VÝSTAVA ZDRAVÍ, OSOBNOSTNÍHO RŮSTU, PREVENCE A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU

Léčivá přírodní apatyka

…a ještě mnohem víc

ve dnech 6.–7. června 2015 v Michnově paláci
v Karmelitské ulici na Malé Straně (nedaleko kostela sv. Jezulátka)

Letní veletrh zdraví a esoteriky Vás tentokráte láká na:

  • neodolatelný workshop, při němž si vyrobíte vlastní luxusní přírodní kosmetiku včetně podkladové extra jemné bílé vazeliny pro zjemnění pokožky
  • zajímavou přednášku, při které se naučíte používat divoké rostliny v domácí kuchyni a získáte praktické recepty pro zpestření jídelníčku
  • příjemnou ochutnávku zeleného ječmene, který je tak prospěšný našemu zdraví

Červnová MINERVA však nebude vonět jen po bylinkách!

  • Kde je dobře Vašemu kocourovi a kde Vám? Název přednášky známého geologa a proutkaře Stanislava Tůmy (člena České pschoenergetické společnosti) Vám prozradí, jaký vliv má skalní podloží na zdraví, jak objevit anomální zóny ve svém obydlí a jak se proti nim chránit.

    Dozvíte se od něj také, co je to elektrosmog a geopatogenní zóna, jak můžeme používat virgule a naučíte bránit proti záření mobilu a počítače.

  • Měření aury a čaker ve 3D rozměru?! Ano, umí to unikátní nejnovější přístroj vyvinutý v NASA, který předvede astrolog Milan Gelnar. Žhavá novinka Vám připraví vskutku skvělý zážitek – pomocí nejmodernější špičkové techniky uvidíte na vlastní oči samou energetickou podstatu fungování svého těla – potažmo duše.
  • Říkají Vám něco pojmy jako Zen-Touch shiatsu, makrobiotika, Feng Shui, čínská astrologie, Tai Chi, Chi Kung či Nei Kung? Že o tom zatím ještě „nic moc“ nevíte? Rozhodně si nenechte ujít přednášku odborníka a pedagoga celostních zdravotních metod Seymoura Koblina. Již téměř 40 let (po své zkušenosti blízké smrti) se zabývá touto problematikou a je tvůrcem některých nových metod, např. Nutri-Journey (léčení emocí), či Zen-Tone (léčení zvukem).
  • Autogenní trénink – relaxační technika, která díky představivosti dokáže navodit tělesný stav, při němž se uvolní organismus i mysl. Kdy se autogenní trénink uplatí, v čem nám pomůže a jak se provádí, to vše Vás naučí klinická a vztahová psycholožka PhDr. Iva A. Voglová. Při nácviku Vás čeká celkové uvolnění, prožitek tíhy a následně tepla, procítíte aktivitu svého srdce, všimnete si svého volného dechu, dotknete se vnějšího chladu… Nakonec prožijete obrácení se do svého nitra a vše ukončíte příjemnou, posilující regenerací.
  • Hudba nemusí být jen zvukovou kulisou. Může nás harmonizovat, čistit, uvolňovat, léčit a vést na naší cestě. Relaxační, harmonizační a léčebné účinky hudby, zpěvu, specifických zvuků a nástrojů jsou známy už tisíce let. Muzikoterapeuté a maséři Dan a Jana Čadovi z relaxačního centra a zvukových lázní Dajána dokážou léčivé vibrace prastarých duchovních nástrojů využívat a o své vědomosti se podělí v přednášce Léčivé tóny – cesta k harmonii. V hudební meditaci Zvuková lázeň své posluchače naučí, jak harmonizovat tělo a duši, jak se zbavovat stresu a napětí, jak léčit různé problémy na fyzické i psychické úrovni a jak rozpouštět staré bloky a programy. K léčení zvukem použijí deštný sloup, sférickou píšťalu, rezonanční lehátko, didgeridoo, gong, sundrum, tibetské mísy, šamanské bubny a další.

Věnujte první letní víkend sami sobě a svému zdraví. Dopřejte si dobrou náladu, vyzkoušejte pozitivní přístup k životu, ochutnejte něco z východních praktik a očistěte svou mysl od všeho negativního. Vy si to zasloužíte!

Novinky: 6. 6. 2015

Na nádvoří Michnova paláce u fontány se uskuteční:

11:30Vystoupení tanečnice Marcely TÓTHOVÉ
14:00workshop
Helena Hlavatá: Alchymie míseni vůni
Praktické informace o BIO esenciálních olejích a jak extrakty používat vnitřně. Jejich působeni na lidský organismus.
Jak rozpoznat tu správnou vůni pro nás, která nám voní a v závěru krátký úvod do tvorby parfému.
15:30Vystoupení tanečnice Marcely TÓTHOVÉ

Program přednášek a seminářů

Sobota 6. 6. 2015

Sál I

10:00–10:50Ivan Benetin: Orgonity pro zdraví a harmonii
Seznamte se s jedinečnými energetickými zářiči orgonity, naučte se vybrat ten pravý a efektivně jej používat.
11:00–11:50Tamara Krejcarová: Divoké rostliny v domácí kuchyni I.
Do lesa místo do supermarketu – praktické recepty z divokých rostlin pro zpestření jídelníčku.
12:00–13:50Michael Rymer: Indiánská očista bílou šalvějí
Naučíte se očistit prostor i sebe od negativních energií, zažijete ukázku šamanského bubnování a budete mít možnost prožít skutečnou kouřovou očistu pomocí bílé šalvěje, kterou Indiáni považují za posvátnou.
14:00–14:50Jana Niessnerová: Láska a vztahy na dlani
Nahlédněte do tajemství chiromantie. Podle jakých znaků na dlani vybrat toho správného partnera? Bude náš vztah šťastný?
15:00–15:50Libor Bednařík: Obrana proti elektrosmogu a GPZ
Druhy elektrosmogu. Způsoby detekce včetně detekce virgulí. Ochrana na mobilech a počítačích. Proč se vyhnout geopatogenním zónám.
16:00–16:50Ing. Milena Pohlová: Muž a žena – naučme se milovat!
Byli jsme stvořeni jeden pro druhého, abychom se doplňovali, ne proti sobě bojovali! Pokud se naučíme více o nepochopených rozdílech mezi námi a přijmeme je do svého srdce, pak lze prožívat naplňující a spokojené vztahy!
17:00–17:50Juan Carlos P. Gomez (Peru): Rituály z nitra pralesa
Patří šamanské techniky do pralesa, nebo z nich můžeme těžit i u nás? Naučte se cestovat do jiných světů a vychutnejte si meditaci shaman spirit pod vedením peruánského šamana.

Sál II

10:00–10:50Vlastimil Král: Astrologie a zdraví
Praktická ukázka toho, jak astrolog pracuje s horoskopem při otázce na zdraví klienta. Diagnostika z horoskopu spojená s uměním orientální diagnostiky z obličeje.
11:00–11:50Bc. Radka Procházková: FSCAN, ZAPPER a RAMALOOP
Frekvenční terapie a patogeny (bakterie, viry, plísně), základní informace o jednotlivých přístrojích.
12:00–12:50Ing. Ivana Doležalová: Zdraví je dar
Abychom si uchovali dar zdraví, potřebujeme komplexní výživu, pravidelnou vnější i vnitřní detoxikaci, posílení imunitního systému a posílení oběhového a pohybového aparátu. Jak nám může pomoci goji, aloe vera, acai, betaglukan a rybí kolagen.
13:00–13:50Milan Gelnar: Od astrologie přes Hvězdnou cestu
Zábavné vysvětlení principu astrologie. Na příkladech z partnerského života si ukážeme, jak lze pochopit sám sebe, toho druhého, najít společnou řeč, směřovat ke štěstí a harmonii. Na výstavě bude M. Gelnar rovněž vytvářet 3D snímky aury pomocí přístroje Aura Cloud 7.
14:00–14:50Mgr. Alishia Gajić: Paraziti – skrytá příčina potíží
Řada zdravotních potíží je způsobena parazity, my ale víme jak na ně! Převratná diagnostika s 96% výstupem měření všech kontaminací v organismu.
15:00–15:50Ing. Mojmír Mišun: Celistvá práce s prostorem: Tři poklady
Systém Feng Shui obsahuje vícero postupů a systémů rozdělených do Tří pokladů. Jak harmonizovat příbytek na úrovni vzájemných vztahů mezi Nebesy, Člověkem a Zemí a sladit životní prostor člověka s univerzálními zákony vesmíru a země.
16:00–16:50Iveta N. Vrbová: Úspěch a ekonomika daru
Víte, co opravdu potřebujete, abyste se cítili úspěšní? Přijďte se inspirovat!
17:00–17:50MUDr. Eva Moučková: Síla léčivek
Jak bylinkami zlepšit chuť i stravitelnost pokrmů a jak nám tato jídla mohou pomoci při léčbě zdravotních potíží i prevenci nemocí.

Sál III

10:00–11:50Jiří Lexa: Síla myšlenky
Jak můžete využít sílu myšlenky, jak vstupovat do energetických polí osob, zvířat, věcí nebo situací? Jak vstoupit do energetického pole a jak v něm využít právě myšlenku k uzdravení, vyléčení, či k transformaci.
12:00–12:50Ing. Jarmila Mandžuková: Projezte se ke zdraví!
Jídlo, které jíme, je jako palivo, které dává organismu výživné látky a energii k tomu, aby řádně fungoval. Dnes více než jindy platí: pokud vaše jídlo není zdravé, nebudete zdraví ani vy!
13:00–13:50Pavol Majerčák a Monika Klíčová: Ájurvéda aneb Zdraví, jaké chcete
Ájurvédští praktici, autoři výživové pomůcky zvané „Kolečko“, vám prozradí, proč ke zdraví nevede zlatá střední cesta, ale jenom vaše cesta a proč byste před invazivními zákroky měli dát spíše na selský rozum a prevenci v duchu hesla: Když máte „proč“ žít, hravě zvládnete všechna „jak“.
14:00–14:50Libor Bednařík: Vliv skalního podloží na zdraví
Voda v„horninách – přítel nebo nepřítel? Anomální zóny v domě a bytě a vliv na naše zdraví. Pasivní a aktivní ochrana. Kde je dobře kocourovi a kde vám?
15:00–16:50Seymour Koblin (USA): Skupinová zdravotní konzultace
Naučte se používat principy a praktiky jinu a jangu, abyste nalezli své zdravotní výzvy. Transformujte své tělo, mysl a ducha do plavidla, které vede přírodní síly a vytváří vitalitu nutnou pro dosažení životního účelu.
17:00–17:50Mgr. Bohumila Kohoutová: Rodinná arteterapie – artefiletika
Zážitková přednáška spojená s praktickou ukázkou arteterapie (léčba výtvarným uměním) na téma Já a moje rodina (současná i primární). To, co mnohdy nedokážeme vyjádřit slovy, můžeme vyjádřit neverbálně – výtvarnými prostředky.

Sál IV

10:00–11:50Mgr. Pavel Sobek: Regresní psychoterapie a duchovní komunikace
Jak se v regresní terapii používá „komunikace na úrovni duše“. Praktické otázky ověřování duchovního vhledu, prověřování entit, se kterými se komunikuje. Na závěr bude ukázána možnost komunikace s ověřenými duchovními průvodci přímo, nikoli chanellingem.
12:00–12:50Magda Kotková: Kineziologie – pomoc od emocionálního stresu
Seznámení se základními technikami kineziologie, které se používají pro uvolnění emocionálního stresu. Součástí bude i ukázka testování a F/O držení.
13:00–13:50Ivana Šmucrová: Písmo jako projev osobnosti
Vnímáme verbální i neverbální komunikaci mezi lidmi, ale písemnému projevu jako výrazovému prostředku dáváme menší význam. Píšeme většinou na počítačích. Některé firmy ale při přijímání nových zaměstnanců vyžadují vzorek písma. Jaký k tomu mají důvod?
14:00–14:50Ing. Zdeněk Svoboda CSc. a JUDr. Helena Zíková: O léčivých bylinách trochu jinak
Dvanáct a jedna léčivá bylina v každém zeměpisném pásmu. Nehmotný a hmotný léčivý účinek rostlin.
15:00–15:50Mgr. Mirka Papajiková: Čakromóda pro tělo i duši
Seznámíte se s významem čaker jako energetických center v našem těle a s možnostmi jak tato energetická centra harmonizovat, aby nás mohla podporovat v dosahování našich životních cílů. Naučíte se základní principy „čakromódy“ – barevné inspirace pro tělo i duši.
16:00–17:50Ing. Monika Louvarová: Světlo na konci tunelu
Přednáška o doteku smrti, rozšíření povědomí o tom, co čeká lidi na konci tunelu. Čas má každý vyměřený a každý má svůj úkol. Význam a důležitost odpuštění, smíření se se životem.

Neděle 7. 6. 2015

Sál I

10:00–10:50Josef Kaplan: Bolesti zad, emoce a energie
Jak naše mysl, emoce a proudění energií ovlivňují vznik bolestí zad a dalších zdravotních potíží a kde hledat cestu k nápravě.
11:00–11:50Tamara Krejcarová: Divoké rostliny v domácí kuchyni II.
Výroba kosmetiky v kuchyni aneb luxusní péče pro vaši pleť za pár korun a bez chemických přísad.
12:00–12:50Jiří Vokoun: Jak si založit domácí lékárnu
Vše o sběru a využití léčivých rostlin: sušení, skladování, příprava čajů, výroba mastí a tinktur, odpovědi na dotazy.
13:00–13:50Dan a Jana Čadovi – DAJÁNA: Léčivé tóny – cesta k harmonii
Hudba nás dokáže harmonizovat, čistit, uvolňovat, léčit a vést na naší cestě. Odhalte účinky hudby, zpěvu, specifických zvuků a nástrojů, které jsou známy už tisíce let. Jak harmonizovat tělo a duši, zbavit se stresu a léčit problémy na fyzické i psychické úrovni.
14:00–14:50Dan a Jana Čadovi – DAJÁNA: Hudební meditace „zvuková lázeň“
Hudební meditace navazuje na přednášku „Léčivé tóny“. Zažijete vibrace deštného sloupu, rezonančního lehátka, didgeridoo, gongu, sundrumu, tibetských mís, šamanských bubnů a dalších. Poznáte pocit klidu, uvolnění a vnitřní radosti.
15:00–15:50Ivana Šmucrová: Sny, myšlenky, programy
Jaký měly sny z vašeho dětství vliv na váš život? Jak vás ovlivnila výchova rodiči? Jak vy ovlivňujete své děti? Kdo si někdy nepoloží otázku: „Kde jsem udělal chybu?“
16:00–16:50Mgr. Mirka Papajiková: Pohybem k seberozvoji
Jak tělo a pohyb ovlivňují naše chování a psychiku – a opačně, jak psychika a chování ovlivňují náš pohyb. Porozumíte vztahu těla a mysli a dozvíte se, jak jednoduše zařídit, abyste se cítili lépe.
17:00–17:50Daniel Matoušů: Práce s vesmírnými bytostmi
Každý z nás má možnost konat a tvořit dennodenní realitu s bytostmi, které nás provázejí, a utvářet nový přirozený život nejen na této planetě.

Sál II

10:00–10:50Libor Bednařík: Chcete také výrazně zhubnout?
Sám jsem si vyzkoušel, že viditelně zhubnout jde i bez trápení v posilovně, žvýkání syrové zeleniny nebo držení hladovek. Zhubnul jsem 15 kg za 3 měsíce. Na přednášce se dozvíte, jak může totéž zvládnout každý z vás.
11:00–12:50Ing. Jiří Tomíček: Nekonečný Stvořitel ve světle vědy
Příslušníci nejrůznějších církví se neustále přou, které pojetí Boha je to správné. Dnes do toho navíc vpadne moderní věda s kvantovou fyzikou. Kdo je tedy nekonečný Stvořitel a kdo je bůh? Má Satan opodstatnění? Jak chápat pojem dimenze? Čím se více budete ptát, tím bude více přibývat otázek. Ale zároveň se v nitru duše bude skládat jediná odpověď. Ta vaše.
(doporučuji na webu prostudovat materiály: Rozhovor se skrytou rukou (Matrix-2001.cz) film Interstellar (Uloz.to)
13:00–14:50Pavel a Dana Hiclovi: Odemykání vyššího smyslu života
Odkrývání vnitřního světla a o možnosti transformace života prostřednictvím Genových klíčů a jejich programu Zlatá cesta. Do jaké míry je náš život definován sadou archetypálních vzorců, které máme od narození vtisknuty do DNA? Jak tyto konkrétní vzorce souvisejí s jejich frekvencí stojící za frekvencí lidského vědomí a s evolucí v jejím pozadí?
15:00–15:50Ing. Milena Pohlová: Jazyky lásky
Naučte se více o jazycích lásky a vaše vztahy se změní jako mávnutím kouzelného proutku. Pokud rozpoznáte, jakým jazykem hovoří váš partner či partnerka, můžete se začít vědomě obdarovávat způsobem, který mezi vámi vytvoří hlubší a láskyplnější pouto.
16:00–17:50PhDr. Iva A. Volf: Autogenní trénink
Relaxační technika, která díky představivosti dokáže navodit tělesný stav, při němž se uvolní organismus i mysl. Kdy se autogenní trénink uplatí, v čem nám pomůže a jak se provádí, to vše Vás naučí klinická a vztahová psycholožka PhDr. Iva A. Volf.

Sál III

10:00–10:50Tatiana Kejvalová: Zdraví – jak na to
Lektorka seznamuje posluchače s vlastními zkušenostmi v oblasti péče o zdraví. Jak duchovní zážitky ovlivňují fyzický stav organismu. Vliv jógy a jógové filosofie.
11:00–11:50Ing. Štěpánka Čechová: Arteterapie – cesta k harmonii
Seznámení s tvořivou, sebepoznávací, relaxační a léčebnou arteterapeutickou metodou, praktický nácvik a osobní prožitek, rozvoj intuice a empatie, rozšíření vnímání, načerpání energie, historie a teorie arteterapie.
12:00–12:50Ing. Zdeněk Svoboda CSc.: Svět je jinak
Podstata a účel Universa, původ života a smysl existence člověka. Informace na základě Sdělení Tvořivých Duchů z Nehmotného prostředí „Druhé strany“.
13:00–13:50Mgr. Hanka Synková: TERMOTERAPIE – přirozená obrana těla
Poradkyně zdravého životního stylu a autorka řady knih (např. Všechno je dobré) představí tradiční metodu i moderní způsob, jak prospět tělu šetrným a příjemným způsobem, např. pomocí pelyňku nebo ametystů. Využití od relaxace, přes boreliózu až po rakovinu.
14:00–15:50Ing. Jiří Mareš: Za zdravím do minulosti a minulých životů
Řešení fyzických i psychických problémů cestou návratů do minulosti (regrese). Praktické ukázky přes médium.
16:00–16:50Tatiana Kejvalová: Na jógu s jogínkou
Hodinka ozdravného cvičení a relaxace pro každého. S sebou volný oděv.
17:00–17:50Jarmila Krestová: Psychoterapií k uzdravení

Pin It on Pinterest

Share This