VÝSTAVA ZDRAVÍ, OSOBNOSTNÍHO RŮSTU, PREVENCE A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU

Jak voní zdraví a harmonie?

Vůně rozkvetlé letní louky, oblíbený parfém milované osoby, vzpomínky na dětství, kdy nám babička pekla oblíbené dobroty a voněla po bylinkách… Každý z nás se rád zahalí do závoje krásného parfému a touží po tom být milován. Prožít pohodu, vnitřní klid a otevřít se chvilkám štěstí.

Vůně ovlivňují naši duši, mysl a uzdravují tělo. 55. ročník Minerva – veletrhu zdraví a esoteriky, který se uskuteční 12.–13. září v Michnově paláci na pražské Malé Straně, vás okouzlí a zláká magií vůní.

Na zářijové Minervě se dozvíte, které esenciální oleje vás posílí při nachlazení, které esenciální oleje obnoví vaši mysl a zbaví vás dlouhodobé deprese či pomohou při revmatismu, bolesti žaludku nebo ledvinových potížích. Seznámíte se i s  ovocnými či bylinnými extrakty, které po přidání do jídla detoxikují tělo, rozproudí krev a lymfu a některé pokrmy můžete i ochutnat.

Vyrobíte si také parfém přesně na míru své osobnosti a dozvíte se, co o vás vaše oblíbená vůně vypovídá.

55. Minerva však nebude jen o vůních. Čeká vás víkendový maraton přednášek, seminářů a workshopů. Budete moci kontaktovat prověřené odborníky z oblasti zdraví, přírodního léčení, osobního rozvoje, astrologie, numerologie a věšteckých umění, najdete řešení svých zdravotních, partnerských, rodinných či pracovních problémů a možná i objevíte návod, jak konečně změnit svůj život k lepšímu.

A co byste určitě neměli vynechat?

  • Marjánka Kukui vás seznámí s havajským léčením HO´OPONOPONO a HUNA, které léta praktikuje přímo na Havaji.
  • Za energetickým působením pyramid nemusíte až do Egypta, s dalšími možnostmi vás seznámí Václav Urban.
  • Manželé Valentovi vás přes Skype přemístí do Indie, kde je na palmových listech zapsán i váš osud.
  • Léčivé účinky sprchy na klouby či záda, ukázku předvede Ing. Marcel Heydušek, vrcholový sportovec.
  • Naučíte se zpracovávat bioodpad, vyrábět domácí přírodní kosmetiku i čisticí prostředky a mnoho dalšího.

 

Program přednášek a seminářů

Sobota 12. 9. 2015

Sál I

10:00–11:50Ing. Monika Louvarová: Odpuštění jako klíč ke zdraví
Přednáška o potřebě odpuštění, které pomáhá zlepšit život a zdraví člověka. Význam a důležitost odpuštění, získáme tím klid a naplnění.
12:00–12:50Michael Rymer: Zdraví z vonného dýmu
Účinky vykuřovadel na tělo i duši, které vybrat při konkrétních zdravotních potížích a jak s nimi pracovat. Praktické ukázky i možnost zakoupení.
13:00–13:50MUDr. Jana Krupková: Léčivá moc barev
Historie léčení barvami. Vlastnosti jednotlivých barev. Ukázka léčení pomocí barev. Meditace s barvami.
14:00–14:50Jana Niessnerová: Co říkají linie na dlani
Odhalte bohatství linií na vašich dlaních, seznámíte se s hlavními i vedlejšími liniemi a jejich významem.
15:00–15:50Tamara Krejcarová: Podzimní divoké rostliny v kuchyni
Z louky a lesa rovnou do kuchyně. Co můžeme zdarma posbírat a jak zpracovat, aby nám rostliny dávaly svůj výživný a léčebný užitek během celé zimy. Připomínka receptů naších prababiček.
16:00–16:50Libor Bednařík: Vliv elektrosmogu na zdraví a regeneraci
Víte co našemu zdraví způsobuje elektrosmog? Víte, která jeho část doopravdy škodí a co jsou jen fámy? Jak elektrosmog ovlivňuje náš vzhled, sportovní výkon, rychlost uzdravování a další? Na přednášce se dozvíte, na co si dát pozor a jak se elektromagnetickému smogu účinně bránit.
17:00–17:50Ivana Šmucrová: Terapie písmem
Rukopis vždy vypovídá o našem momentálním emocionálním stavu. Aktivní prací na písemném projevu máme možnost pozitivně ovlivňovat náš psychický stav. Máme možnost poznat sami sebe a pracovat na svém nadhledu nad věcí, fantazii, životní stabilitě.

Sál II

10:00–11:50Ing. Adolf Inneman: Ajurvéda – zdraví v souladu s vesmírem
Žít v souladu s Přírodou je jedinou možností, jak zůstat zdraví. Ájurvéda se nezaměřuje na potlačování příznaků, ale hledá a léčí příčinu nemocí. Poznejte tři principy, dóši, které řídí veškeré funkce těla, vytvářejí naši konstituci a jejichž rovnováha je důležitým předpokladem zdraví.
12:00–12:50Ing. Aleš Hanč, Ph.D.: Jak na bioodpady?
Odborník z České zemědělské univerzity v Praze, Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů vám představí možnosti zpracování bioodpadů (nejen z domácností). Zvláštní pozornost bude věnována využití žížal pro transformaci odpadů na kvalitní produkty, které nalézají uplatnění v mnoha oblastech, včetně zdraví.
13:00–13:50Karel Kolpek: Detekce skrytých příčin zdravotních obtíží
Vysvětlení pojmů naturopatie. Co dělá terapeut přírodní medicíny.
Jaké analýzy poskytují naturopaté v Čechách a na Slovensku, jaké jsou výhody a slabiny jejich metod.
14:00–14:50ThDr. et Mgr. Marek Dluhoš Th.D.: Vesmír a andělské i démonické bytosti vzhledem k poznatkům vědy
Pohled na člověka a jeho místo ve vesmíru se vyvíjel, tak jako se vyvíjela samotná věda. Po většinu 20. století byli zesměšňováni ti, kdo tvrdili, že planet může být ve vesmíru u jiných hvězd celá řada. Dnes jich již byly objeveny stovky a teorie o objevení nově Země se stává stále reálnější. Církev po staletí upalovala za styk s jinými bytostmi (tzv. démony a anděly). Je nutné je chápat i jinak?
15:00–16:50Ing. Václav Urban, QAD: Bosenské údolí pyramid a vaše zdraví
Účel a princip fungování pyramid, pyramidy na Zemi, na Marsu, v ČR. Údolí pyramid a město Visoko v Bosně, Pyramida Slunce, osciloskop a slunovrat 2015. Mystické prostředí v tunelech v Ravne, nové objevy, další možný vývoj.
17:00–17:50Ing. Marcel Heydušek, vrcholový sportovec, držitel několika sportovních titulů a mnoha medailí z ME ve sportovním boji:
Přednáška s ukázkou
Léčivá sprcha – domácí vodní masáž k prevenci, léčbě a relaxaci

Zbaví vás zdravotních potíží mnoha různých původů (vč. křečových žil, celulitidy, bolesti kloubů a páteře, aj.). Vyhlazuje vrásky a zpevňuje pleť a tělo – masérská a kosmetická pomůcka ke každodennímu použití pouze za cenu vody. Poskytuje uvolnění a relaxace pro tělo a psychiku a instalace je za pár minut v běžné koupelně.

Sál III

10:00–11:50Mgr. Jiří Lexa: Kvantová svoboda v Matrixu
Osoby, zvířata, věci i situace – vše má své energetické pole. Pomocí pouhé síly myšlenky můžeme do těchto polí vstupovat a využívat myšlenky k uzdravení, vyléčení, či k transformaci.
12:00–13:50Prožitkové setkání s Marjánkou Kukui, mnoho let přispívá do Meduňky: Havajské léčení HO´OPONOPONO a HUNA
HUNA – havajská filozofie síly pozitivního myšlení, prastará léčitelská technika, která nám pomůže změnit celý život a
HO´OPONOPONO – posvátné léčitelské umění pročištění pomoci odpuštění a lásky (ALOHA)
Marjánka Kukui již léta praktikuje Hunu na Havajském ostrově Kauai. Od tzv. Sametové revoluce navštěvuje svou rodnou zem a těší ji, že se může rozdělit o své zkušenosti s těmi, ke kterým Huna promlouvá.
14:00–15:50Ing. Helena Hlavatá: Léčivé vůně a osobní parfém
WORKSHOP

Je pro Vás těžké orientovat se ve světě vůní? Hledáte originalitu? Seznamte se se světem vůní a tvorbou parfému. Přijďte a otevře se vám něžný svět vůní a radosti. Spolu prožijeme fantazie vůní a obnovíme emocionální a duševní rovnováhu. Seznámíme se s  oleji pro očistu mysli, léčbu zdravotních problémů, ale i s těmi, které přivolávají lásku.
16:00–17:50Ing. Jaroslav Kalousek: Nanebevzatí Mistři, Archandělé a Elohimové
Jak rozumět nebeským bytostem a nalézt způsob, jak od těchto bytostí získat.

Neděle 13. 9. 2015

Sál I

10:00–10:50Václav Patzak: Minulé životy a naše zdraví
Řešení našich zdravotních problémů metodou návratů do minulosti (regrese).
11:00–11:50Tamara Krejcarová: Zdravý domov a domácí kosmetika
WORKSHOP

Naučili jsme se jíst zdravě, ale zamysleli jsme se i nad tím čím umýváme nádobí? Je naše domácnost bezpečná nebo je to chemická laboratoř. Jak zařídit, aby celý domov byl zdravý. Co si mohu vyrobit sám a jak to dělali naši předci.
12:00–12:50Ing. Radka Myšková alias Ra-Duše: Jak přijmout svůj strach
STRACH – přirozená součást lidské výbavy pro život, podobně jako naše smysly či tlukoucí srdce. Proč je vnímán jako potíž, brzda spokojeného života či tajemná síla, která nás ovládá? Jak strach pochopit a přijmout? Co udělat, aby přestal ovládat náš život?
13:00–13:50Ivan Benetin: Orgonity – pronikněte k jejich podstatě
Pokud pochopíme, jak jedinečné energetické zářiče jménem orgonity působí, a naučíme se vybrat ten praví, získáme jedinečný nástroj k očistě těla, mysli i prostoru od negativních energií a k ozdravení celého organismu.
14:00–14:50Josef Kaplan: Bolest v souvislostech
Proč nás bolí záda, klouby a další tělesné struktury? Co můžeme napravit cvičením a kdy je potřebný zásah do proudění energií v organismu? Jaké metody nám mohou pomoci?
15:00–15:50Ing. Alexandra Damková: Kvantové zákony hojnosti (financí)
Kvantové principy platí pro všechny. Pokud máte problém v některé oblasti hojnosti života (zdraví, láskyplné vztahy, finance), nevyužíváte tyto principy vědomě ve svůj prospěch a rozvoj.
16:00–16:50Stanislav Tůma: Energie pod vašima nohama
Vliv skalního podloží na zdraví, jak může voda v horninách ovlivňovat naše zdraví a energie, jak rozpoznat anomální zóny v bytě a jak se účinně chránit před působením těch negativních.
17:00–17:50Jarmila Krestová: Hypnózou k uzdravení
Jak probíhá hypnotická terapie a jak nám může pomoci při nápravě fyzických i psychických obtíží.

Sál II

10:00–10:50Bc. Radka Procházková: FSCAN, ZAPPER a RAMALOOP
Frekvenční terapie a patogeny (bakterie, viry, plísně), základní informace o jednotlivých přístrojích.
11:00–11:50Mgr. Alishia Gajić: Naturopatie odstraní příčiny obtíží
Naturopatie umožnuje efektivní odstranění příčin a zátěží v organismu s 96% přesností.
Diagnostika 22. století nyní i v Praze.
12:00–13:50Ing. Gejza Valent, MBA a Ing. Irena Valentová: Výklad z osudu Knihoven palmových listů
Sehraná dvojice z Brna má mnohaleté zkušenosti s výkladem osudu z indických Knihoven palmových listů. Tyto listy obsahují osudy jednotlivých lidí zaznamenané mudrci před mnoha tisíci lety a je na nich i ten váš. Součástí přednášky bude spojení přes Skype přímo s Knihovnou palmových listů.
14:00–14:50PhDr. Iva A. Volf: Digitální demence
Před dvěma lety popsal špičkový mozkový specialista prof. Manfred Spitzer výrazem „digitální demence“ psychický proces, ve kterém přílišné užívání digitálních médií vede k rozkladu poznávacích a hodnotících funkcí mozku v rozsahu, který se dá přirovnat k podobným projevům duševně nemocných pacientů, nebo lidí, kteří prodělali úraz mozku.
15:00–15:50Martina Levitnerová: Zelené potraviny – cesta zdraví
Povídání o zelených potravinách a nejen o nich. Pro všechny, které zajímají souvislosti mezi stravou a zdravím.
16:00–17:50PhDr. Iva A. Volf: Průvodce naším vnitřním světem
Každý z nás má uvnitř sebe spoustu různých vnitřních zdrojů (osob), které mají své dary, ale i své potřeby. Seznamte se s tím, jak můžete s vnitřními zdroji navázat kontakt a jak jim začít hlouběji rozumět.

Sál III

10:00–10:50Marcela Pešková: Láska a partnerské vztahy
Přednáška s praktickou ukázkou z oblasti systemických rodinných konstelací. Nabízí nový pohled na to, kde hledat klíč ke zdravému a živému partnerskému vztahu. Odvážíme se nahlédnout hlouběji do svého bytí a postupně vynést nepořádek, který jsme v sobě za léta nashromáždili, a který nám znemožňuje vnímat sami sebe s úctou.
11:00–11:50Ing. Štěpánka Čechová: Arteterapie a smysly
Krátký, ale intenzivní sebepoznávací výcvik. Setkáte se na něm s jádrem vlastní osobnosti. Prostředníkem vám bude pásmo metod z výtvarného světa, hudby a improvizačního divadla. Přijďte společně shodit okovy konvencí a chvíli si hrát v bezpečném a imaginativním světě arteterapie. Na každého čeká překvapení v plné hodnotě: „Já jsem“.
12:00–12:50Tatiana Kejvalová: Zdraví – jak na to
Lektorka, spisovatelka a cvičitelka jógy seznámí posluchače s vlastními dlouholetými a velice zajímavými zkušenostmi z oblasti péče o zdraví.
13:00–13:50Daniel Matoušů: Eurozóna a duševní rozvoj
Dnešní doba nepředpokládá osobní potřebu růstu a rozvoje jedince. Změny přimějí člověka hájit si sílu i osobnost.
14:00–14:50Mgr. Vladimír Halama: Šamani v laboratořích
Trápí vás obtížně diagnostikovatelné zdravotní problémy? Přijďte si poslechnout fascinující informace o vědcích z amerických, evropských i australských universit, kteří za pomoci nejnovějších měřicích přístrojů provádějí výzkum přírodní medicíny a přicházejí s převratnou hypotézou. Příčinou civilizačních nemocí je narušené biopole člověka. Regulace biopole pomocí biorezonátorů aktivuje autosanační, samouzdravující procesy v organismu.
15:00–15:50šaman Slávek Hlas: Šamanismus v českém pojetí
Šamanismus nepatří jen do pralesa, kdysi byl součástí vidění světa i u národů, které pobývaly na našem území. Pojďme proniknout do jeho principů.
16:00–17:50Štefan Kaffan, Mgr. Eva Eliášová: Návratová terapie v praxi
Co je nehypnotická návratová terapie. Několik příkladů z bohaté praxe lektorů, do nichž patří nejen léčba fyzických a psychických chorob, ale i vyvázání přivtělených duší, negativních entit, rušení kleteb a uhranutí, které nám znepříjemňují život.

Pin It on Pinterest

Share This