Vezměte svůj život konečně do vlastních rukou!

Poradíme Vám, jak na to.

Máte pocit, že Váš život je pouze o shonu, spěchu a urputné snaze o přežití? Jste zoufalí, že už Vám nezbývá čas ani energie na obyčejné denní radosti? Bojíte se o své zdraví? Máte strach, že Vám odměřený čas proplyne mezi prsty, aniž byste si ho pořádně užili?

Pak přijměte naši pozvánku a pojďte se na chvilku zastavit. Pomůžeme Vám uvědomit si, co je opravdu důležité a na čem skutečně záleží. Nabídneme Vám možnost připomenout si, po čem doopravdy toužíte.

Jako balzám na duši i na tělo je pro vás připraven

4. Festival o všem, co posiluje zdraví, duši i ducha a přináší harmonii v uspěchané době

Festival o zdraví, pohodě a harmonii se koná ve dnech

29.–30. 3. (so od 10:00–18:00, ne od 10:00–17:00) v Adalbertinu

(Hradecká kulturní a vzdělávací společnost, Hradec Králové, ul. Československé armády 300).

Z programu vybíráme malou ochutnávku:

 • Pomozte si od emocionálního stresu (Magda Kotková)

  Nástrojem může být kineziologie – seznamíte se s jejími základními technikami, které se používají k uvolnění; naučíte se, co je to F/O držení těla a jak Vám může posloužit.

 • Kapka krve v temném poli (Mgr. Alishia Gajić)

  Dozvíte se, co je to naturopatie a co všechno dokáže; uslyšíte o zajímavých diagnostických metodách, jako je Darkfield diagnostika, iris diagnostika, adiktologie a elektroherbalismus.

 • Magnetoterapie – účinná síla pro zdraví (Bc. Věra Bugárová)

  Víte, jak můžete pomocí magnetů ovlivňovat svou energii a svůj zdravotní stav? Prozradíme Vám to. A také zjistíte, jak můžete pomocí magnetů zlepšit svůj každodenní život. Naučíte se též, na co si dát při používání magnetů pozor.

 • Elegance po indicku (Zita Junková)

  Nechte se unášet vzory, střihy a materiály z největší a druhé nejlidnatější země světa – Indie. Krátká módní přehlídka představí modely nejen z bavlny a hedvábí… Dozvíte se také, co je to panžábí a proč se pruhu látky obtočeného kolem těla říká sárí.

Maraton zajímavých přednášek, seminářů a workshopů je po oba dny připraven ve dvou sálech Adalbertina, součástí festivalu je také výstava a poradny zkušených terapeutů a léčitelů. Ku pomoci budou připraveni přední odborníci na klasickou i alternativní medicínu, astrologové a kartáři.

Na festivalu naleznou inspiraci lidé, kteří chtějí zlepšit své zdraví, ale medicína jim doposud nedokázala pomoci. Na své si přijdou i ti, kdo se necítí ve svém životě spokojení – trápí je neshody v partnerských a rodinných vztazích, nedaří se jim v práci, zápasí s nedostatkem financí, anebo prostě jen hledají tu pravou cestu pro svůj život.

Vstupné

Vstup na výstavu: 10 Kč
Vstupné na hodinovou přednášku: 50 Kč
Vstupné na dvouhodinový seminář: 100 Kč
Celodenní vstupné: 250 Kč

Program přednášek a seminářů

Sobota 29. března

SÁL I

10:00–10:50Hana Körnerová: Jak být sama sebou v partnerských vztazích
Dokud se stále budeme přizpůsobovat životu toho druhého, budeme dávat větší důležitost rozhodnutí také toho druhého, budeme se tím vzdalovat od své duše a začneme být nespokojeni sami sebou. Zjednodušme si život a dovolme si dát na první místo sebe.
11:00–11:50Pavel Kobza: Léčitelské Pomůcky
Siderická kyvadla, virgule, dráty virgule, vlaštovka tensor, práce s tabulkami DIAGRAM a další užitečné pomůcky včetně praktických ukázek jejich použití
12:00–12:50Magda Kotková: Kineziologie – pomoc od emocionálního stresu
Seznámení se základními technikami kineziologie, které se používají pro uvolnění emocionálního stresu. Součástí bude i ukázka testování a F/O držení.
13:00–13:50Bc. Věra Bugárová: Magnetoterapie – účinná síla pro zdraví
Chytří lidé využívají příznivé účinky magnetů na organismus denně. Objevte přirozenou sílu magnetoterapie a její blahodárný vliv na lidské tělo i vy.
14:00–14:50Jana Niessnerová: Majetek a bohatství v dlani
Chcete odhalit znaky úspěchu po pracovní stránce či finanční přínos podnikání? Objeví se ve vašem životě nečekaná výhra nebo něco zdědíte? Znak\y majetku odhalují vaši prosperitu v životě.
15:00–15:50Michael Rymer: Cesta KADIDLA v historii lidstva
Jak nejvýznamnější pryskyřice ze všech vykuřovadel dokázala ovlivnit nejen historii a vývoj lidstva, ale i samotné osudy člověka.
16:00–16:50Radomír Klimeš: Pohybový aparát
Proč nás občas nebo trvale bolí záda, klouby či svaly? Zkušený terapeut vám poradí, jak tyto potíže léčit a jak jim předcházet.
17:00–17:50Jana Tůmová: Harmonie přítomného okamžiku
Jak být šťastní tady a teď.

SÁL II

10:00–10:50Mgr. Alishia Gajić: Naturopatie a její diagnostiky, Darkfield diagnostika, Iris diagnostika, adiktologie a elektroherbalismus
Co je Naturopatie a jaké diagnostiky využívá v praxi, proč jsou zajímavé, jaká je efektivita a její zpětné vazby.
11:00–11:50RNDr. Libor Hanák: Aktivace regenerační schopnosti buňky
Jak přimět každou buňku těla, aby její vlastní antioxidační a detoxikační potenciál vzrostl několikanásobně? Tedy jak navýšit její tvorbu antioxidačních enzymů a glutationu, látky potřebné pro detoxikaci každé buňky od nejrůznějších látek včetně těžkých kovů? Tím by se výrazně zvýšila její schopnost regenerace, jak ve smyslu udržení zdraví a prevence chorob a zpomalení stárnutí, tak i léčení nemocí. Jak to udělat s minimálními náklady a možná i více se dozvíte na přednášce.
12:00–12:50Dalibor Falta: Cesta proměny duchovního poznání k harmonizaci
Naladíte se na přítomný okamžik a zaměříte svoji pozornost dovnitř vašeho těla, budete vědět jakým způsobem dané emoce řešit či neřešit. Podělení o zážitky s uzemňováním energii,pozorování pocitů a příjemných změn.
13:00–13:50Libor Bednařík, Divine Way: Bolest zad a její neznámé příčiny
Proč nás bolí záda a neznámé příčiny bolesti zad. Jak se s bolestí zad vypořádat? A proč cvičení na záda nemusí pomáhat?
14:00–15:50Antonín Turek: Celostní medicína a Redox signalizace
Zaměření a hlavní poslání celostní medicíny.
16:00–17:50Juan Carlos Pacaya Gomez (Peru): Meditace shaman spirit
Historie šamanismu, šamanské techniky peruánské Amazonie, bylinky. Společná šamanská meditace.

SÁL III

10:00–10:50Marcela Chroboková: Pojďte se poznávat přes info ve Vaší ruce
Čáry na dlaních mají svůj význam. Nahlédněte pod pokličku tajů chiromantie za pomoci Andělů Strážných.
11:00–11:50Helenka Lhotková: Kvalitní spánek, zdravé jídlo a fyzická aktivita – buďme zdraví a bdělí
K takovému stavu nám pomáhá společnost Kyani založena v roce 2005 se svými 4 produkty pro zdraví:
Nitro Fx – produkt, který zvyšuje tvorbu oxidu dusnatého v těle.
Sunrise – divoká aljašská borůvka – 36000/ORAC/ míra antioxidantů – nejvyšší na světě.
Sunset – Omega-3 mastné kyseliny se získávají z divokého aljašského lososa a dalších divokých aljašských ryb. Až 6000× účinnější při ochraně buněk než vitamin „C“
XTreme – jedinečný přípravek pro každého k dosažení špičkové formy při sportu, při práci, při únavě v každodenním životě.

PÓDIUM

12:00 a 15:00Krátká módní přehlídka: Elegance po indicku
(Zita Junková)

Nechte se unášet vzory, střihy a materiály z největší a druhé nejlidnatější země světa – Indie. Krátká módní přehlídka představí modely nejen z bavlny a hedvábí… Dozvíte se také, co je to panžábí a proč se pruhu látky obtočeného kolem těla říká sárí.

Neděle 30. března

SÁL I

10:00–10:50Ivan Benetin: Síla orgonitů
Co jsou orgonity, ak vznikají, jakým způsobem ovlivňují energii těla a prostoru a jak je správně používat při ovlivňování fyzického i psychického zdraví.
11:00–11:50Mgr. Ladislava Štěpánková: Zdraví v souvislostech
Irisdiagnostika, psychosomatika a harmonizace v poradně zdraví. Jak reaguje organismus na beta-glukan – přírodní imunostimulátor z hlívy ústřičné.
12:00–12:50MUDr. Jiří Marek: Pohybový aparát, léčba, prevence, sebediagnostika
Lékař specializující se na rehabilitační léčbu, myoskeletální, sportovní medicínu a akupunkturu se v přednášce zaměří na pohybový aparát člověka, možnosti diagnostiky, léčby a prevence.
13:00–13:50Hana Poláková a R. Nývltová: Léčení bylinkami z pupenů rostlin (GEMMOTERAPIE)
Pupeny rostlin obsahují hormony, enzymy, minerály, vitamíny… Nezanechávají v těle odpad a nemají nežádoucí účinky. Terapie 3. tisíciletí.
14:00–14:50Oksana Halatyba: Numerologie – genderní analýza čísel
Analýza čísel pomůže zjistit podstatné informace skrývající se v datu narození a sestavit osobní mapu života, pochopit vlastní duši a sladit své chování a vztahy s blízkými lidmi, naučit se vyhýbat nástrahám osudu, rozvíjet své schopnosti a objevit skryté talenty, rychle nacházet klíč k lidem.
15:00–15:50Simona Jiránková: Iridologie oční vady
Základní princip diagnostické metody
16:00–16:50Marie Machková: Využití přírodních terapií pro zdraví
Přednášející Marie Machková je poradkyní pro přírodní metody léčení. Během přednášky předvede netradiční způsob diagnostiky a seznámí posluchače s některými případy ze své praxe. Součástí přednášky bude prevence i léčba nemocí pomocí přírodních terapií, které se v praxi osvědčily. Mimo informací o možnostech samoléčby se v krátkosti dozvíte i o nové metodě léčby pohybových potíží, které jsou způsobeny degenerativními změnami v oblasti páteře a kloubů, včetně výhřezu meziobratlové ploténky. Pokud lékař doporučí konzervativní způsob léčby, metoda INFINITI vám může nabídnout lepší řešení než je užívání léků, nebo operace. I lékaři již přiznávají, že pokud se neodstraní příčina bolesti, i přes provedenou operaci se mohou potíže po čase vrátit.

SÁL II

10:00–10:50Ing. Mojmír Mišun: Feng Shui – Interiér a jeho uspořádání vyjadřuje naši osobnost a osud
Byt vyjadřuje naši osobnost v obou polaritách – jak vědomé, tak nevědomé. Umět vyčíst tato sdělení umožní dotknout se prostoru mnohem hlouběji a efektivněji. Porozumět těmto sdělení umožňuje řešit v prostoru jakoukoliv situaci, zejména ty náročnější. Vždyť při práci s prostorem měníme sebe a prací na sobě měníme prostor.
11:00–11:50Pavel Němec: Co je nutné splnit, abychom mohli být spokojení
„Pracujte na sobě“, ale konkretizuje podmínky ke spokojenosti: peníze, zdraví, láska a štěstí, aby nás někdo potřeboval, abychom mohli rozvíjet a uplatnit své zájmy, abychom byli pozitivně hodnoceni, abychom mohli být láskou odměněni za dobré vztahy.
12:00–12:50MUDr. Věra Kleplová: Jak si zlepšit paměť? Cvičením
Originální ověřený soubor cvičení, které nejen udržuje, ale i zlepšuje paměť u dětí i dospělých. Cvičení v rytmu s hudbou na DVD pro domácí užití. Cvičíme v sedě.
13:00–13:50prim. MUDr. Jan Miklánek: Deprese, úzkost a alternativní medicína
Psychické potíže není vždy nutné léčit pomocí antidepresiv a dalších chemických léků. Účinnou a šetrnou pomoc v mnoha případech nabízí i alternativní medicína.
14:00–14:50Mgr. Hana Šmídová: Automatická kresba a písmo
Utajené schopnosti. Máme je v sobě všichni – díky vrozené intuici. Stačí jen objevit cestičku, způsob, jak v sobě tyto schopnosti probudit. Automatická kresba mne nadchla – přináší radost, energii, zdraví a informace. Ukážu Vám, jak na to. Vyzkoušíte si i základ intuitivního písma. A dárek na konec – zjistím Vám jméno Vašeho osobního duchovního průvodce.
15:00–16:50Marcela Pešková: Partnerské vztahy – nástroj transformace
systemické konstelace, přednáška a ukázka
Partnerské vztahy (a vztahy obecně) jsou jedním z velmi silných nástrojů, který nám ukazuje směr k našemu „osvícení“ – k ochotě uvidět svůj podíl odpovědnosti za podmínky svého života a znovu se spojit s Pravdou.
Směr, který vede k harmonizaci partnerských vztahů (současného, ale i těch „minulých“), je, uchopit správně jejich význam. Dokud viníme své partnery, že jsou (byli) příčinou toho, proč se cítíme ve vztahu tak, jak se cítíme, nacházíme se v kruhu. Navázat opravdový partnerský vztah s někým „druhým“ totiž předpokládá navázat hluboký a pravdivý vztah v první řadě se sebou. Především se všemi nesouladnými energiemi, které uchováváme ve svém mnohovrstevném podvědomí. Protože cesta k Lásce vede „úzkou branou“, býváme často bezradní, když vyzkoušíme všechna obecně doporučovaná řešení. Úzká brána totiž vede k našemu srdci a vejde jen ten, kdo se před ní skloní. Kdo je ochoten říci „ano“ všemu, co v něm najde.
 

Pin It on Pinterest

Share This