Bytí, Života, Zdraví, Svobody, Nezávislosti, Prosperity a Krásy

Program přednášek a seminářů

Neděle 10. 9. 2017

Sál I

10:00–10:50     Ing. Ivan Benetin: Orgonit a odstraňování bloků
Jak použít orgonit při harmonizaci a odstraňování energetických bloků. Odstraňování geopatogenních zón a negativních vírů.
11:00–11:50     Josef Kaplan: Jak obnovit proudění energie
Jak blokády energie souvisejí s problémy zad, kloubů a vnitřních orgánů a jak je odstranit.
12:00–12:50   Ing. Jiří Mareš: Duše zbloudilé, přivtělené a jejich vliv na naše zdraví
Řešení našich potíží metodou návratů do minulosti.
13:00–13:50  Tatiana Kejvalová: Hluboká tajemství energie dechu
Posvátné poselství Vesmíru prostřednictvím energie dechu.
14:00–15:50 Ing. Tom Sychra: Tradiční středoevropská léčba a životní styl
Většina chronických onemocnění, vyjma úrazů, má psychosomatický původ a civilizační příčiny. Důležitý je proto celostní pohled na pacienta, chápání vzájemných vztahů mezi vnitřními orgány a orgánovými okruhy a také vliv vnějšího prostředí.
16:00–16:50   Daniel Matoušů: Povídání o galaktických bytostech
Kolem nás se pohybuje pestré množství bytostí z různých částí vesmíru. Snad i vy jste si těch svých vědomi.
17:00–17:50    Slávek Hlas: Cesty k sobě
Současný šamanismus+bubnování

Sál II

10:00–11:50     Jana Pozlovská: Tajemství bosenských pyramid
Nejen o léčivých účincích vody z pyramidy Slunce a pobytu v tunelech v Ravné. O nově odhalených pyramidách, které jsou větší než ty egyptské.
12:00–12:50     PhDr. Radana Makariusová, Ph.D.: Jak myslíme, tak žijeme
Princip myšlení založený na vědomé změně uvažování a zvládnutí mentálních procesů mysli. Cítit vnitřní štěstí, spokojenost a svobodu může každý z nás. U myšlenky vše začíná. Jak myslíme, tak se cítíme.
13:00–13:50     PhDr. Radana Makariusová, Ph.D.: Jak myslíme, tak žijeme – workshop
Workshop navazující na předcházející přednášku o novém principu myšlení.
14:00–14:50     Mgr. Jan Linhart: Venédsko – svět šamanů
Seznámení s mikrostátem Vénedsko a možností cesty do Konga za taji šamanů, rostlin, zvířat, pro zdraví, vzdělání a prosperitu.
15:00–15:50    Dušan Dvořák: Ing. Vít Primas: Voda, kterou pijeme
Žijeme totiž ve městech, kde je pitná voda velmi blízko průmyslu i odpadního potrubí. Mohou se tak do ni dostávat různé toxiny. Jaký má vliv voda na naše těla? Máme pít tu z kohoutku, filtrovanou, balenou či minerální? Chlór ano či ne, úprava vody v domácnosti.
16:00–17:50    JUDr. Helena Zíková, Jiří Šejnoha: Omyly současné vědy
Podstata světa spočívá v Nehmotě. Hmota je až násobným produktem Nehmoty, která veškerou hmotu prostupuje, vkládá do ní informace. Materialistická věda zkoumá toliko hmotné vlastnosti a z nich vyvozuje závěry, které jsou nekomplexní a zkreslené. Které z těchto „omylů“ souvisí s vodou, potravou a prostředím bytí člověka?

Sál III

10:00–11:50     Františka Janečková: Proč vznikají nemoci? – workshop
Rozklíčujeme si důvod a původ našich potíží, pochopíme chybné postoje a myšlení, které nám nemoc ukazuje a nastolíme nový zdravý osobní postoj k vyléčení nemoci.
12:00–13:50     LIDuše ze Slunečního větru: Menu pro duši, mana pro tělo – workshop
Voda mluví, myslí, směje se, voda je naše záchrana. Jsme to co jíme, a tak nás leckterá strava nás může stravovat, otravovat . až otrávit. Nepropadejme panice, vše je ENERGIE! A tu my aktivně ovlivňujeme.
14:00–15:50    Vladimír Chobola – nirvanaroom: Jak hluboko se lze dostat pomocí tantrické masáže?
Jaké zážitky lze zažít? Jaké emoce se vyplaví? Je k tomu potřeba tantra? Jak se na to připravit? Otázky z neduálního tantrického světa zodpoví Vladimír Chobola, tantrik, Mistr Reiki a praktik Pěti (šesti) Tibeťanů, vegetarián, netizen, (občasný) nelipot, freelancer a pozorovatel a milovník života.
16:00–17:50    Radomíra Diana Nosálová: Radost s pomocí tance – workshop
Jak léčit své bloky pomocí tance? Jak uvést do souladu svoji vnitřní ženu? Lze pohybem vyladit své zdraví?

Doprovodný program

11:00–12:00   Venkovní cvičení
16:00–17:00  Psychosomatická cvičení vycházející z Vnitřního Kung Fu – pro Radost z Bytí, Života, Zdraví, Svobody, Nezávislosti, Prosperity a Krásy

 

Pin It on Pinterest

Share This