www.minervazdravi.com

Minerva – oáza zdraví a pohody
Najděte si svého odborníka > Radchan

Radchan: Základem všeho je očista

Své schopnosti nepodědil po žádném z předků a nikdo ho nikdy neučil, jak lidem pomáhat. Zhruba před patnácti lety prostě zjistil, že dokáže vnímat jemné energie. A že mu stačí jediný pohled do očí, aby dohlédl až na dno lidské duše.

Radchan přišel před devatenácti lety z Ukrajiny a své schopnosti objevil až tady. „Několik lidí mi řeklo, že jsem byl v minulém životě šamanem,“ odhaluje možný původ svých vloh, které jsou opravdu mimořádné. Stačí mu jediný pohled na člověka, aby se mu před očima promítly důležité momenty jeho života. A vlastně ani ten pohled nepotřebuje – bezchybnou diagnózu dokáže určit i po telefonu, stačí mu jen napojit se na hlas volajícího.

„Nemám moc rád karty nebo kyvadlo,“ objasňuje své postupy. „Ty totiž dávají odpovědi typu bude – nebude, miluje – nemiluje, ale pořádně se nedozvíte, proč. Abych dokázal lidem účinně pomoci, musím objevit skutečné příčiny jejich problémů. Velice často například pocházejí z porodu, někdy je podědíme po předcích, jindy je třeba problém v negativních energiích, které se na nás nabalily, nebo duších, které neodešly z tohoto světa a teď nám škodí, anebo třeba v černé magii. Nesmíme se zkrátka ptát, jestli se nám bude dařit a kdy. Musíme pátrat po tom, proč se nám nedaří. Když strom usychá, také se nedíváte do koruny, ale hledáte příčinu v jeho kořenech.“

Očistit tělo, myšlenky i byt

Když známe kořeny problémů, je načase je začít řešit. Tady je podle Radchana základem všeho očista od negativních energií, kterou provádí zase pomocí energie – ať už své nebo energie archandělů.

„Je potřeba vyčistit tělo, čakry, karmu, ale i myšlenky, třeba pomocí meditací“, vypočítává Radchan. „Důležitá je i“energetická očista bytu a pracoviště. A tímto jednoduchým způsobem lze řešit většinu problémů, které nás trápí, třeba zdravotní, pracovní, finanční i rodinné potíže. Když třeba panuje velký nesoulad mezi manžely a hrozí rozvod, většinou stačí energeticky pročistit všechny členy rodiny, třeba i na dálku, a opět se k nim vrátí harmonie.“

Kontakt

Tel.: 774 249 146

Příloha

Radchan.pdf
(velikost přibližně 0,2 MB)

© Mgr. Helena Erdélyiová – agentura ERDELINE, 2003–2017
Logo Minerva® je registrovanou ochranou známkou.

O nás / kontakt

Výstavy Minerva

Noviny Minerva

Akademické soboty

Fotogalerie

Centrum Minerva

Prodej knih

Nabídka pořadů

Partneři

Archiv t. z.

www.minervazdravi.com

Kontakt

Mgr. Helena Erdélyiová – agentura ERDELINE
Sokolovská 82, Praha 8
erdelin@volny.cz
777 556 871, 222 310 031

Minerva – oáza zdraví a pohody
Sokolovská 82, Praha 8
erdelin@volny.cz
777 556 871, 222 310 031

Počítadlo

www.toplist.cz

Novinky

Minerva – čtení o zdraví a duchovním růstu 4/2017

Vánoční tvoření na Malé Straně

64. Minerva – výstava zdraví, osobnostního růstu, prevence a zdravého životního stylu: Vánoce? Zdravé a kreativní!