www.minervazdravi.com

Archiv tiskových zpráv > Čarování pod královskou korunou

Čarování pod královskou korunou

18.–19. 8. 2012, v sobotu od 10:00 do 18:00 a v neděli od 10:00 do 17:00 hod.

Zámek Karlova koruna, Chlumec nad Cidlinou

Peciválům a lenochům vstup zakázán!

Pro ty ostatní ve věku mezi 0–120 lety je připraven bohatý program plný smíchu, zábavy, poučení, radosti, akce, léčení, zajímavých knih a přednášek, ezoteriky a tajemna.

Proč? Jen tak… aby život nebyl fádní a dny příliš stereotypní!

Vyskočte z postelí, vypněte televize, obujte pohodlné boty, nasaďte batohy na záda, přibalte prima náladu, přiberte kamarády a vyrazte na místo, kde se určitě nudit nebudete!

Jitka Zelenková

foto Jitka Zelenková

Milan Drobný

foto Milan Drobný

Václav Faltus

foto Václav Faltus

Pamatujte…

18. srpna roku 1868 objevil francouzský astronom Pierre Jansen při pozorování zatmění Slunce helium. A 19.  srpna 1960 vyletěla do vesmíru sonda Sputnik, která měla na palubě dva psy – Strelku a Bělku.

Slunce a vesmír budou hrát svou roli i o víkendu 18.–19. srpna 2012. Astrologové, kartářky, vykladači z rukou, čarodějky, mágové, léčitelé a senzibilové budou všem návštěvníkům plnými doušky rozdávat věštby, proroctví, rady a povzbuzení. K mání budou i prodejní stánky plné zdravé výživy a zajímavých knih.

Leták

Leták ke stažení
(velikost 7,0 MB)

Program

Programem provází herečka Eva Horká.

Sobota 18. srpna 2012

10:15 Úvodní slovo moderátora
10:45 Hudební půlhodinka s Anetou Adamovou
11:15 Zabijáci v koupelně je název zajímavé přednášky od zajímavé ženy Marcely Zahatlanové, která se zabývá dianetikou (moderní vědou o duševním zdraví). Marcela Zahatlanová zároveň poradí všem přítomným ženám, jak na to, aby byly stále krásné a přitažlivé. Dozvědí se také, jestli kosmetika může uškodit a jak ji správně vybírat, aby se tak nestalo.
12:00 Taneční vystoupení
12:10 Špičková rehabilitační lékařka MUDr. Věra Kleplová si pro děti i rodiče připravila veselé zdravotní cvičení s vařečkami.
12:30 Co je karma a jak ji můžeme ovlivnit? Kazachstánská terapeutka Katyma Nováková nám to prozradí.
13:10 Další melodie s Anetou
13:15 Jak obnovit ztracené zdraví autopatií, technikou 3000 let starou. O nové metodě léčení chronických potíží, tzv. autopatii, jež využívá k léčbě homeopatický extrakt z vlastních slin pacienta, pohovoří Mgr. Jiří Čehovský, muž, který se homeopatii věnuje již 32 let.
14:00 Své imitátorské umění Vám předvede VÁCLAV FALTUS, který umí napodobit více než 150 hlasů populárních herců, zpěváků i politiků.
15:00 KONCERT – JITKA ZELENKOVÁ se svým sametovým hlasem jde dál trpělivě za muzikou, která jí je blízká, za texty, které něco sdělují a v nichž vnímavý člověk najde cosi ze svých vlastních životních pocitů.
16:00 MUDr. Věra Kleplová si připravila zábavné a účinné zdravotní cvičení s PET lahvemi.
16:20 Taneční vystoupení
16:30 Pojďte si zazpívat i vy, a nebude to zpěv ledajaký – spolu s ním se totiž můžete vydat na cestu ke svému skutečnému Já (provedou vás na ní Hanča a Jířa Rakušanovi z Růžodola).
16:50 Nepropásněte přednášku peruánského šamana!
Juan Carlos Pacaya Gomez: Meditace shaman Spirit – Duch dle šamanského pohledu dělá živočicha živočichem, nástroj nástrojem. Duch má svou vlastní existenci a působí na lidi a je často příčinou různých životních událostí a nemocí. Ve změněném stavu vědomí, za podpory pomocných duchů, bojuje šaman proti útokům duchů způsobujícím nemoce a jiná trápení.

Neděle 19. srpna 2012

10:30 Taneční vystoupení
10:40 Velká králičí steeplechase – oblíbená zábava ze Skandinávie, která se jako lavina šíří do celého světa. Větší děti si budou moci králíčka vzít a vyzkoušet si danou trať spolu s ním.
11:30 Netrap se více a použij tělové svíce
Již staří Slované a Keltové používali stočenou hořící kůru pro vytahování zánětů a bolestí z těla, pohovoří Michal Ježek
12:15 Prožitková přednáška duchovního průvodce Pepy Šálka
Nahota a sexualita dá přítomným okusit sílu poznání, že strach pochází z nepoznaného. Milujeme-li své tělo, milujeme i těla ostatních. Důvěřujeme-li sobě, můžeme důvěřovat každému. Kdo se dokáže oprostit od předsudků, chtíče a studu, a uvolní sexuální bloky, změní pohled na nejsilnější energii univerza.
13:00 Dětská diskotéka a soutěže o ceny
13:30 KONCERT – Stálice české populární hudby Milan Drobný
Milan Drobný jako zpěvák procestoval svět křížem krážem. Od firmy Supraphon dostal platinovou desku za 2 miliony prodaných nosičů. Jeho písničky mají chytlavé melodie a vtipné texty. Je výborným vypravěčem a napsal řadu knížek.
14:30 Předváděcí akce králičího hop
Předvedení skákání přes překážky s králíčky – králičího hop. Ukázka her i soutěžních disciplín. Možnost zaskákat si s vypůjčeným králíčkem
15:10 Taneční vystoupení
15:20 Terapeutka Olga Sellene: SRT – zdraví, vztahy, odblokování
Zdraví a vztahy spolu úzce souvisejí. Cesta k úspěchu vede přes pochopení příčin, které vyvolaly současný stav.
16:00 Hanča a Jířa Rakušanovi z Růžodola – Zpěvoléčba
Jemné, ale účinné rezonance vznikající při zpěvu nás dokáží vyléčit. Zpíváme-li nám prospěšnou píseň, můžeme zvýšit své vibrace a dosáhnout uzdravení.

Nádvoří vám nabídne i pestré občerstvení a čajovnu. Pro děti je připravena výtvarná dílna, v níž si vyrobí drobné předměty ze šustí, vlastní voňavé mýdlo nebo si nabarví tričko. Čeká na ně zábavné malování.

© Mgr. Helena Erdélyiová – agentura ERDELINE, 2003–2017
Logo Minerva® je registrovanou ochranou známkou.

O nás / kontakt

Výstavy Minerva

Noviny Minerva

Akademické soboty

Fotogalerie

Centrum Minerva

Prodej knih

Nabídka pořadů

Partneři

Archiv t. z.

www.minervazdravi.com

Kontakt

Mgr. Helena Erdélyiová – agentura ERDELINE
Sokolovská 82, Praha 8
erdelin@volny.cz
777 556 871, 222 310 031

Minerva – oáza zdraví a pohody
Sokolovská 82, Praha 8
erdelin@volny.cz
777 556 871, 222 310 031

Počítadlo

www.toplist.cz

Novinky

Minerva – čtení o zdraví a duchovním růstu 4/2017

Vánoční tvoření na Malé Straně

64. Minerva – výstava zdraví, osobnostního růstu, prevence a zdravého životního stylu: Vánoce? Zdravé a kreativní!