Čarodějnický kongres na hradě KOST slaví 10 let

Buďte u toho i vy!

26.–28. 7. 2013 (od pátku do neděle)
v pátek od 9:00 do 18:00, v sobotu od 9:00 do 19:00
a v neděli od 9:00 do 17:00 hod.

Čarování na hradě Kost, nejoblíbenější akce tohoto typu na českých hradech a zámcích, oslaví letos 10 let své existence. Díky tomu na vás v termínu 26.–28. července čekají nikoliv obvyklé dva, ale rovnou celé tři dny plné bohatého programu pro celou rodinu.

Pokud se na Kost vypravíte s dětmi, určitě si nenechte ujít divadelní představení Křupat zdravě – dá se hravě v podání Michaely Dolinové a Milana Duchka. To totiž vaše děti nejen pobaví, ale především jim hravou a nenásilnou formou vštěpí zásady správné výživy.

Vaše ratolesti ovšem určitě potěší i ukázky sokolnického umění, vystoupení zvířátek, možnost vyrobit si vlastní čokoládu a celé řada her a soutěží – první cenu té výtvarné bude například vybírat „nefalšovaný pohádkový princ“ Jiří Štědroň (v pátek) a „princezna Jasněnka“ Michaela Kuklová (v sobotu).

Pokud jste už pohádkám trochu odrostli, můžete se těšit na vystoupení populárních herců a zpěváků.

Svou neutuchající energií a jedinečným hlasem vás ohromí Naďa Urbánková a na romantickou strunu vaší duše zabrnká Jiří Štědroň, který je stálicí naší pupulární hudby již téměř půl století.

Nejen muzikálovými hity vás potěší herec a zpěvák Roman Vojtek, stejně jako Eva Burešová, finalistka soutěže Česko-Slovensko má talent, kterou porotce Jaro Slávik označil za největší talent všech pěveckých soutěží, které kdy u nás proběhly (v současnosti ji můžete vidět v seriálu Gympl).

Pokud dáváte přednost hudbě, která pořádně šlape, pak si nenechte ujít vystoupení Richarda Tesaříka, zakládajícího člena a dvorního textaře skupiny Yo Yo Band. Právě díky němu totiž vznikly takové hity jako Rybitví, Kladno nebo Jedem do Afriky.

Tradiční koncert Richarda Pachmana, účastníka téměř všech akcí Magická Kost, obsahující průřez z jeho 29 CD, si vyslechnete v sobotu ve večerních hodinách.

Chybět samozřejmě nebudou ani zajímavé přednášky z oblasti zdravého životního stylu a esoteriky, stejně jako čarování, věštění, možnosti kontaktovat zajímavé odborníky a koupit spoustu užitečných a milých drobností z oblasti zdraví a esoteriky.

A hlavně se můžete těšit na skvělou atmosféru a příjemnou společnost podobně naladěných lidí.

Celou akcí vás provede moderátor Českého rozhlasu Karel Sladký.

Pin It on Pinterest

Share This