25. Minerva – tradiční výstava zdraví a esoteriky

Tentokrát rozšířená o téma

Život s diabetem

23.–24. února 2008 od 10:00 do 18:00
Michnův palác

(Újezd 450/40, Praha 1, v areálu Tyršova domu, poblíž lanovky na Petřín)

Jubilejní Minerva poradí nejen diabetikům

Minerva – poradna zdraví a esoteriky oslavuje. 23.–24. února 2008 se v Michnově paláci na pražské Malé Straně uskuteční již po pětadvacáté! Při této příležitosti se návštěvníkům představí v novém kabátě a nabídne jim ještě více zajímavých přednášek, seminářů a setkání s předními českými i zahraničními odborníky. Chybět nebude ani speciální část zaměřená na prevenci a léčbu diabetu.

Ač to zní neuvěřitelně, jedna z nejznámějších akcí zaměřených na klasickou i alternativní medicínu, zdravý životní styl, astrologii, věštecká umění a další esoterické nauky vstupuje do sedmého ročníku své existence a v Praze se uskuteční již po pětadvacáté. A při této příležitosti se rozhodla svým návštěvníkům představit v novém kabátě.

Ty nejdůležitější věci se samozřejmě měnit nebudou – účast kvalitních expertů, kteří jsou návštěvníkům k dispozici pro řešení zdravotních či osobních problémů nebo zajímavé přednášky a semináře. Novinek však bude celá řada.

V první řadě to bude nové uspořádání, které návštěvníkům umožní nejen lepší orientaci, ale nabídne jim i více soukromí při konzultacích s odborníky. Dále to bude výrazné rozšíření nabídky produktů zdravé výživy a biopotravin, stejně jako seminářů a přednášek zaměřených na zdravé vaření.

A v neposlední řadě to budou speciální sekce zaměřené vždy na určité téma – tentokrát půjde o výstavu zaměřenou na diabetiky. Pokud se tedy chcete dozvědět více o nejnovějších trendech v prevenci a léčbě cukrovky, nechat si zdarma změřit hladinu krevního cukru, seznámit se se zdravotními pomůckami a potravními doplňky, které diabetikům mohou ulehčit život, nebo odhalit, co v tomto směru nabízí alternativní medicína, určitě si 25. Minervu nenechte ujít.

A na co dalšího se můžete těšit?

MUDr. Monika Sičová vás ve svých dvou seminářích seznámí jednak se základy čakrového léčení a jednak vám představí cvičení tantrické jógy určené speciálně pro ženy, které účinně ovlivňuje hormonální rovnováhu a tím ženám pomáhá udržet svěžest do vysokého věku.

Seznámíte se ze základy vegetariánského vaření, do tajů čínské kuchyně vás zasvětí zkušený čínský kuchař, mistr Guo.

Na vlastní kůži si budete moci vyzkoušet blahodárné účinky ájurvédské masáže a mnoho dalších zajímavých metod a procedur.

I tentokrát vás na Minervě čeká bohatý doprovodný program v podobě zajímavých přednášek a seminářů je tentokrát ještě rozsáhlejší. O proti minulým výstavám bude probíhat souběžně ne ve dvou, ale dokonce ve třech sálech.

sobota 23. 2.

sál I

10:00–10:50Luděk Drábek: Duchovní léčení a informační medicína
11:00–11:50Eva Plhoňová: Shiatsu – léčivý dotek
Seznamte se s prastarým japonským masážním a léčebným systémem, který využívá energetických drah v organismu.
12:00–12:50Josef Kaplan: Bolesti zad z pohledu léčitele
Páteř je energetickou dálnicí organismu a její stav souvisí s řadou zdravotních problémů. Jak se na bolesti zad a jejich léčení dívá alternativní medicína?
13:00–13:50Olga Sellene: SRT, negativní energie a diabetes
Většiny dnešních nemocí, včetně cukrovky, je možné se natrvalo zbavit. Jen musíme vědět, kde hledat jejich skutečnou příčinu.
14:00–14:50Jarmila Beranová: Uchop svůj problém i radost pastelkou
Svěřte pastelce vše, co vás tíží a svazuje. Objevte své skryté síly a nastartujte cestu proměny žití ke štěstí, lásce, zdraví a prosperitě. Kreslicí potřeby si vezměte s sebou.
15:00–15:50RANKA – Ivana Tučková: Co je to láska?
Přednáší Ranka Ivana Tučková, autorka knihy Průvodce zenovým tarotem, Čakrových karet a karet Poselství. Záznam všech přednášek Ranky si můžete koupit i na zvukových CD.
16:00–16:50Pavol Karvay: Řeč těla – věštění
Jeden z nejznámějších českých věštců bude povídat nejen o věštění budoucnosti z karet, ale i o tom, co se dá vyčíst z řeči těla.
17:00–17:50Eva Třezalka Poláková: Tarotová numerologie
Poznejte, co všechno se můžete dozvědět o sobě i okolním světě propojením tarotu s numerologií.

sál II

10:00–10:50Radomír Klimeš: Akupunktura
Odborník na čínskou medicínu vás seznámí s principy a možnostmi akupunktury.
11:00–11:50Roman Kindl: Cukrovka a fytoterapie
Byliny sice nedokáží cukrovku vyléčit, mohou však významně napomoci při jejím zvládání.
12:00–13:50Jindřich Pavlis: Rok 2008 pod vlivem Venuše
Tento rok je důležitý zejména v oblastech ekonomické stabilizace, upevnění rodinných vztahů, karmických vazeb až do třetího kolene předků a rozvoje umění, tvořivosti a ekonomických dovedností.
14:00–14:50Jan Johann Jaroslav Miška: Prasíla a zdraví
Objevte prasílu dávných šamanů a alchymistů, která prostupuje celým vesmírem a měla by být i energií budoucnosti celého lidstva.
15:00–15:50Irena Csapková: Jídlem proti bolesti
To, co jíme, ovlivňuje nejen náš zdravotní stav, ale i to, nakolik jsme schopni zvládat bolest.
16:00–16:50mistr Guo: Vegetariálnská kuchyně
Naučte se zásady a triky přípravy vegetariánských pokrmů používané v čínské kuchyni.
17:00–17:50MUDr. Eva Moučková: Deprese
Deprese není jen smutek, ale má i celou řadu fyzických projevů. Jaké jsou možnosti lékařů v léčbě této nepříjemné poruchy?

sál III

10:00–13:50Eva Třezalka Poláková: Reflexní terapie
Čtyřhodinový maraton, během něhož si osvojíte metodu, která stimulací reflexních plošek chodidel upravuje řadu tělesných obtíží.
14:00–17:50MUDr. Monika Sičová: Čakrovové léčení
Prožijte několik hodin hlubokého uvolnění, napojení na vlastní nitro a léčení pomocí čaker, čili energetických center organismu. Karimatku s sebou.

neděle 24. 2.

sál I

10:00–10:50Blažena Boháčová: Propojení tarotu, numerologie a astrologie
Ve vesmíru i v životě všechno souvisí se vším. Proto, když propojíme tři oblíbené esoterické disciplíny, můžeme se dobrat netušených výsledků.
11:00–11:50Ing. Josef Štěpánek: Jarní očista organismu
Jak nejlépe očistit svoje tělo za pomoci užívání beta-glukanu, úpravou stravy a pitného režimu.
12:00–12:50Marin Dobrev: Jak se osud fixuje do dlaní
Známý chiromantik vám objasní způsob, jakým se náš osud a naše vlastnosti zapisují do dlaní a jak je možné z dlaní číst.
13:00–13:50Ivana Mlejnská: Využijte svůj potenciál
Kinezilologie nám může nejen pomoci s řešením našich problémů, ale pomocí odstranění bloků nám pomůže využít i celý náš osobní potenciál.
14:00–14:50Lenka Suchardová: Numerologie a zdraví
Datum narození může sloužit i jako ukazatel našeho fyzického a duševního zdraví a též pomáhá hledat cetu k nápravě.
15:00–15:50Helena Homolová: Metoda Spinal Touch
Seznamte se s šetrnou, neinvazivní metodou, která pomocí hlubokého uvolnění pomáhá narovnávat páteř do správné pozice, odstraňuje bolesti zad a další zdravotní problémy.
16:00–16:50Jana Mašková: Magická moc humoru
I když si možná myslíte, že magie a humor nejdou dohromady, není to pravda. Humor totiž hraje důležitou roli v léčení i čarování.
17:00–17:50Vladimír Mazal: Jarní očista s Ájurvédskou masáží
Naučte se základní zásady Ájurvédské masáže, která je díky svým dotexikačním účinkům vhodnou součástí jarní očity organismu.

sál II

10:00–11:50MUDr. Eva Moučková: Prevence a léčba diabetu
Bojíte se, že cukrovka hrozí i vám? Seznamte se s nejnovějšími poznatky z oblasti její prevence a léčby a s tím, jak je aplikovat do života.
12:00–13:50MUDr. Monika Sičová: Tantrajóga pro ženy
Poznejte cvičení Mohendžáro, které je určeno výhradně pro ženy. Pomocí obnovy hormonální rovnováhy umožňuje udržet si zdraví a svěžest do vysokého věku.
14:00–15:50Vladimír Masopust: Relaxace v léčbě bolesti
Myslíte si, že trpět bolestí je zbytečné, a přitom se vám nechce zahlcovat svůj organismus chemickými tišícími prosředky? Objevte a osvojte si některé neurotechnologické metody relaxace, které vám pomohou velice účinně zmírnit bolest.
16:00–17:50Draha a Petr Astorovi: Léčení s anděly
Naučte se, jak poznat a oslovit svého anděla a jak vám mohou andělské bytosti pomoci v léčbě nemocí těla i duše.

sál III

10:00–13:50Markéta Hrbková–Bidlová: Astrologie a psychologie
Propojíme-li astrologii s poznatky moderní psychologie, můžeme nahlížet do samých hlubin lidské duše.
14:00–17:50Mgr. Jana Moravcová: Rodinné konstelace
Mnohé z našich problémů mají kořeny ve vztazích s našimi blízkými v současnosti i minulosti. Stále oblíbenější metoda nabízí jejich řešení.
 

Pin It on Pinterest

Share This