Klidný přístav pro uspěchané duše

Máte pocit, že váš život ovládá shon, spěch a urputná snaha o přežití v dnešní nelehké době? Bojíte se kvůli tomu o své zdraví a nezbývá vám čas na to, co je opravdu důležité? Pojďte se zastavit, ponořit se do hloubi své duše, pečovat o své tělo a uvědomit si, po čem doopravdy toužíte. Pomůže vám k tomu 1. Festival o všem, co posiluje zdraví, duši i ducha a přináší harmonii v uspěchané době, který se uskuteční

12.–13. 5. 2012 (sobota 10:00–18.00, neděle 10.00–17.00) v královéhradeckém Adalbertinu (ul. Československé armády 300)

1. Festival o všem, co posiluje zdraví, duši i ducha a přináší harmonii v uspěchané době, je akce která v Hradci Králové doposud chyběla. Na jednom místě tu naleznou inspiraci všichni, kdo chtějí zlepšit své zdraví, ale medicína jim doposud nedokázala pomoci, stejně jako ti, kdo se necítí ve svém životě spokojení – trápí je neshody v partnerských a rodinných vztazích, nedaří se jim v práci, zápasí s nedostatkem financí, anebo prostě hledají tu pravou cestu pro svůj život. Ti všichni zde naleznou pomoc v podobě předních odborníků na klasickou a alternativní medicínu, zkušených terapeutů, bylinkářů, ale i astrologů či kartářů. A pro ty, kteří se chtějí dozvědět více, jej připraven maraton zajímavých přednášek, seminářů a workshopů, které budou probíhat po celou dobu výstavy souběžně ve dvou sálech.

A na co konkrétního se můžete těšit?

  • Pro ženy, které chtějí zvýšit své sebevědomí, vylepšit sexuální život i zdraví, je přichystána lekce tantra jógy – systému, který je naučí pracovat se svaly pánevního dna a životní energií.
  • Mgr. Jarmila Podhorná vás seznámí s gemmoterapií, která k léčbě řady tělesných neduhů používá homeopatické přípravy z pupenů rostlin.
  • Chcete zažít na vlastní kůži nefalšovaný šamanský rituál? Umožní vám to Juan Carlos Pacaya Gomez, nefalšovaný šaman z peruánské Amazonie.
  • Zbavit se během pár minut virů a bakterií bez antibiotik a vedlejších účinků – to není nereálný sen, ale skutečný výsledek frekvenční terapie přístrojem Zapper.
  • Vykuřovadla vás umějí zbavit stresu a napětí, uvést tělo a mysl do harmonie a naladit na spojení s energiemi Vesmíru. Základy práce s nimi vás naučí Michael Rymer.

Těšíme se na vás 12.–13. 5. v královéhradeckém Adalbertinu.

Program přednášek a seminářů

Sobota 12. května 2012

SÁL I

10:00–10:50Blanka Sehnalová: Mariášové karty a jejich význam
Symbolika jednotlivých karet v situačních záležitostech. Krátkodobé i dlouhodobé předpovědi v osobním a pracovním životě i v oblasti zdraví.
11:00–11:50Magdalena Ria Kovaříková: Astma, alergie
Netradiční pohled na příčiny alergií a jejich léčbu
12:00–12:50Olga Sellene: SRT a vztahy
Žijete v harmonii nebo o ní jen sníte? Můžete si ji vytvořit pomocí změnového myšlení.
13:00–13:50Michael Rymer: Vykuřovadla – archaická aromaterapie
Úvod do práce s vykuřovadly, jejich historie a využití v různých situacích.
14:00–14:50Mgr. Ladislava Štěpánková: Irisdiagnostika a harmonizace beta-glukanem
Diagnostikování z oční duhovky – zjištění zdravotních problémů a jejich příčin. Komplexní harmonizace pomocí beta-glukanu z hlívy ústřičné a úpravy stravovacího a pitného režimu.
15:00–15:50Radomír Klimeš: Zbavte se bolestí bez léků
Terapeut tradiční čínské medicíny vám poradí účinné akupresurní body, uvolňovací cviky a další triky proti bolestem hlavy a zad.
16:00–16:50Katyma Nováková: Čistá karma, fyzická a duchovní dokonalost
Kazachstánská terapeutka nabízí nový pohled na karmu i účinným způsob, jak změnit svůj život k lepšímu.
17:00–17:50Michal Ježek a Andrea Ďurinová: Netrapte se více, použijte tělové svícet
Co jsou tělové svíce, při jakých potížích vám pomohou, způsoby aplikace, kontraindikace.

SÁL II

10:00–10:50Magda Kotková: Kineziologie – odbourání emocionálního stresu
Budou vysvětleny základní techniky kineziologie, které se používají pro odbourání emocionálního stresu. Součástí bude i ukázka testování a F/O držení.
11:00–11:50Lenka Triandafilová: Archandělské léčení
Intenzivní léčení fyzického těla přes energie těl jemnohmotných v řízené terapii mluveným slovem. Po terapii bude následovat sdílení hlubších informací prostřednictvím karet.
12:00–13:50Mgr. Jarmila Podhorná: Gemmoterapie – medicína pupenů
Historie gemmoterapie a možnosti jejího využití v prevenci a léčbě nemocí.
14:00–15:50Jana Hamplová: Tantra-joga pro ženy
Ukázka tantra-jogy, ženské rituální cvičení Mohendžodaro. Spontánní tanec, práce s pánevním dnem a s dechem, meditace, sdílení. Ukázka je prožitková, vše si vyzkoušíte, nejde o přednášku.
16:00–17:50Juan Carlos Pacaya Gomez: Tradiční šamanismus peruanské Amazonie
Magické rituály, Icaros používané k léčení, nemoc jako magická šipka, ztráta duše, byliny deštěného pralesa, ukázky práce šamana, meditace + shaman spirit – to vše v podání skutečného peruánského šamana.

Neděle 13. května 2012

SÁL I

10:00–10:50Marie Plášilová: Tarot – osobní a partnerské typy
Tarot v sobě ukrývá devět osobních a partnerských typů. Klíčem k určení je datum narození. Je to cesta sebepoznání.
11:00–11:50Jiří Sehnal: Indiánský drak – diagnostika zdraví a osudu
Prastará indiánská technika pracující s astromedicínou dokáže určit příčinu onemocnění a stanovit optimální individuální léčebný program včetně receptury.
12:00–12:50Tomáš Vojta: Poselství našich snů
Přednáška o snech, snářích a snových symbolech. Co všechno jsou sny, jak pracovat se snáři, jestli má hledání v nich pro nás nějaký smysl a nejdůležitější snové symboly.
13:00–13:50PaedDr. Ivana Lissniková: Irisdiagnostika
Stanovení kompletní diagnózy z očního bělma a duhovky v propojení s diagnostikou obličeje a práci s barvami, biorytmy, jógou a práce s energií vlastního těla je cestou k fyzické i psychické rovnováze.
14:00–14:50Emilie Bertová: Tajemství iniciace
Tajemství prahu, proměna lidské duše, tajemství iniciace, bytí ve věčnosti a okamžiku a mnoho dalšího.
15:00–15:50Nadežda Iždinská: Nechci být štastný a zdravý, já jsem!
Práce s kosmickou energii a vlastním podvědomím
16:00–16:50Zdenka Blechová: Kudy se ubírá sexualita
Ve vztazích začíná mizet role muže a ženy a tím se dostáváme stále více k duchovnějším vztahům, ve kterých už sexualita nebude už tak důležitá, protože vše bude probíhat na bázi propojení mysli, což bude intenzivnější prožitek než krátkodobé spojení.

SÁL II

10:00–10:50Josef Šálek: Láska a zamilovanost
2 slova, která jsme často zaměňovali a spojovali s bolestí a touhou, mají ve vědomí rozšířeném, jednotném a oproštěném od vlivu ega zcela jiný význam. Když nás neovládá pudová touha zamilovanosti, můžeme si ji užívat mnohem svobodněji. Jak si udržet nadhled neomezenosti a nespoutanosti?
11:00–11:50MUDr. Eva Moučková: Byliny pro zdraví
Které české bylinky nám pomohou v léčbě nejčastějších zdravotních obtíží?
12:00–12:50Ing. Václav Vašek: Zapper a frekvenční terapie
Jak zlikvidovat viry, plísně či bakterie během několika minut bez antibiotik, bez vedlejších účinků. Zkušenosti s přístrojem Super Ravo Zapper.
13:00–13:50Hana a Jiří Rakušanovi: ZPĚVOLÉČBA – cesta k uzdravení sebe zpěvem
Naše tělo přirozeně vibruje frekvencemi lásky a světla. Díky strachu, stresu, napětí, zlosti a nenávisti, máme ale tělo prostoupené destruktivními frekvencemi těchto emocí. Zpěvem se můžeme vrátit zpátky k původním laskavým vibracím, které nás uzdravují, přinášejí nám pocit radosti. Pak se začneme mít znovu rádi, jsme šťastní i zdraví.
14:00–14:50Věra Hamtilová: Šamanismus v životě moderního člověka
Seznámíme se s historií a principy šamanismu i s tím, jaké místo může mít šamanismus v životě moderního člověka. Vyzkoušíme si základní techniky šamanské práce.
15:00–15:50Václav Patzak: Celostní masáže
Jedná se o diagnostickou masáž celého těla, při které se zjišťuje, zda bolesti svalů nemohou vyvěrat z oslabené funkce vnitřních orgánů a nervového systému. Kromě snížení až odstranění bolesti dochází k celkovému zklidnění pacienta a navození pocitu dobré nálady.
16:00–16:50Hana Körnerová: Uzdravení ženy aneb je čas na změnu
Pokud nalezneme partnera a přítele sami v sobě, dokážeme porozumět svým pocitům a objevíme to, co je důležité pro duši: lásku a úctu k sobě samé.
 

Pin It on Pinterest

Share This