Čarování pod královskou korunou

18.–19. 8. 2012, v sobotu od 10:00 do 18:00 a v neděli od 10:00 do 17:00 hod.

Zámek Karlova koruna, Chlumec nad Cidlinou

Peciválům a lenochům vstup zakázán!

Pro ty ostatní ve věku mezi 0–120 lety je připraven bohatý program plný smíchu, zábavy, poučení, radosti, akce, léčení, zajímavých knih a přednášek, ezoteriky a tajemna.

Proč? Jen tak… aby život nebyl fádní a dny příliš stereotypní!

Vyskočte z postelí, vypněte televize, obujte pohodlné boty, nasaďte batohy na záda, přibalte prima náladu, přiberte kamarády a vyrazte na místo, kde se určitě nudit nebudete!

Těšit se můžete na koncerty zpěvačky Jitky Zelenkové a zpěváka Milana Drobného.

Své imitátorské umění Vám předvede Václav Faltus, který umí napodobit více než 150 hlasů populárních herců, zpěváků i politiků.

 • Špičková rehabilitační lékařka MUDr. Věra Kleplová si pro děti i rodiče připravila veselé zdravotní cvičení s vařečkami a s PET lahvemi.
 • Kazachstánská terapeutka Katyma Nováková prozradí, jak můžete ovlivnit svou karmu.
 • O nové metodě léčení chronických potíží, tzv. autopatii, jež využívá k léčbě homeopatický extrakt z vlastních slin pacienta, pohovoří mgr. Jiří Čehovský, muž, který se homeopatii věnuje již 32 let.
 • Zabijáci v koupelně je název zajímavé přednášky od zajímavé ženy Marcely Zahatlanové, která se zabývá dianetikou (moderní vědou o duševním zdraví). Marcela Zahatlanová zároveň poradí všem přítomným ženám, jak na to, aby byly stále krásné a přitažlivé. Dozvědí se také, jestli kosmetika může uškodit a jak ji správně vybírat, aby se tak nestalo.
 • Prožitková přednáška duchovního průvodce Pepy Šálka Nahota a sexualita dá přítomným okusit sílu poznání, že strach pochází z nepoznaného. Milujeme-li své tělo, milujeme i těla ostatních. Důvěřujeme-li sobě, můžeme důvěřovat každému. Kdo se dokáže oprostit od předsudků, chtíče a studu, a uvolní sexuální bloky, změní pohled na nejsilnější energii univerza.
 • Peruánský šaman Juan Carlos Pacaya Gomez předvede ukázky šamanského léčení a povede nefalšovanou šamanskou meditaci.
 • Pro děti je připravena výtvarná dílna, v níž si vyrobí drobné předměty ze šustí, vlastní voňavé mýdlo nebo si nabarví tričko. Čeká na ně spousta soutěží a malování. Seznámí se se skákáním zajíčků – oblíbenou zábavou ze Skandinávie, která se jako lavina šíří do celého světa. Větší děti si budou moci králíčka vzít a vyzkoušet si danou trať spolu s ním.

  Chybět nebude ani dětská diskotéka.

  • Přímo v prostorách zámku si můžete prohlédnout nádherné mandaly od výtvarnice Danky Ferencové.

  Pamatujte…

  18. srpna roku 1868 objevil francouzský astronom Pierre Jansen při pozorování zatmění Slunce helium. A 19.  srpna 1960 vyletěla do vesmíru sonda Sputnik, která měla na palubě dva psy – Strelku a Bělku.

  Slunce a vesmír budou hrát svou roli i o víkendu 18.–19. srpna 2012. Astrologové, kartářky, vykladači z rukou, čarodějky, mágové, léčitelé a senzibilové budou všem návštěvníkům plnými doušky rozdávat věštby, proroctví, rady a povzbuzení. K mání budou i prodejní stánky plné zdravé výživy a zajímavých knih.

Program

Programem provází herečka Eva Horká.

Sobota 18. srpna 2012

10:15Úvodní slovo moderátora
10:45Hudební půlhodinka s Anetou Adamovou
11:15Zabijáci v koupelně je název zajímavé přednášky od zajímavé ženy Marcely Zahatlanové, která se zabývá dianetikou (moderní vědou o duševním zdraví). Marcela Zahatlanová zároveň poradí všem přítomným ženám, jak na to, aby byly stále krásné a přitažlivé. Dozvědí se také, jestli kosmetika může uškodit a jak ji správně vybírat, aby se tak nestalo.
12:00Taneční vystoupení
12:10Špičková rehabilitační lékařka MUDr. Věra Kleplová si pro děti i rodiče připravila veselé zdravotní cvičení s vařečkami.
12:30Co je karma a jak ji můžeme ovlivnit? Kazachstánská terapeutka Katyma Nováková nám to prozradí.
13:10Další melodie s Anetou
13:15Jak obnovit ztracené zdraví autopatií, technikou 3000 let starou. O nové metodě léčení chronických potíží, tzv. autopatii, jež využívá k léčbě homeopatický extrakt z vlastních slin pacienta, pohovoří Mgr. Jiří Čehovský, muž, který se homeopatii věnuje již 32 let.
14:00Své imitátorské umění Vám předvede VÁCLAV FALTUS, který umí napodobit více než 150 hlasů populárních herců, zpěváků i politiků.
15:00KONCERT – JITKA ZELENKOVÁ se svým sametovým hlasem jde dál trpělivě za muzikou, která jí je blízká, za texty, které něco sdělují a v nichž vnímavý člověk najde cosi ze svých vlastních životních pocitů.
16:00MUDr. Věra Kleplová si připravila zábavné a účinné zdravotní cvičení s PET lahvemi.
16:20Taneční vystoupení
16:30Pojďte si zazpívat i vy, a nebude to zpěv ledajaký – spolu s ním se totiž můžete vydat na cestu ke svému skutečnému Já (provedou vás na ní Hanča a Jířa Rakušanovi z Růžodola).
16:50Nepropásněte přednášku peruánského šamana!
Juan Carlos Pacaya Gomez: Meditace shaman Spirit – Duch dle šamanského pohledu dělá živočicha živočichem, nástroj nástrojem. Duch má svou vlastní existenci a působí na lidi a je často příčinou různých životních událostí a nemocí. Ve změněném stavu vědomí, za podpory pomocných duchů, bojuje šaman proti útokům duchů způsobujícím nemoce a jiná trápení.

Neděle 19. srpna 2012

10:30Taneční vystoupení
10:40Velká králičí steeplechase – oblíbená zábava ze Skandinávie, která se jako lavina šíří do celého světa. Větší děti si budou moci králíčka vzít a vyzkoušet si danou trať spolu s ním.
11:30Netrap se více a použij tělové svíce
Již staří Slované a Keltové používali stočenou hořící kůru pro vytahování zánětů a bolestí z těla, pohovoří Michal Ježek
12:15Prožitková přednáška duchovního průvodce Pepy Šálka
Nahota a sexualita dá přítomným okusit sílu poznání, že strach pochází z nepoznaného. Milujeme-li své tělo, milujeme i těla ostatních. Důvěřujeme-li sobě, můžeme důvěřovat každému. Kdo se dokáže oprostit od předsudků, chtíče a studu, a uvolní sexuální bloky, změní pohled na nejsilnější energii univerza.
13:00Dětská diskotéka a soutěže o ceny
13:30KONCERT – Stálice české populární hudby Milan Drobný
Milan Drobný jako zpěvák procestoval svět křížem krážem. Od firmy Supraphon dostal platinovou desku za 2 miliony prodaných nosičů. Jeho písničky mají chytlavé melodie a vtipné texty. Je výborným vypravěčem a napsal řadu knížek.
14:30Předváděcí akce králičího hop
Předvedení skákání přes překážky s králíčky – králičího hop. Ukázka her i soutěžních disciplín. Možnost zaskákat si s vypůjčeným králíčkem
15:10Taneční vystoupení
15:20Terapeutka Olga Sellene: SRT – zdraví, vztahy, odblokování
Zdraví a vztahy spolu úzce souvisejí. Cesta k úspěchu vede přes pochopení příčin, které vyvolaly současný stav.
16:00Hanča a Jířa Rakušanovi z Růžodola – Zpěvoléčba
Jemné, ale účinné rezonance vznikající při zpěvu nás dokáží vyléčit. Zpíváme-li nám prospěšnou píseň, můžeme zvýšit své vibrace a dosáhnout uzdravení.

Nádvoří vám nabídne i pestré občerstvení a čajovnu. Pro děti je připravena výtvarná dílna, v níž si vyrobí drobné předměty ze šustí, vlastní voňavé mýdlo nebo si nabarví tričko. Čeká na ně zábavné malování.

 

Pin It on Pinterest

Share This