VÝSTAVA ZDRAVÍ, OSOBNOSTNÍHO RŮSTU, PREVENCE A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU

Poznejte tajemství filipínského léčitelství

Filipínští léčitelé jsou u nás známí především díky svým „krvavým show“. Podstata jejich úspěchů je ovšem jiná, využívají totiž uzdravující systém, který vychází především ze spirituálního léčení. Vyzkoušet jej na vlastní kůži můžete na 57. Minervě – veletrhu zdravého životního stylu, který se koná 5.–6. 3. 2016 v Michnově paláci na pražské Malé Straně.

Za filipínskou léčitelkou Estelou Palaris Orbito můžete na Minervu přijít s jakýmkoliv zdravotním problémem jak na fyzickém těle, tak na duchu (na psychické úrovni). Téměř každá nemoc má totiž svůj původ právě v psychice člověka.

Na 57. Minervě budete moci Estelu Palaris Orbito kontaktovat nejen osobně, ale také zde můžete prožít opravdu unikátní zážitek v podobě duchovního léčení s požehnáním. Estela požehná rovněž předmětům, které si s sebou přinesete (např. fotografiím).

57. Minerva – veletrh zdravého životního stylu bude tentokrát ve znamení zajímavých zahraničních hostů. Nejvíce pozornosti jistě přitáhnou šamani. Arturo Morales Cervantes (Mexiko) a Juan Carlos Pacaya Gomez (Peru).

Z dalekých končin pochází i indický terapeut Bhagwant Singh Sandhu, který představí nejen základy Ájurvédy, ale naučí vás využívat i základní akupresurní body přinášející úlevu při nejčastějších obtížích. Zajímaví hosté však přijedou i z evropských končin. Cvičení podle Alexandrovy metody, které vám pomůže nejen v prevenci a léčbě řady fyzických a psychických potíží (například bolestí zad, depresí či problémů s učením), ale také zlepší vaši fyzickou i psychickou výkonnost, vám představí Marko Janicki. Tuto metodu studoval přímo v londýnském Alexander Technique Studio. Za návštěvu určitě bude stát i beseda s charismatickým slovenským podnikatelem Martinem Brunckem, který se nejen dokázal dostat z absolutního společenského dna (stal se téměř bezdomovcem), ale především je sám živoucím důkazem faktu, že život zcela bez přijímání potravy je možný.

To nejlepší z českých tradic i moderních výzkumů

Na veletrhu se ovšem bude léčit i v souladu s tradicemi ryze českými. QIIQ CLINIC zde představí to nejlepší z metod legendárního lidového léčitele pátera Ferdy (zvláště jeho unikátní směsi bylin a koření) obohacené o moderní technologie a výsledky vědeckých výzkumů.

Můžete zde také zdarma absolvovat diagnostiku pomocí systému AMSEZ (Alternative Medical Station Evolution Zero), který vychází ze znalostí reflexologie chodidel a pomocí měření řady parametrů (souboru vnitřní a vnější teploty těla, průběhu mikroproudů tepové frekvence či obsahu kyslíku v krvi) dokáže během několika minut odhalit slabiny fyzického i energetického těla a odhalit i ty nemoci, které se ještě ani nestihly projevit.

Tamara Krejcarová a MUDr. Eva Moučková vás naučí využívat léčivé účinky koření, Jitka Bičíková vám sdělí, proč 20 % žen trpí poruchami lymfatického oběhu, zavodněním a otoky a jak to napravit. Můžete navštívit i první část unikátního workshopu zaměřeného na pěstování a zpracování konopí pro léčebné účinky.

Kromě toho vám Minerva, jako už tradičně, nabídne bohatý program přednášek, seminářů a workshopů, který bude probíhat souběžně ve třech sálech, možnost kontaktovat zkušené odborníky, kteří vám pomohou s řešením nejrůznějších problémů těla i duše, a nakoupit za výhodné ceny zdravotní pomůcky, bylinné preparáty, doplňky stravy, literaturu, produkty zdravé výživy.

Těšíme se na vás.

 

Program přednášek a seminářů

Sobota 5. 3. 2016

Sál I

10:00–10:50Ing. Helena Homolova: Terapie zad – moderní metody
Dornova metoda a Spinal Touch jsou metody, které rovnají těžiště těla. Jejich specifika pak v kombinaci umožňují použití v chronickém i akutním stádiu potíží.
11:00–11:50Miloš Havel: Proč právě orgonity?
Jak fungují unikátní energetické zářiče jménem orgonity a proč jsou při čištění prostoru a léčbě a prevenci nemocí lepší volbou než kameny a ostatní typy zářičů.
12:00–12:50Arturo Morales Cervantes (Mexiko): 20 kódů maysko-toltéckého šamanismu
Mexický šaman, který se zabývá nejen klasickými šamanskými postupy, ale i odkazem starých Mayů a Toltéků, vás seznámí s principy, jež vám pomohou při hledání zdraví i životní cesty.
13:00–14:50Antonín TUREK: Vliv patogenního záření
Druhy patogenních záření. Škodlivost patogenních záření na organismus. Jak se chránit před škodlivým zářením – praktické rady.
15:00–15:50Jaroslava Megová: Tuky a naše zdraví
Které tuky prospívají, které lze tolerovat a kterým se obloukem vyhnout? Co s tuky při redukci váhy? Pravda o cholesterolu, trans mastných kyselinách i omega-3. Praktické rady vám poskytne nutriční terapeutka s 30letou praxí.
16:00–16:50Pavel Jurič: Éterické oleje pro zdraví
Jak si udržet zdraví, duševní pohodu a mladistvý vzhled pomocí rostlinných éterických olejů vám poradí zkušený aromaterapeut a autor originálních receptur výrobků zn. Aromedica
17:00–17:50Juan Carlos P. Gomez (Peru): Šamanské techniky v našem světě
Patří šamanské techniky do pralesa, nebo z nich můžeme těžit i u nás? Naučte se cestovat do jiných světů a vychutnejte si meditaci shaman spirit pod vedením peruánského šamana.

Sál II

10:00–11:50Ing. Václav Urban, QAD: Jak dlouho chcete žít?
Diagnostika a terapie zdravotního stavu pomocí nelineární analýzy, biorezonance a frekvenčních terapií. Naučíme se bioenergii zjišťovat a používat biorezonanci pro zlepšení kvality a délky života. Typy nelineárních a biorezonančních přístrojů.
12:00–12:50Jitka Bičíková: O lymfě, otocích a zavodňování těla
Každá pátá žena má ucpanou lymfu a je zavodněná. Víte, že obezita je často mylně zaměňována se zavodněním? Proč narůstá počet problémů s lymfou a otoky a o způsobu jejich řešení s autorkou knihy „O záhadné lymfě“.
13:00–14:50MgA. Danica Samuhelová, kolektiv QIIQ CLINIC: Odkaz pátera Ferdy
Odkaz legendárního jasnovidce, diagnostika a léčitele pro alternativní a moderní medicínu v aplikacích QIIQ CLINIC. Cesta ke zdraví za použití koření, bylin, směsí, přírodních i moderních materiálů.
15:00–16:50Ing. Lukáš Kaplan, Ph.D. (Česká zemědělská univerzita v Praze – Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů) a Dušan Dvořák: Zahradníkův rok
První ze seriálu workshopů pro všechny, kdo chtějí pěstovat léčivé konopí a vyrábět z něj léčivé přípravky. Nejprve můžete absolvovat úvod do problematiky s Dušanem Dvořákem, vedoucím výzkumu Konopí je lék, v druhé polovině vám pak Lukáš Kaplan přiblíží téma přípravy půdy a setby konopí.
17:00–17:50Jiřina Kloučková: Jak zvítězit nad viry?
Představení frekvenčních přístrojů a jejich použití. Kde se patogeny berou a proč se mohou v těle usadit? Volba: léky nebo moderní technologie? Podpora imunity.

Sál III

10:00–11:50Marko Janicki: Objevte Alexandrovu techniku
Naše držení těla a způsob, jak se pohybujeme, těsně souvisí s vnitřními emocionálními a myšlenkovými postoji, a ovlivňuje spokojenost v životě, duševní pohodu, vyrovnanost a zdraví. Alexandrova technika vás naučí, jak lépe zacházet se svým tělem, jak se zbavit bolestí zad, zvýšit výkonnost a soustředění.
12:00–13:50Mgr. Olga Bufková: Filozofický systém TATTATUO (TA)
Jak sjednotit duši, tělo a mysl. Univerzální vzestup – 7 fází vývoje vyspělé duše. Oživení energie Zdroje „TA“ v meditaci, jak být štastný, info k osobní kazuistice, k problému a situaci.
14:00–14:50Ing. Zdeněk Svoboda, CSc. a JUDr. Helena Zíková: Podstata zdravého životního stylu
Člověk je součástí živé přírody a tomu jsou přizpůsobeny funkce jeho těla. Současná společnost se dostává do rozporů s přirozenými potřebami a možnostmi člověka. Pro zachování zdraví lze přijmout přirozenější životní styl, zejména v oblastech pozitivní psychiky, vyhledávání přírodní potravy a životního prostředí.
15:00–15:50Norbert Hájek: Zdravý člověk má ze života mnohem víc
Kolik jste ochotni dát za prodloužení svého života? Jaká je vaše cena za takovou hodnotu? Nevyčíslitelná? Přijďte si poslechnout to, co nám přináší příroda a jak nám pomáhá i bez chemických léků.
16:00–16:50Martin Bruncko (Slovensko): Posouvání vlastních hranic
Neskutečný příběh skutečného člověka. Z téměř bezdomovce se stal úspěšným podnikatelem, spisovatelem a sportovcem, který svým příkladem vyvrací mýty o tom, že k životu potřebujeme jídlo. Každý den posouvá své fyzické i mentální hranice. Jak? Dozvíte se na besedě s autorem knihy „Život bez jídla? Jak restartovat mysl“.
17:00–17:50MUDr. Eva Moučková: Koření jako lék
Koření může sloužit nejen k ochucení pokrmů, řada druhů má totiž velice silné pozitivní účinky na lidské zdraví. Jak je co nejlépe využít?

Neděle 6. 3. 2016

Sál I

10:00–10:50RNDr. Vladimír Hricik, CSc (Slovensko): ANO NO – skutečný záchrance života
Držitel Nobelovy ceny za medicínu Dr. Ignarro došel k závěru, že rozdíl mezi zdravím a nemocí je často otázkou toho, na jaké úrovni v těle funguje oxid dusnatý (NO). NO se tak může stát doslova otázkou života a smrti.
11:00–11:50Jana Pozlovská: Léčivá síla čistého uvědomění
Jak souvisí kvantová fyzika s uvědomováním a uvědoměním si a jak nám toto vše může pomoci se zlepšením nebo odstraněním našich fyzických a psychických problémů.
12:00–12:50Tamara Krejcarová: Koření, jak ho neznáme
Všichni jsme zvyklí používat v kuchyni majoránku, pepř, červenou papriku, bobkový list, skořici atd. Tentokrát si přiblížíme léčebný potenciál běžně dostupného koření. Také vaše kuchyň totiž obsahuje velmi dobře vybavenou lékárnu.
13:00–13:50Mgr. Eva Eliášová, Štefan Kaffan: Léčba minulými životy a hladem
Nehypnotická návratová terapie dokáže pomoci při léčbě nemocí, výběru partnera, odhalí, proč jsme nezaměstnaní či chudí, odstranit kletby či odvést převtělené duše, které nám mohou způsobovat nemoci a nepříjemnosti. Součástí bude zjišťování příčin nemocí zúčastněných pomocí média a představení metody léčby hladem.
14:00–14:50Josef Kaplan: Energie, masáž nebo cvičení?
Do jaké míry mohou za bolesti zad špatné pohybové stereotypy a do jaké míry poruchy proudění energie? Kudy vede cesta k nápravě? Poradí vám zkušený nevidomý terapeut.
15:00–15:50Tatiana Kejvalová: 51 symptomů spirituálního probuzení
Převratná doba současnosti přináší nejrůznější projevy transformace projevující se v lidské psychice i tělesných pocitech.
16:00–17:50Libor Smetana: Co přináší regrese do minulých životů
K čemu je regrese vhodná, jak funguje a čeho se s ní dá dosáhnout. Uslyšíte i několik nahrávek z praxe.

Sál II

10:00–11:50Estela Palaris Orbito (Filipíny), Barbora Červená: Tradiční filipínské duchovní léčení
Setkání s filipínskou duchovní léčitelkou vám přinese nejen informace o tradičních spirituálních filipínských technikách, ale můžete zažít i hromadné duchovního léčení s požehnáním. Společně požehnáme vodě, fotografiím i předmětům, které si přinesete. Můžete se také naučit jak vyvážit tělo, mysl a duši tak, aby oslavovaly božský smysl a účel života.
12:00–12:50Milan Gelnar: Nejkontroverznější vlastnosti znamení
Nejkontroverznější vlastnosti jednotlivých znamení z pohledu výzkumů astrologa Milana Gelnara. Ten nechával na svém webu hlasovat vždy 1000 respondentů na otázky typu „Které znamení je podle vašich zkušeností nejpromiskuitnější (nejnebezpečnější, nejpracovitější…)?“ a výsledky statisticky zpracoval.
13:00–13:50Pavel Ouda: Esenciálni oleje pro zdraví
Jak nám mohou esenciální oleje čisté terapeutické kvality (CPTG) pomoci v péči o zdraví. Představíme 10 esenciálních olejů ze sady rodinný lékař, které by neměly chybět v žádné domácnosti. Probereme způsoby jejich použití a na vlastní kůži si je vyzkoušíme.
14:00–15:50Karel Kolpek: Jarní detoxikace pomocí bylinek
Proč je důležitá detoxikace organismu? Jak začít s detoxikací těla? Jaké jsou hlavní výhody bylinek? Proč je důležité na jaře posilovat játra, žlučník a srdce?
16:00–16:50PhDr. Bhagwant Singh Sandhu CSc. (Indie): Žijte zdravě s Ajurvédou. Akupresura.
Zkušený indický lékař představí základní principy péče o zdraví pomocí Ajurvédy a naučí vás používat základní akupresurní body při různých typech potíží.
17:00–17:50Libor Bednařík: Neznámé příčiny chronických onemocnění
Proč vzrůstá počet chronických onemocnění? Odkud se berou dříve vzácné nemoci? Proč se objevují stále častěji? O neznámých a utajovaných příčinách nemocí se dozvíte na krátké, ale intenzivní přednášce Libor Bednaříka, spolumajitele firmy Divine Way.

Sál III

10:00–10:50Ing. Blanka Mikulová: Automatická kresba a kyvadlo
Automatickou kresbou se můžete naučit vnímat přicházející situace a také kyvadlo se vám může stát pomocníkem v těžkých životních stádiích.
11:00–11:50Daniel Matoušů: Na strach není čas
V současné přítomnosti není čas na pochybnosti a obavy, neboť vesmír potřebuje okamžité skutky.
12:00–12:50Mgr. Miroslava Šimková: Význam jódu pro organismus
Nedostatek jódu je v populaci velmi častý. Tento prvek přitom ovlivňuje nejen vývoj mozku, ale i úroveň energie a hubnutí.
13:00–14:50Mgr. Anna Ambrozová: Cyklické krize v životě lidském
Jak vlivem planet přicházejí a odcházejí krize, kdy přijde ta první, kolik jich je, která je nejtěžší, jak se připravit. Kdo krizí prochází právě teď. Týkají se lidí i lidstva.
15:00–15:50Ing. Jiří Mareš: Pohled do minulosti a léčba nemocí
Programy, bloky a překážky, které nám brání být zdraví, a jak je odstranit pomocí regresní terapie.
16:00–16:50MgA. Danica Samuhelová a kolektiv QIIQ CLINIC: Spirálová diagnostika
Diagnostická intuice ověřovaná pocity, pozorováním, měřením a vyhodnocováním zpětných vazeb v konstruktivní konfrontaci s metodami a diagnostickými přístroji moderní vědy.
17:00–17:50Jiří Mendel: Meditace pro očistu a otevření vnitřního rádce
Navázání komunikace s naším tělem i prostorem kolem těla za pomoci meditace.

Pin It on Pinterest

Share This