VÝSTAVA ZDRAVÍ, OSOBNOSTNÍHO RŮSTU, PREVENCE A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU

Inspirace nejen pro nové začátky

S novými začátky není spojený jen Nový rok. Od časů školní docházky s nimi totiž máme podvědomě spojené i podzimní měsíce. Chcete-li i vy začít ve svém životě něco nového, odhodit staré zátěže a vydat se novým a lepším směrem, můžete načerpat inspiraci na 59. Minervě – VÝSTAVĚ ZDRAVÍ, OSOBNOSTNÍHO RŮSTU, PREVENCE A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU, která se uskuteční 1. – 2. října ( 10.00 – 18.00) v Michnově paláci na pražské Malé Straně.

Je jedno, zda se vaše nové začátky budou týkat zdraví, vztahů, práce či hledání směru, který by dal vašemu životu smysl a vás naplnil harmonií a štěstím. S tím vším vám mohou pomoci zkušení a pečlivě prověření odborníci, které už patnáctým rokem můžete na Minervě potkávat. Najděte si toho svého odborníka, který pomůže právě vám, nebo navštivte zajímavé přednášky, semináře a workshopy, kde získáte inspiraci a naučíte se důležité dovednosti. A na co konkrétního se můžete těšit tentokrát?

Program přednášek a seminářů

Sobota 1. 10. 2016

Sál I

10:00–10:50Jiří Vokoun: Využijte to nejlepší z bylin
Léčivý potenciál bylin můžete využít naplno, ale při nevhodném zpracování a uchovávání také zcela ztratit. Jak postupovat při sušení, konzervaci, skladování, výrobě tinktur, krémů, mastí, příprava čajů a další užitečné postupy.
11:00–11:50Bc. Martin Kolár: Fytoterapie, mykoterapie a rakovina
Mnohé byliny a houby disponují mimořádně silným protinádorovým potenciálem. Jakou roli mohou hrát v léčbě rakoviny?
12:00–12:50Jana Marie Edenová: Aby byliny vše zlé přebily
Naučíme se, jak na to, aby měly vaše byliny opravdu kouzelnou moc, jak k nim přidat mocnou sílu Vědomí.
13:00–13:50Tamara Krejcarová: Aromaterapie ve službách úklidu
Správně zvolená vůně přidaná do úklidového prostředku či filtru vysavače zlepší náladu celé rodiny, dodá nám energii, energeticky očistí byt, zlikviduje bakterie, či pocitově ohřeje nebo ochladí místnost + tipy na levný ekologický úklid.
14:00–14:50Miriam Kristlová: Zkvalitnění života, práce se záměrem a meditace
Jak zlepšit kvalitu svého života zařazením šamanských a jiných technik do každodenního života. Jak věci dělat a jak se vyhnout zbytečným pochybením na spirituální cestě. V praktické části si vyzkoušíme práci s bloky, které nás v životě omezují.
15:00–15:50Josef Kaplan: Jak odstranit energetické bloky
Jak energetické bloky vznikají, jak mohou ovlivnit bolesti zad, kloubů i nemoci vnitřních orgánů a jak je co nejefektivněji odstranit.
16:00–16:50Kateřina Kloudová: Kadidlo v péči o zdraví a krásu
Certifikovaná aromaterapeutka poodhalí tajemství vůně kadidlovníkového éterického oleje (i s ukázkou destilačního přístroje) a přidá osvědčené recepty. O zkušenostech s olejem promluví i mexický šaman Arturo Morales Cervantes.
17:00–17:50Arturo Morales Cervantes (Mexiko): Šamanismus pro lepší život
Zkvalitněte si život pomocí šamanského učení. Povede vás mexický šaman pocházející z míst, kde jsou dodnes živé tradice starých Mayů a Toltéků.

Sál II

10:00–10:50Ing. Helena Homolová: Jak na bolavá záda
Méně známé metody, překvapivé účinky.
11:00–11:50Marcela Fričová Thurichová: Biorezonancí k vyvážené imunitě
Na jakém principu funguje biorezonance, proč může pozitivně ovlivnit tolik zdravotních potíží a jak pomáhá při poruchách imunity a autoimunitních onemocněních.
12:00–13:50Ing. Pavlína Boučková: Trénování paměti (brainjogging)
Bavte se myšlením – paměťové metody v praxi. Interaktivní přednáška vás seznámí se základními principy myšlení, pravidly správného tvoření asociací, s vybranými paměťovými metodami a jejich využitím v běžném životě i při studiu. Mimo jiné se například naučíte zapamatovat si vlajky států nebo kalendář na aktuální rok.
14:00–14:50Mgr. Jan Vít a Mgr. Jitka Kateřina Trčková, ak.soch.: Po konopných stopách do dávné budoucnosti.
Kde se konopí vzalo a kdo ho k nám přinesl? Mnoho odpovědí tady bylo dříve než otázky. Nahlédneme na soužití člověka a konopí od pravěku do zítřka, tedy od Adama po manažera Lojzu. Připomeneme si, co pro nás konopí může znamenat.
15:00–15:50Lucie Kortusová: CBD – lék budoucnosti
Kanabidiol (CBD) je jedna z nejléčivějších látek v konopí. Má protizánětlivé a analgetické účinky, využívá se při léčbě Alzheimerovy a Parkinsonovy choroby či úzkosti.
16:00–16:50PhDr. Miloš Sládek: Laserová hemoterapie a diabetes
Laserová (světelná) terapie je důležitou složkou při léčení diabetu. Negativní pocity v dolních končetinách, jako je bolest, citlivost na chlad, křeče, astenie (ztráta síly) či brnění a ztráta citlivosti, stejně jako diabetická anginopatie či encefalopatie se zlepší už po několika sezeních, stejně jako spánek či nálada.
17:00–17:50Jeremiáš Polcar: Probouzení intuice cestou Tarotu
Naučte se rozumět vlastní intuici prostřednictvím obrazů tarotových karet. Tarot je systém archetypů a symbolů, které zrcadlí principy života. Obrazy se skládají v příběhy. To, jak tyto příběhy vnímáme, má zásadní vliv na to, jaké vlastní příběhy vytváříme.

Sál III

10:00–10:50Jiří Mendel: Vyhánění duchů, prokletí rodu
Jak vyhnat duchy z domovů, keltské prokletí rodu, léčení, věštění a další zajímavosti.
11:00–11:50Petra Mičulková: Léčba barevným světlem
Metoda chromoterapie a colorterapie má bohatou historii a kdysi patřila k běžným prostředkům podpory zdraví. Poznejte znovu účinky této metody jako doplňkové terapie na řadu zdravotních potíží, získáte možnost sI pomoci kdekoliv a kdykoliv
12:00–12:50Jaroslava Megová: Škodlivost novodobé pšenice
Za posledních 50 let prošla pšenice velkými změnami. S divokou pšenicí již má málo společného. Jak a proč nám škodí, s jakými onemocněními ji lze dávat do souvislosti a čím ji nahrazovat.
13:00–13:50Vesna Sarvadijová: Kambo – léčba z Amazonie
Kambo je výměšek amazonské žáby Phyllomedusa bicolor, obsahuje podle vědeckých výzkumů aktivní biopeptidy, které prostřednictvím receptorů v mozku ovlivňují řadu tělesných orgánů a funkcí. Naděje pro osoby trpící bolestmi, trávicími potížemi, depresemi, Alzheimerovou chorobou či pacienty po mrtvici.

Vesna Sarvadij

Specializace:
Žába Kambo a rostlinní učitelé / inteligence

Motto:
„Při léčení žábou se pracuje se záměrem, který umožní, aby nás energie této inteligence podporovala v každodenním živote ve všem, co je naše cesta.“

17 let kráčím po cestě sebepoznání, studia a osobního rozvoje. Mezi mé průvodce patřila jóga, budhismus, Osho, cestování, svatá geometrie, rodinné konstelace a další. Nyní se nejvíce věnuji malbě obrazů, tantře, léčení zvukem na dálku, masážím, aromaterapii, psychosomatice, meditaci sebe dotazováním, šamanismu, práci s rostlinnými duchy a také zvířecí inteligencí Kambo. Rostlinní duchové a žába kambo mi zásadně mi změnili život k lepšímu a také mě dovedli většímu porozumění a poznání sama sebe. Dalšími velkými učiteli jsou pro mě Eckhart Tolle, Adyashanti, Gangaji, Mooji a přítomný okamžik.

ŽÁBA KAMBO A DUCHOVÉ ROSTLIN

Rostliní duchové a žába kambo mi přišli do cesty před 9 lety a stále jsou pro mě jedním z nejdokonalejších nástrojů pochopení sama sebe, co opravdu jsem. Má práce se tedy nejvíce točí kolem posvátného ducha žáby z Amazonského pralesa, čaje z posvátné liány smrti a kořenového ducha vědomé smrti z Afriky. Žabí duch probouzí našeho vnitřního léčitele. Nedává nic navíc, co by naše těla již neuměla. Probouzí náš plný potenciál. Při léčení se pracuje se záměrem, který určuje cestu, po které tato inteligence půjde a bude nás podporovat v našem každodenním životě. Je možné pracovat s tématy těla, mysli, emocí, duše, pravdivý náhled na život jak ho žijeme a co by jsme mohli již opustit, změnit….

Sílu těchto průvodců používám jako nástroj pro hlubokou meditaci sebe dotazováním: „Pokud nejsem moje mysl, emoce a tělo,tak co tedy jsem?“, nebo „Co jsem, když nechám vše, aby to bylo takové jaké to je?“ Při meditaci pouštíme vše do nicoty a dovolujeme čisté inteligenci, která přichází z nicoty, aby otevírala náš potenciál skrz tichost. Ne všichni znají tichost, nebo do ní mohou přímo vkročit. Rostliny jsou podpora k uvědomění si a zviditelnění, že vše co hledáme a o co usilujeme je zde a již přítomno.

O esenciálních olejích rostlin:
Velmi mě baví umožňovat znovu propojení se s nejstarší inteligencí rostlin, abychom věděli, jaký zde máme potenciál, znovu se naučili důvěřovat síle přírody a oprášili si zapomenuté moudrosti našich předků. Abychom používali tyto dary rostlin s úctou ke svému duchovnímu růstu, zdraví, hlubšímu pochopení, podpoře v nelehkých situacích, meditaci, spokojenému a co nejvíce vědomému žití zde na matce Zemi. Příjemně ne jen voní, ale i léčí, transformují a chutnají!

14:00–14:50Milan Vidlák, novinář: Média vs. realita – jak nebýt manipulován
Šéfredaktor časopisu Šifra prozradí, proč je na dnešních médiích zajímavější než to, co se v nich píše, to, co se nepíše? Proč média manipulují a místo informací šíří propagandu? Proč neinformují o tom, co je důležité a co by lidi zajímalo? A jak se tvoří virtuální mediální realita?

Média ovlivňují život každého z nás možná víc, než si uvědomujeme. Sdělovací prostředky, jak se jim také říká, zejména ty v západním světě, samy sebe často označují jako „hlídací psy demokracie“ nebo si dávají přívlastky jako „svobodné“, či dokonce „seriózní“. Ať už jde o noviny, časopisy, internetové portály, rozhlas nebo televizi, oslovují masově veřejnost, které slouží jako hlavní zdroj informací o tom, co se děje doma či ve světě. I proto si mnoho lidí dodnes myslí, že jejich úkolem je veřejnost informovat, a že když to bylo v televizi, musí to být pravda. Jenže jak již zřejmě tušíte, už název mojí přednášky Média vs. realita – jak číst mezi řádky a nebýt manipulován naznačuje jistý rozpor. Rozpor mezi tím, co se píše nebo vysílá především v mainstreamových médiích, a tím, co se doopravdy děje doma i ve světě. Tento nesoulad vnímá stále více lidí, kteří tuší, že s nimi masmédia nehrají čistou hru, a při jejich sledování často kroutí hlavou, rozčilují se, případně je rovnou ignorují.

Nevěřit všemu, co se nám předkládá, je prvním předpokladem úspěchu. To ale nestačí.Důležité je totiž snažit se porozumět tomu, jak věci fungují, pochopit principy informačního světa a naučit se číst mezi řádky. Vyznat se v proudu informací, které se na nás valí, abychom nebyli tak snadno manipulováni, a pokud možno zůstali alespoň trochu v obraze. Na médiích je totiž ještě zajímavější než to, co se v nich píše, to, co se nepíše. Samozřejmě, pokud významný vydavatelský dům vlastní oligarcha (v Česku vlastní všechna hlavní vydavatelství oligarchové), bylo by naivní domnívat se, že jeho plátky budou informovat o tom, jaký je to darebák. Pokud naopak budou informovat o nějakém jiném darebákovi, je třeba si položit otázku proč, případně proč zrovna teď. Vždycky je třeba podívat se, odkud vítr fouká.

Pak tu máme ale další, ještě zásadnější rozměr mediální manipulace. „80 až 90 procent toho, co čtete v médiích, vychází z oficiálních míst. Myslím, že jsou novináři rádi součástí této hry, a proto konvenční názory jsou ty nejlepší názory,“ říká profesor Melvin Goodman, bývalý analytik CIA. Pamatujete ještě, jak začala třeba válka v Iráku? To nám mainstreamová média najednou začala podsouvat historku o tom, kterak Saddám Husajn ohrožuje svět chemickými zbraněmi. Mělo to jeden háček – žádné chemické zbraně neměl a důkazy byly kompletně vymyšlené. Stejně jako zbytek příběhu.

A právě o všudypřítomnosti mediální propagandy, o tom, jak rozpoznat mediální manipulaci, jak se jí ubránit, proč jsou média schopna tvrdit, že černá je bílá, proč nepíšou o tom, co je důležité a co by lidi zajímalo, jak se tvoří virtuální mediální realita, a jak se z toho všeho, co se do éteru valí, nezbláznit, vám coby zkušený novinář, který se v tom kolotoči točí již dlouhá léta, trochu povyprávím…

Milan Vidlák, www.casopis-sifra.cz.

15:00–15:50Alena Bílková: Co je láska
Jen láska k sobě zaručí každému člověku žít klidný život, pomůže mu, aby si srovnal vztahy, dosáhl vnitřní harmonie, uvědomil si své priority a pochopil opravdové hodnoty života. Láska učí lidi trpělivosti, soucitu, vytrvalosti, důvěře, komunikace a vyrovnanosti. Přednáška pro ty, kdo se chtějí posunout vpřed porozuměním a poznáním sebe sama.
16:00–16:50RNDr. Vladimír Hricik, CSc.: NO – skutečný záchrance života
Rozdíl mezi zdravím a nemocí je často otázkou toho, na jaké úrovni v našem těle funguje oxid dusnatý (NO). Zvýšení jeho produkce v těle pomáhá při vysokém krevním tlaku, cukrovce, urologických problémů, únavového syndromu či projevech stárnutí. Jak toho dosáhnout pomocí L-Complex H-Technology.
17:00–17:50Hana Říhová: Sebepřijetí, sebehodnota, transformace stínů
Sebepřijetí a sebehodnota jsou podmínkou uzdravení těla i duše, šťastných vztahů, radosti, hojnosti i duchovního růstu. Když přijímáme a milujeme sami sebe, jsme šťastní a dokážeme přijímat a milovat druhé bez závislosti, strachu a bez podmínek.

Neděle 2. 10. 2016

Sál I

10:00–11:50Estela Palaris Orbito (Filipíny): Filipínské duchovní léčení a hromadné léčení s požehnáním
Hromadné léčení, společná modlitba a žehnání – svěcení vámi přinesené vody, předmětů a fotografií Vašich blízkých, kterým chcete pomoci. Estela také požehná každému z Vás. Žehnání dává čistou životadárnou energii, řeší problémy a očišťuje jeho energetický systém.
12:00–12:50Jana Niessnerová: Co říkají linie na dlani
Linie na dlani mapují náš život. Odráží důležité otázky života jako je láska, zdraví, dlouhověkost, práce a bohatství.
13:00–13:50Daniel Matoušů: Kam a kudy putujeme po smrti
Ve vesmíru jsou místa, kde zůstáváme i po smrti. Je možné odejít hluboko do vesmíru i se svým vesmírným doprovodem.
14:00–14:50Ivan Benetin: Transformace energií za pomoci orgonitu
Praktické cvičení při odstraňování a uvolňování negativních energetických bloku člověka s pomocí unikátních energetických zářičů.
15:00–15:50Ing. Blanka Mikulová: Stav čaker podle automatické kresby
Automatickou kresbou se můžete dozvědět, v jakém stavu se nacházejí vaše čakry. Jak postupovat?
16:00–16:50Třezalka z hor: Keltské kolo roku YULE – svátek zimního slunovratu
Žijeme v rytmu s Matkou Přírodou. Praktické podněty pro život, které nám umožní lépe vnímat naše spojení se Zemí.
17:00–17:50Didi a Dita Horáčkovi: O vibracích stravy
Co vlastně vibrace stravy jsou. Jak si jimi ovlivňujeme každodenní život. Co můžeme udělat, aby se nám ulevilo a „netahali“ jsme cizí energie na svém těle.

Sál II

10:00–11:50RNDr. Mária Kropáčková: Měření srdeční stresové zátěže
Stres hraje hlavní roli při srdečně-cévních onemocněních. Může ovlivnit krevní tlak, hladinu cholesterolu, chemickou rovnováhu v mozku, hladinu cukru v krvi, hormonální rovnováhu, imunitní systém. Ukázka měření s možností vyzkoušení.
12:00–12:50VESNA Sarvadijová: Máta, levandule, citron, cedr……
Nejčastěji využívané esence a jejich aplikace při různých potížích.

Základní informace o zpracování rostlin, jejich energii/ frekvenci, historie používání rostlinných léčiv, přivonění a nacítění rostlin cedru, citrónu, levandule a máty, praktické používání – tělo, mysl, emoce, srdce. Dále využití pro domácnost, zvířata.

Esenciální oleje, podporují transformaci, léčivé procesy v těle ( i u dětí a zvířat ), detoxikují, působí proti parazitům, bakteriím, nádorům, virům, plísním. Vhodné také na uvolnění i soustředění, emoční a hormonální rovnováhu, odeznění stresu, uzemnění, vizi, energetickou očistu, odvahu, přijetí a lásku, harmonii ženských a mužských energií, meditaci, tantru…..

ZÁZRAČNÝ CITRÓN!!

Citronové šťávy mají mnoho vitaminu C, ale citronové slupky obsahují 5 až 10krát více vitamínů, než samotná citronová šťáva!!! Citronová kůra může z těla odstranit zdravotně závadné toxické prvky a co teprve nejkoncentrovanější potenciál rostlin – esenciální olej!

Překvapující výhody citrónu esenciálního oleje: citron (citrus) je zázračný produkt, zabíjí rakovinné buňky. Je 10.000krát silnější než chemoterapie.

Je osvědčeným lékem proti rakovině všech typů a je považován i jako antimikrobiální spektrum proti bakteriálním infekcím a plísním, účinný proti vnitřním parazitům a červům, reguluje krevní tlak, který je příliš vysoký. Také má positivní vliv na cysty a nádory. Je antidepresivem, bojuje proti stresu a nervovým poruchám. Slouží také i jako prevence různých onemocnění.

Vesna Sarvadijová se věnuje inteligencí rostlin,studiu a osobnímu rozvoji již mnoho let.
Mezi její průvodce patří právě rostlinné bytosti, meditace, jóga, budhismus, duchovní učitelé, posvátná geometrie atd. V současnosti se nejvíce věnuje přednáškám, masáži Raindrop a léčení s rostlinnými učiteli, malbě obrazů, tantře, léčení zvukem na dálku, psychosomatice, meditaci sebe dotazováním, přítomným okamžikem, KI a šamanismu.

Rostlinní duchové Vesně zásadně změnili život k lepšímu a také ji dovedli většímu porozumění a poznání sama sebe.
„Stačí požádat ze srdce a přírodní inteligence nám znovu připomenou to, co jsme zapomněli. Je to podporovala v každodenním živote ve všem, co je naše přirozená cesta / bytí.“

13:00–13:50Radka Procházková: Jak zvítězit nad viry
Představení frekvenční terapie a jejího vlivu na likvidaci patogenů. Zkušenosti s přístrojem Plazmový generátor, Ramaloop, F-scan a Super Ravo Zapper.
14:00–15:50RNDr. Kamil Kropáček, CSc.: Léčivé účinky magnetického pole země
Magnetismus významně ovlivňuje život na Zemi a chrání nás před vesmírným zářením. Výzkumy z posledních desetiletí ovšem dokazují významný pozitivní vliv magnetického pole Země na lidský organismus. V této souvislosti existují nové terapeutické metody. Možnost vyzkoušení terapeutické aplikace.
16:00–16:50Ing. Jiří Mareš: Naše současnost a minulé životy
Hledání příčin našich současných zdravotních problémů metodou návratů do minulosti (regrese)
17:00–17:50Karel Kolpek: Strava léčí aneb zpět ke kořenům
Potravinové alergie / potravinové intolerance, všeobecná doporučení k potravinám, co je to GMO, pravda o potravinách, kritéria potravinových doplňků stravy.

Sál III

10:00–10:50Marie Beznosková: Doteky Duše – konstelace srdce
Prožijte hluboké duchovní zážitky a zjistěte, že to, o čem již celé věky hovoří mystici, je skutečně pravda. Získejte nástroje potřebné k tomu, abyste mohli žít šťastnější a láskyplnější život – v práci, ve vztazích, v materiální, sociální, osobní i duchovní oblasti.
11:00–11:50Tamara Krejcarová: Léčivé koření na zimní trápení
V chladném období roku se náš zdravotní stav obvykle zhoršuje, a zdaleka to není jen kvůli virózám. Jak si pomoci s využitím běžných druhů koření a bylin?
12:00–12:50Jana Pozlovska: Za hranice Mysli
Mysl je nehmotná bytost, která obývá naše těla a naši planetu. Lidské problémy tu jsou proto, že se s ní ztotožníme a začínáme být v odporu (vnitřně bojovat s tím, co je). Ukážeme si, jak nám práce s myslí, emocemi, pocity a myšlenkami může pomoci k příjemnějšímu životu.
13:00–13:50MUDr. Renata Filipová: AtlasPROfilax® – klíč ke zdraví
Většina z nás má první krční obratel, tedy atlas, v nesprávném postavení. Jeho jednoduchou korekcí se přitom můžeme zbavit bolestí pohybového aparátu, mnohých nemocí i psychických problémů.
14:00–14:50Simona Lásková: Průchod nové Duše do života
Provedu vás tajemstvím duší, které se chystají vstoupit na tento svět. Myslíte, že je možné znát své děti z minulých životů? A jak ho ovlivňuje ten současný? Co děti od nás skutečně potřebují?
15:00–15:50Iris Erdenechimeg Turečková Palaanová (Mongolsko): Rituál, který vám změní život
Zažijte na vlastní kůži šamanský rituál prostřednictvím vnučky největšího šamana z Bajkalu, Cultema Sagdara Badmajeva. Je to zážitek, který vám může změnit život.
16:00–16:50Ing. Štěpánka Čechová: Grafologie – objektivní a rychlá
Seznámení s teoretickými základy vědecké psychodiagnostické grafologické metody. Rozdíl i shoda mezi písmoznalectvím a grafologií. Na ukázkách vlastních rukopisů si budete moci sami ověřit funkčnost a pravdivost psychologie písma.
17:00–17:50Štefan Kaffan, Mgr. Eva Eliášová: Nehypnotická návratová terapie
Několik příkladů z bohaté praxe návratových terapeutů, do které patří léčba fyzických a psychických chorob, odvádění přivtělených duší a práce s nimi i rušení kleteb a uhranutí. Praktická ukázka diagnostiky problému pomocí média (u tří přítomných).

TĚLOCVIČNA – Čchi Kung na Minervě

Kromě tří přednáškových sálů bude tentokrát na Minervě k dispozici tělocvična, v níž si můžete v rámci dvoudenního semináře osvojit teorii a praxi prastarého energetického systému Čchi Kung.

Sobota 1. 10. 2016

10:00–10:45Čchi Kung Probouzejícího se Dne (teoretický úvod s ukázkami)
– přednáška
11:00–11:45Čchi Kung se Sluncem v Zenitu (teoretický úvod s ukázkami)
– přednáška
12:00–12:45Čchi Kung Probouzejícího se Dne a Čchi Kung se Sluncem v Zenitu
– cvičení na témata předchozích přednášek
13:00–13:45Překvapení Meditace v pohybu (není součástí semináře)
14:00–14:45Čchi Kung Zapadajícího Slunce (teoretický úvod s ukázkami, co a proč se cvičí)
– přednáška
15:00–15:45Čchi Kung – Oční Akademie (teoretický úvod s ukázkami)
– přednáška propojená s cvičením
16:00–16:45Čchi Kung Probouzející se Noci (teoretický úvod s ukázkami cvičení před spaním)
– přednáška
17:00–17:45Chuej Čchun Kung – Omlazovací cvičení čínských císařů pro dlouhověkost, pružnost a svěžest
– cvičení
18:30–19:30Čchi Kung Zapadajícího Slunce a Probouzející se noci (venkovní praxe na témata předchozích přednášek)
– cvičení

Neděle 2. 10. 2016

10:00–10:45Strategie dlouhověkosti I. (teoretický úvod s ukázkami na jednotlivá témata)
– přednáška
Téma: Dechová vlna, Prenatální dech, Budhistický dech, Taoistický dech, Dýchání čaker, Sluneční dech, Osm kusů brokátu
11:00–11:45Strategie dlouhověkosti II. (teoretický úvod s ukázkami na jednotlivá témata)
– přednáška
Téma: Návštěva prehistorických moří, Probouzení Čaker, Propojení Čaker, Probouzení Kostí, Propojení Kostí, Čchikungová Sprcha, Probuzení Mysli, Hledání Kruhu, Ptačí tanec v ranní rose.
12:00–12:45Strategie dlouhověkosti I. (polední cvičení na téma přednášky)
– cvičení
13:00–13:45Překvapení Meditace v pohybu (není součástí semináře)
Následky probuzení hadí síly – přednášející je spisovatelka a dlouholetá cvičitelka jogy Tatiana Kejvalová. Dozvíte se o neobyčejných zážitcích.
14:00–14:45Strategie dlouhověkosti II. (odpolední praktika)
– cvičení
15:00–15:45Strategie dlouhověkosti III. (teoretický úvod s ukázkami)
– přednáška
Téma: Ukládání Slunce, Obr Pchan Ku rozprostírá noc, Dvanáct praktik orgánových hodin
16:00–16:45Strategie dlouhověkosti III. (praktická cvičení na téma přednášky)
– cvičení
Chuej Čchun Kung, omlazovací cvičení čínských císařů pro dlouhověkost, pružnost a svěžest
17:00–17:45Strategie dlouhověkosti IV. (teoretický úvod s ukázkami)
– přednáška
Téma: Malý Nebeský Okruh, Velký Nebeský Okruh, Léčivé vzdechy, Bengálské mantry
18:00–19:00Strategie dlouhověkosti III. a IV. (venkovní praxe zaměřená na čas západu slunce a čas před spánkem)
– cvičení

Pin It on Pinterest

Share This