6. Čarodějnický kongres

25.–26. 7. 2009, v sobotu od 9:00 do 20:00 a v neděli od 9:00 do 18:00 hod.

Na Kosti se chystá víkend plný tajemství!

Láká vás tajemno, magie, léčitelství či astrologie? Hledáte tip na dobrou zábavu pro celou rodinu? Pak se o posledním červencovém víkendu (25.–26. 7. 2009) vydejte na hrad Kost. V jedinečných kulisách jedné z nejkrásnějších českých památek se totiž koná již 6. ročník Čarování na Kosti.

V romantickém prostředí starobylého hradu v srdci Českého ráje, necelých 70 km od Prahy, na vás čeká spousta tajemna, zábavy i podnětů k zamyšlení:

 • Přední čeští i zahraniční léčitelé, astrologové, numerologové, věštci a další odborníci přijdou proto, aby pomohli řešit vaše zdravotní, partnerské, osobní či jiné problémy. Získáte tak úžasnou příležitost podívat se na vlastní šance z jiného úhlu pohledu.
 • Po dlouhé době například na veřejnosti vystoupí jasnovidec a kartoman Slávo Heřmánek, který má klientelu prakticky z celého světa.
 • Bohatý program čeká na děti: v sobotu je pobaví vystoupení zpěvačky Heidi Janků, v neděli budou moci shlédnout divadelní představení Pověsti české v podání herce Jana Přeučila a jeho ženy Evy Hruškové, Během víkendu uvidí kouzelnickou show, mohou soutěžit o ceny, prokázat výtvarné schopnosti, setkat se s pohádkovými postavami… a užít si spoustu další zábavy.
 • Dospělí se mohou setkat se známým hercem a bavičem Jiřím Krytinářem, který je nejen potěší svým vystoupením, ale nabídne jim i své jasnozřivé schopnosti, o kterých málokdo ví.
 • Určitě si nenechte ujít vystoupení tanečnice Kairy s živým hadem.
 • Příznivce vážné i etnické hudby potěší vystoupení famózního íránského kytaristy a zpěváka Shahaba Tolouieho, kerý rovněž ovládá hru na řadu tradičních perských nástrojů (setar, tanbour, delroba, laud, daf, damám).
 • V sobotu si můžete poslechnout vystoupení zpěváka a skladatele relaxační a esoterické hudby Richarda Pachmana, program obohatí i zpěvačky Jana Chládková, Aneta Adamová, Marie Pojkarová, Ranka Tučková…
 • Pokud bojujete s únavou, stresem, poruchami soustředění či psychickými problémy, určitě vás zaujme přístroj AVS. Představuje velmi jednoduchý a účinný způsob relaxace, dodává energii, podporuje učení a pomáhá při depresích a lehkých mozkových dysfunkcích.
 • Z bohatého programu přednášek doporučujeme například „Léčení pomocí pijavic“ v podání ing. Lva Mačulina či povídání o bylinkách od Zdeňky Hevákové. Tomáš Bouda zase představí tzv. rekonektivní léčení, pomocí kterého lze jednoduše a účinně léčit i takové nemoci, jako jsou rakovina, deprese, chronický únavový syndrom, deformace kostí či porodní defekty.
 • Tajemnou historickou atmosféru hradu navodí i vystoupení sokolníků.
 • Za zvýhodněné ceny si můžete nakoupit knížky, léčivé obrázky a kameny a spoustu zajímavých věciček pro zdraví, čarování i jen tak pro radost.
 • Návštěvníky samozřejmě čeká spousta báječných setkání se zajímavými lidmi. Čarování na Kosti přinese i nečekané náhody a tajemná překvapení.
 

Pin It on Pinterest

Share This