www.minervazdravi.com

Archiv tiskových zpráv > 52. Minerva – poradna zdraví a esoteriky

Minerva ve znamení magických tónů

Minerva ve svém předvánočním pokračování tradičně pomáhá návštěvníkům aspoň na chvíli se v tomto hektickém čase zastavit, volně nadechnout a ponořit se do svého nitra, aby se mohli nejenom naladit na sváteční atmosféru, ale i účinně hledat skutečné příčiny svých potíží a smutků. Letos jim v tom mimo jiné budou pomáhat i tóny hudby.

Přijďte i vy 5.–7. prosince nasát do Michnova paláce, nachází se nedaleko kostela Pražského Jezulátka v prostorách Tyršova domu (Újezd 450/40, Praha 1, tram. 12, 20 a 22, zastávka Hellichova) a je považován za skvost Malé Strany, tu pravou sváteční atmosféru na 52. Minervu – veletrh zdraví a esoteriky. Budeme tu pro vás celé tři dny, od pátku do neděle.

Hudba je velice silný nástroj, který v nás dokáže vyvolávat autentické emoce a měnit naši náladu, uvést nás do relaxace, nebo naopak nabudit a dodat nám energii a dokonce má i léčivé účinky. A všechny tyto její účinky budete moci zažít i na prosincové Minervě. Potěší vás například virtuózní hra kytaristy Štěpána Raka, kterou obohatí svou přednášku o numerologii, vyzkoušíte si sílu meditační a relaxační hudby a dokonce si budete moci i sami zahrát na tzv. koncové píšťaly. Hra na ně je velmi jednoduchá a intuitivní, takže ji zvládnou i lidé bez jakéhokoliv hudebního vzdělání, a přitom má účinky srovnatelné s těmi nejpropracovanějšími dechovými cvičeními.

Třídenní maraton informací i zážitků

Na Minervě vás ovšem nečeká i hudba, ale i nepřetržitý maraton zajímavých přednášek, seminářů a workshopů, které budou po celé tři dny probíhat souběžně ve třech sálech. Navíc si budete moci vybrat toho pravého odborníka, který vám pomůže s řešením vašich zdravotních či osobních problémů, nakoupit za zvýhodněné ceny léčivé bylinné preparáty, literaturu, zdravotní pomůcky, léčivé obrazy a kameny či milé a užitečné dárky pro své blízké. A v neposlední řadě tu potkáte i spoustu pozitivně naladěných lidí, kteří vám z návštěvy Minervy pomohou udělat jedinečný zážitek.

Zde je malá ochutnávka toho, co vás na prosincové Minervě čeká:

Leták

Program přednášek a seminářů

Pátek 5. prosince

Sál I

10:00–11:50 Vratislav Kadlec: Energetická podstata mysli
Jakým způsobem ovlivňuje podvědomí život. Energie karmy přenášená rodinou nebo jednotlivcem. Kdo brání plnému využití lidského ducha v Čechách. Fenomén „Anastasia“ v Čechách.
12:00–12:50 Libor Bednařík: Vliv elektrosmogu na zdraví
Která elektromagnetická zařízení neškodí a kterým je lépe se vyhnout? Neznámé vlastnosti moderní elektroniky – jak poškozuje naše zdraví? Možnosti řešení v současném světě.
13:00–13:50 Ivan Benetin: Léčení pomocí orgonitů
Seznamte se s principem působení jednoho z nejsilnějších typů energetických zářičů a naučte se jej využívat při různých typech potíží.
14:00–14:50 Jarmila Krestová: Regresní a hypnotická terapie
Princip terapie a její průběh.
15:00–15:50 Ranka Tučková: Duchovní zákony v zenových kartách
Univerzální principy fungování lidské psychiky, citů, emocí a duchovního vývoje v dualitě na planetě Zemi, vysvětlené pomocí obrázků z karet Osho zen tarot.
16:00–16:50 Josef Kaplan: Mysl je silnější než tělo
Jak naše mysl a emoce ovlivňují vznik zdravotních potíží a kde hledat cestu k jejich nápravě.
17:00–17:50 Juan Carlos Pacaya Gomez (Peru): Možnost šamanské meditace
Vyzkoušejte si meditaci Shaman Spirit a zjistěte, jak vám cesta peruánských šamanů může pomoci k uzdravení i šťastnějšímu životu.

Sál II

10:00–11:50 Mgr. Hana Ajastta Hrušková: Kouzla radosti
Narodili jsme se, abychom tvořili a radovali se. Přijmout a uskutečnit tento způsob života je naše právo i největší výzva.
12:00–12:50 Mgr. Pavel Vondrášek: Technika Kvantového Doteku Matrixu
Ukážeme si názorně, jak pracovat ve svém informačním poli a vytvářet si pomocí kvantové vlny takový život, abychom mohli říci, že jsme skutečně šťastní.
13:00–13:50 Bc. Věra Bugárová: Magnetoterapie – přirozená cesta ke zdraví
Hledáte přirozenou, neinvazivní a nenávykovou pomoc od bolesti? Vězte, že existuje. Jsou to magnety!
14:00–14:50 MUDr. Jana Krupková: Podceňovaná moc barev
Barvy, které nás obklopují, dokáží ovlivňovat nejenom náladu, ale i léčit mnohé zdravotní potíže. Jak vybírat ty, které nám opravdu pomohou? Meditace s barvami.
15:00–15:50 Mgr. Jiří Lexa: Co je to úspěch a jak ho přitáhnout
Zcela jiný náhled na úspěch. Budeme hovořit o tom, proč si většina lidí myslí, že nejsou úspěšní, jak to změnit a čím začít, abychom byli tvůrci života po jakém toužíme.
16:00–16:50 Jan Johann Jaroslav Miška: Magie menhirových a pyramidových staveb
Menhirové stavby Francie a Česka založené na poznání energetické sítě linií. Energetické léčebny. Některé menhirové pseudostavby současnosti.
17:00–17:50 Petr Uličný: Světelná léčebná meditace
Světelná léčebná komora, nalezení svého vnitřního já a své podstaty bytí.

Sál III

10:00–11:50 Marcela Pešková: Systemické konstelace – cesta k lásce
Skrze partnera jsme konfrontováni nejen s láskou, kterou máme uvnitř, ale také s bolestí, kterou jsme před sebou ukryli. Touha po opravdovém spojení nás tak vede k postupnému odkrývání zákoutí duše.
12:00–12:50 Oksana Halatyba: Numerologie jako klíč k životu
Jak sestavit osobní mapu života, pochopit vlastní duši, naučit se vyhýbat nástrahám osudu, rozvíjet své schopnosti, objevit skryté talenty a rychle nacházet klíč k lidem.
13:00–13:50 Renata Lopourová: Sterilita z pohledu léčitele
Neplodnost může mít příčiny nejen mechanické a fyziologické, ale i energetické a informační. Objevte efektivní cestu k nápravě.
14:00–15:50 Vladimír Mazal: Stravování dle pěti elementů
Fyzická i pránická výživa z pohledu ájurvédy. Základní pravidla harmonické výživy vedoucí k rovnováze a tedy i k životu bez nemocí.
16:00–16:50 Hana Říhová: WYDA prožitkově
Přijďte si zacvičit podle systému druidů a poznejte cvičení pro posílení, harmonii a sjednocení těla, duše a mysli, které transformuje emoce, zlepšuje zdraví, přináší hluboký vnitřní mír.
17:00–17:50 Věra Hamtilová: Pilátes
Přijďte si zacvičit podle metody, která zpevňuje vnitřní svaly, protáhne celé tělo a pomůže zlepšit držení těla. S sebou pohodlné oblečení, ručník, teplé ponožky, podložku.

Sobota 6. prosince

Sál I

10:00–11:50 Radek Musil: Dech černého bezu
Dech je podstatou života, přesto většina z nás v podstatě nedýchá. Koncové píšťaly vám pomohou dech rozvíjet a prohlubovat jednoduchou, intuitivní cestou bez předchozího hudebního vzdělání.
12:00–13:50 Václav Rozhon: Klasické léčitelské metody vedle současné medicíny
Mohou být léčitelé prospěšní i při současné úrovni medicíny? Při jakých potížích mohou pomoci, kdy je lepší vyhledat lékaře a jak by vypadala ideální spolupráce ve prospěch pacienta?
14:00–14:50 Ivana Šmucrová: Myšlenky
Autorka knihy „Myšlenky“ pro klienty kineziologie objasní, proč jsme navzdory neuvěřitelným možnostem stejní jako naši předkové a proč nás od dětství provázejí určité emoce a povahové rysy.
15:00–15:50 Ing. Milena Pohlová: Šťastný a spokojený vztah je možný
Nechápeme se. Vytáčí nás, jak se partner či partnerka chová. Zlobíme se na sebe navzájem. Ničíme své vztahy. A víte, že to jde i jinak? Naučte se, jak být ve vztahu šťastní a spokojení.
16:00–16:50 Ing. Jiří Mareš: Za zdravím do minulosti
Řešení současných zdravotních problémů metodou hlubinné regresní terapie.
17:00–17:50 Jarmila Krestová: Andělské diamanty v nás
Meditace na zdroj světla a lásky, možnosti jejího využití k uzdravení.

Sál II

10:00–10:50 Ing. Petra Grabačová: Pomůže mi homeopatie?
5 jednoduchých kroků k úspěšné homeopatické léčbě. S čím se vyplatí jít k homeopatovi a s čím ne. Proč homeopatika účinkují, přestože jsou tak naředěná? Jak probíhá léčba?
11:00–11:50 Lucie Krákorová a Jindra Krákorová: Tajemství imunitního systému
Jaký vliv má imunitní systém na psychiku člověka. Jak lze irisdiagnostikou ovlivnit imunitu. Jak s ní pracovat.
12:00–12:50 Mgr. Alishia Gajić: Zákeřní parazité
Jak zjistit kontaminace parazity, viry a toxickými těžkými kovy v organismu s 96% přesností.
13:00–13:50 Putující (S.E.M. v  ČR): Silná energetická místa v ČR – XII. díl
Energie krajiny jako odraz vnitřního nastavení.
14:00–14:50 Ing. Vladimír Cvrk: Léčení na dálku
Autor představí vlastní systém léčení na dálku vedoucí k vyléčení či výraznému zlepšení stavu i bez vědomí dotyčného. Nepřetržité působení na energetickou strukturu těla.
15:00–15:50 Tomáš Fogl: Energie jménem CARBOMETUM
Seznamte se s práškem Carbometum, příměsí do betonu, která dokáže podstatně zlepšit jeho energetické vyzařování a tím příznivě působit na naše zdraví i psychickou pohodu.
16:00–17:50 PhDr. Iva A. Volf: Debordelizace naší hlavy
Uvažujme jednoduše. Čas je nejdražší veličina. Využívejme své agresivity efektivně. Práce na sebevědomí. Nerozhodnost. Hněv a vztek. Syndrom vyhoření. Umění ovládat sám sebe.

Sál III

10:00–11:50 Ing. Věra Tomisová: Příběhy obrázků – meditační beseda
Zamyšlení nad smyslem lidského života. Práce s obrázkem první čakry i s dalšími obrázky. Meditace, ztišení, odevzdání. Pro každého dárek ve formě kartiček.
12:00–12:50 Ing. Jarmila Mandžuková: Dotek léčí tělo
Úžasné možnosti léčivé energie, která nás naučí, jak aktivovat energetické proudy těla a prostřednictvím automasáží posilovat svůj organismus a pomáhat mu v léčbě.
13:00–14:50 Antonín Turek: Redox signalizace a její význam
Naše buňky jsou jediným zařízením tvořícím vlastní nástroje k opravě svého poškození. Naučíme se, jak efektivně podpořit tělo v samoléčebných procesech.
15:00–15:50 Hana Říhová: Sebepřijetí a sebeláska
Jsou podmínkou uzdravení těla, duše i vztahů. Souvisí s transformací svých stínů a přijetím předků. Naslouchejme nemoci, strachu, vzteku, závislosti, pocitu viny…
16:00–17:50 Iveta N. Vrbová: Úspěch zaručen
Pět laskavých pravidel opravdového úspěchu. Praktické příklady z praxe kouče.

Neděle 7. prosince

Sál I

10:00–10:50 Michael Rymer: Vykuřovadla zimního slunovratu
Proč je zimní slunovrat tak důležitým ročním obdobím? K jakým očistným rituálům se uchylovali naši předkové a co znamená tajemný výraz 12 kouřových nocí?
11:00–11:50 Ing. Helena Homolová: Jak se zbavit bolestí zad
Dornova metoda, Spinal Touch a další účinné způsoby.
12:00–12:50 Michal Ježek: Ježkovy očistné svíce
Jak zlepšit, posílit a udržet své psychické a fyzické zdraví pomocí tělových svící. Spojeno s křtem knihy „Ježkovy očistné svíce“.
13:00–13:50 Štěpán Rak: Numerologie a Kytaroterapie
Pronikněte do tajemné řeči čísel prostřednictvím zkušeností a tónů světově uznávaného kytaristy a vychutnejte jejich léčivou energii. Vstup 100 Kč (není součástí celodenního vstupného)
14:00–15:50 Ivana Šmucrová: Písmo jako cesta k duši
Náš písemný projev je zcela jedinečný jako DNA. Všechny změny našeho chování se nejdříve projevují v písmu, uklidňujeme se a vracíme se zpět k sobě.
16:00–16:50 Radek Zámiš: Fscan a RaMaLoop
Představení novinek na našem trhu – přístrojů Fscan a RaMaLoop (dle zkratky pro radiomagnetickou smyčku), které účinně zlepšují zdraví a bojují proti virům a bakteriím.
17:00–17:50 Daniel Matoušů: Ochrana před zneužitím
Energetická síla je stejně zneužitelná jako fyzická. Působí neviditelně, ale stejně znatelně na energetické i fyzické tělo.

Sál II

10:00–11:50 MgA. Jana Peterková: Procitnout znamená uzdravení
Představení nové metody pro pochopení vlastního nevědomí. Oslabením obranných mechanismů ega se dostáváme k potlačeným emocím a zraněním a transformujeme v nich ukrytou energii.
12:00–12:50 Jana Niessnerová: Zdraví a dlouhověkost na dlani
Zdravotní stav odráží síla linií na dlani. Jak se pomocí čtení z ruky vyvarovat zdravotních potíží a řešit ty stávající?
13:00–13:50 MUDr. Jiří Marek: Cvičení při bolesti kolen
Jaké jsou skutečné příčiny bolestí kolen? Proč vám fyzioterapeut pomůže lépe než ortoped? Proč se neobejdete bez cvičení a pohybu? Jak se vyhnout operaci?
14:00–15:50 Mgr. Boris Nakladov: Zlepšení ve všech oblastech života
Je možné dosáhnout zlepšení ve všech oblastech života? Ano! Praktický seminář na téma odstranění existujících životních problémů.
16:00–17:50 Ing. Václav Urban, QAD: Jak dlouho chcete žít?
Podmínky dlouhověkosti, životní styl, přístrojová diagnostika a terapie včetně vzorového měření, detoxikace těla a odstraňování patogenů, odčervování lidí.

Sál III

10:00–10:50 Mgr. Hanka Synková: Aby tělo nebolelo
Příčiny bolestí z pohledu publicistky a terapeutky, autorky knih Koření proti choření, Všechno je jedlé, Nebuďme kyselí, buďme zdraví, Všechno je dobré, Byla jsem tlustá, jsem, jaká jsem.
11:00–11:50 Ing. Mojmír Mišun: Interiér a práce na budoucnosti
Dům a jeho interiér odrážejí celistvost naší bytosti. Jak odkrýt, do jakých situací nás příbytek povede? Jak šikovně můžeme uchopit svůj osud a budoucnost?
12:00–12:50 Mgr. Ludmila Janská: Tango – tanec vášně a poezie
O tangu nelze hovořit. Tango se musí tančit, cítit, žít… Může ho tančit každý bez rozdílu věku, protože každý může objímat. Snoubí se v něm hudba, tanec a zpívaná poezie.
13:00–13:50 Radomíra Diana Nosálová: Karmicko-kabalistická numerologie
Co je možné pochopit ze svého jména? Souvisí jméno s nadváhou? Použití výpočtového programu při výběru jména pro dítě, u nového partnera, data pro významná jednání apod.
14:00–14:50 Zdeněk Kovář: Kraniosakrální terapie, Somatoemocionální uvolnění
Trocha učení je nebezpečná věc. Je nutné brát věci tak, jak jsou, nebo je nechat být. Mělké napití moudrosti mozek otráví a hluboký doušek střízlivosti navrátí. Povídání o zdraví a energiích.
15:00–15:50 Hana Körnerová: Jak uzdravit emoční zranění z dětství?
Emoční zranění z dětství si nevědomě přenášíme i do přítomnosti a do vztahů s partnery, dětmi i kolegy. Jak uzdravit tyto bloky dorovnáním nerovnováhy v nás a s okolím?
16:00–16:50 MUDr. Renata Filipová: Atlas – gordický uzel zdraví
Jak může špatné postavení prvního krčního obratle ovlivnit zdraví pohybového aparátu i celého těla? Jak nám může pomoci jeho jednoduchá náprava?
17:00–17:50 Vratislav Kadlec: Vyřešil Tesla energetickou krizi?
Co je to energie nulového bodu? Kde se bere tzv. volná energie? Co je fenomén etéru a co všechno umí? Auto na vodu a jiné…

© Mgr. Helena Erdélyiová – agentura ERDELINE, 2003–2017
Logo Minerva® je registrovanou ochranou známkou.

O nás / kontakt

Výstavy Minerva

Noviny Minerva

Akademické soboty

Fotogalerie

Centrum Minerva

Prodej knih

Nabídka pořadů

Partneři

Archiv t. z.

www.minervazdravi.com

Kontakt

Mgr. Helena Erdélyiová – agentura ERDELINE
Sokolovská 82, Praha 8
erdelin@volny.cz
777 556 871, 222 310 031

Minerva – oáza zdraví a pohody
Sokolovská 82, Praha 8
erdelin@volny.cz
777 556 871, 222 310 031

Počítadlo

www.toplist.cz

Novinky

Minerva – čtení o zdraví a duchovním růstu 4/2017

Vánoční tvoření na Malé Straně

64. Minerva – výstava zdraví, osobnostního růstu, prevence a zdravého životního stylu: Vánoce? Zdravé a kreativní!