Možná přijdou opravdická strašidla…

Magický hrad Kost znovu otevírá své brány a zve k příjemnému prožití prázdninového víkendu.

ve dnech 26.–27. července 2014 se tady koná

11. Čarodějnický kongres

víkend plný tajemství, magie i zábavy pro celou rodinu

tentokráte v divokém rytmu Samby

Po oba dny (v sobotu 26. 7., 9:00–19:00, v neděli, 9:00–17:00) bude hrad plný:

  • odborníků na zdraví a esoteriku, kteří mají připravené zajímavé přednášky, oblíbené produkty i plnou náruč rad a moudrostí na všechny možné neduhy.
  • celebrit a kumštýřů, kteří se postarají o dobrou zábavu

Těšit se můžete například

  • na zpěváky Martina Maxu, Josefa Vágnera a Richarda Pachmana
  • na zpěvačky Anetu Adamovou a na Ranku, která představí své recitály autorských písní z nově vydaného alba Lásku svou mám
  • na oblíbeného herce Jana Čenského (známého např. z pohádek Princezny na trvalou, O princezně, která ráčkovala, Princové jsou na draka a ze seriálu TV Nova Ordinace v Růžové zahradě)
  • a na kouzelníka Aleše Březinu z Talentmánie

 

Chybět nebude ani pohádka

V sobotu je pro děti i dospělé připraven příběh o čaroději, který se své rodině tak trochu nepovedl. Nestraší, neškodí lidem a všechno poplete. Pohádku O Ježibabákovi zahrají členové Divadelní společnosti Josefa Dvořáka. A jak to všechno dopadne? No přece jako v dobré pohádce – dobře.

Esem v rukávu je ZUMBA v podání tanečníka Davida Valčuhy…

…která všem, kteří si ji vyzkoušejí, dokonale rozproudí krev, rozhýbe ruce i nohy a protáhne celé tělo. Tento temperamentní fitness taneční program sestavený na latinskoamerické rytmy a na směsici mezinárodních hitů (salsa, merengue, reggaeton, latin pop, flamenco, bollywood, belly dance a jiné.) se za asistence Davida Valčuhy v krátkém čase naučí a zatančí si úplně každý. Známý semifinalista televizní show Československo má talent 2011, tanečník nejvyšší třídy M v latinskoamerických tancích a přední pražský instruktor zumby totiž zná velmi jednoduchou, ale přitom impozantní choreografii, o kterou se na magické Kosti s návštěvníky podělí.

Bonbónek pro odvážné

Aby toho nebylo málo, je letos pro návštěvníky připraven ještě jeden neodolatelný hit a obrovské lákadlo. Mohou se projít po 45 metrů dlouhém dřevěném ochoze, který je vybudovaný na posledním nádvoří podél cimbuří, a to bez jediného kovového spojovacího prvku! Ochoz je postaven ve výšce 10 metrů a nabízí překrásný pohled do údolí Plakánku.

Celou akcí vás provede moderátor Českého rozhlasu Karel Sladký.

 

 

Pin It on Pinterest

Share This